Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

O.K a tutaj piękny dowód na to ,że art trades z DeviantArt potrafią bycz często bardzo randomowe. Coś dla fanów księżniczki Luny (wybaczcie zle rozbiłam jej tylne buciki) oraz Posion Ivy z kreskówek z serii Batman Paint ...Kto był wczoraj na pierwszym śląskim zorganizowanym meecie mógł to zobaczyć w stanie "surowym"

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz musiała pokryć moje leczenie, bo od oglądania Twoich prac chyba mam cukrzycę :v Możesz zdradzić w jakie kredki się zaopatrzasz? Naprawdę, minie kilka lat świetlnych zanim osiągnę poziom zbliżony do Twojego :fluttershy4:.

Z kredkami jest rożnie... pamiętam gdy zaczynałam przygodę z kolorowaniem w tradionalu...na deviantart była moda na kredki firmy "Koh-I-Noor".... popełniłam błąd kupiłam pierwszy lepszy wypasiony zestaw bez "sprawdzania" jego....i kredki nie były tykane przez parę lat... bardzo się na nich zawiodłam....Oddałam je koleżance która potrzebowała ...i też nie była z nich zadowolona

Konkretne polecenie kredek jest dość trudnym tematem...każdy powinien indiwidulanie dobrać dla siebie markę która mu najbardziej będzie odpowiadać ;). Probowalam wiele marek

Farbel castel daje żywe i dość ładne kolory wychodzą na kartkach...kredki sa miękkie ..jednak ręka boli poprzez nieprzyjemny kształt gdy za długo sie nimi koloruje... cena nie jest zachwycająca 30 zł za paczkę 24 kolorów

Pentel oferuje kredki z pieknymi żywymi kolorami ...jednak jego wadą jest to ,ze kredki czesto sie łamią i niszcza ..nawet gdybyś czymał je w sterylnym miejscu ....12 kolorów kosztuje ok 12 zł

Maped....Oficjalnie nie polecam bardzo się zawiodłam na tej firmie...kredki dla mnie osobiście są zbyt za twarde i nieprzyjemnie mi się nimi nie koloruje ..rzadko je używam...za 24 kolory dałam ok 25 zł

Paper mate Nowa firma która dopiero co wyszła na polski rynek ....oferują kredki w bardzo przyjemnych odcieniach (kupiłam specjalnie trzy paczki tych kredek dla wspaniałej kredki w odcieni delikatnego błękitu... która pięknie się prezentuje na kartce! :))...nie sa za twarde ani za miękkie ...za 12 kolorów możemy zapłacić o 9 do 12 zł...dobra cena ;)

Jakie kredki? Jednka ja dla początkujących zawsze serdecznie polecam niedrogie ,ale za to bardzo rewelacyjne kredki firmy "Herlitz" ...dokładniej używam tych konkretnych Dołączona grafika

Ponad cztery lata szukałam najtańszych zamienników i każdemu początkującemu lub amatorowi ze "skilem" polecam ten zestaw :)

(12 kolorów kosztuje coś do 12 zł....a 24 do 22zł )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam ...jak opublikowałam to na Tumbrl tutaj też to zrobię ;).

Moja serdeczna koleżanka z Czech przyznała ,że dała się wciągnąć w magie kucyków..to oznacza ,że zarzynamy rożne pierdołki w stylu przemieniamy nasze OC z Neverhood w klaczki lub ogiery.

Proszę o nieporównywanie pegaza z niemiecką flagą na cutie marku do Niemców z Hetali :fluttershy4:

Na razie to są szkice robione na szybko ..czekam na potwierdzenie ich wyglądu i może zaczną się pojawiać jakieś lepsze oficjalne arty z nimi :twilight4:.

Ps ten ostatni alicorn? To forma kuca tego gostka z mojego awatara.....Chyba zrezygnuję z mechanicznych skrzydeł..wydają mi sie zbyt steampunkowe

Pozdrawiam :fluttershy5:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej by mnie określiła ,że kreska i obrazki są perfekcyjne....osoba rysująca perfekcyjnie ma opanowane podstawy anatomii ..ja mam z tymi podstawami ogromne problemy do dnia dzisiejszego

Czy się uczyłam rysować? Tak ale wszystko na własną rękę :)...wysłuchiwałam dużo porad oraz krytyk od bardziej doświadczonych kolegów których poznawałam na początkach swojej przygody na DeviantArt

Kiedyś tak rysowałam

Dołączona grafika

Dołączona grafika

....ale dzięki motywacji i dobrym ludziom nieco poprawiłam swoją kreskę oraz trochę anatomie...która moim zdaniem do dnia dzisiejszego wymaga lepszego udoskonalenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...