Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

O Caline i Ottoborga nie poproszę :]....Jak już coś to kuca :]..

Jeżeli nawet Tylko jedna osoba jest zainteresowana tym obrazkiem ..to szczerze nie mam nic przeciwko jak w zamian dostane też jakiś przyjemny fan art ...Jeżeli okaże się , że więcej osób jest zainteresowanych obrazkiem będzie wybieranie najlepszego c:

Dobrze no to o co poproszę :pinkie2:....

Dołączona grafika

Chciałabym ciekawy fan art z tym kucykiem z niemiecką flagą na ciute mark. Jego imię brzmi Nehmen Aber Zurückgeben....i jak nazwa powinna wskazywać ...kucyk z zamiłówania jest kleptomanem :)

Byłabym wdzięczna za jakiś obrazek ...gdzie on sobie "przywłaszcza" jakiś randomowy przedmiot... od jakiejś bohaterki z mane 6 :]...którą sobie sami wybierzecie

Jeżeli ktoś jest zainteresowany obrazkiem...jednak z niewyjaśnionych przyczyn nie może mi podać nawet na privie swojego adresu pocztowego ..niech lepiej zrezygnuje ,bo nagroda w formie obrazka ma dotrzeć pocztą do zwycięzcy c:

"ogłoszenie" wyniku -> 20 stycznia (niedziela)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Dzisiaj chyba wstąpię na chwile do domu po potrzebne artykuły do rysowania ..

I możecie się spodziewać mojego projektu wyglądu OC Libry pegaza z opowiadania Albericha "W poszukiwaniu Dawnej Chwały" http://mlppolska.pl/Watek-W-poszukiwaniu-Dawnej-Chwa%C5%82y-adventure-violence-shipping--4335

Pozdrawiam! c:

Oj przepraszam zapomniałam jeszcze Tobie odpisać FlutterGangsta ^^;

Dla początkujących polecam zwykłe kredki ołówkowe "HERLITZ" ..ceny wahają się cenowo od 10zł do 12zł (12 sztuk kredek w opakowaniu) i są dostępne raczej w każdym dużym markecie :). Kredki są dobre jakościowo, i dają piękne, soczyste kolorki. Idealne dla tych którzy chcą zaczynać przygodę z tradionalem kredkami

natura-kredki-12-kolorow-b-iext7284151.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak też miałam styczność ze słynnymi "BIC'ami" i kolory naprawdę też są na poziomie soczyste (dodaje jeszcze plus ,że kredki są niełamliwe) , jednak mi osobiście one nie pasują z jednego konkretnego powodu. Mam wrażenie ,że są dla mnie za twarde ^^, jednak powtarzam jeszcze raz ,że efekty tymi kredkami również potrafią być powalające :)

Kiedyś miałam "BIC'ki" od siostry :)...to były moje pierwsze dobre, niedrogie kredki.... jednak moja technika kolorowania polega na grubym warstwieniu ..potrafię kilkanaście doceni, kredek przeróżnych producentów użyć na jakiś obszar.

Herlitz i BIC'ki są dobrymi firmami ,ale posłuchajcie mojej rady! :)Dla jednego wygodniej jest używać miękkich kredek ,a drugi czuje się swobodniej wykonując obrazki bardziej twardszymi. Jeżeli macie takie okazje w szkole czy na pony meetach spróbujcie przetestować te dwa rodzaje..Szczerze musicie sami przetestować i stwierdzić jaka miękkość kredki wam będzie najbardziej odpowiadać. :).

Może nie jestem wielbicielką kredek z tej firmy przez twardość ,ale uwielbiam flamastry! Zawsze wykonuje nimi kolorowy lineart..kiedy mam taki kaprys :D ..Flamastry mają ciekawe jasne oraz ciemne odcienie :D.

Tutaj tymi flamastrami robiłam lineart..wybaczcie ,ale nie mam innego obrazka co mogłabym wam zaprezentować :twilight3:

557511_401222056594236_410760396_n.jpg

Jednak ich jedynym minusem jest cena (22zł) i to ,że bardzo łatwo jest popsuć końcówkę jeżeli za bardzo będziemy nimi przyciskać.

i-bic-kolorowe-flamastry-zmywalne-24-sztuki-kid-couleur-kids.jpg

Turoń można zobaczyć Twoje prace z tymi akwarelkami? Jestem fanką obrazków z nimi :> ..Zawsze podziwiałam ludzi co umieli nimi kolorować ..mój znajomy mówił ,ze jest to bardzo trudne ,bo szybko to wysycha i nie ma czasu na decyzje

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey Pooky! Z tego co słyszałem od niedawna zaczęłaś przygodę z "Promarkers"!

Mam takie pytania

1. Zaprezentujesz nam jakikolwiek obrazek wykonany nimi? Wiem , że kucyki nie są twoim głównym fandomem :(

2. Ile kolorów początkujący powinien kupić na start?

3. Czy to prawda ,że trzeba robić obrazki na specjalnym papierze?

4. Ryzykować i kupować przez internet?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolego! :)

2. To zależy od Twoich indywidualnych potrzeb. To wszystko zależy od Ciebie jakich kolorów będziesz najczęściej używał. Ja osobiście mam 30 sztuk ...kilka doceni niektórych kolorów ,bo są mi potrzebne do bardziej efektywniejszego kolorowania..jednak mam kolegę który ma parę sztuk i jego obrazki również są powalające :). Tak jak mówiłam decyzja należy do Ciebie jednak musisz wszystko przemyśleć. http://www.sklepplastyczny.pl/markery-promarker-letraset-3222_235_219/ tutaj możesz sobie pooglądać na spokojnie jakie kolory oferują :>

3. Dzisiaj nawet wdałam się w dyskusje na ten temat z jedną użytkowniczką z DA! Ja osobiście robię na kartce bloku technicznego jednak to psuje efekt blendera i ten mazak jest zbędny w moim przypadku. Specjalny blok 100 kartek kosztuje 30zł ...ja bym tyle nie dała ..wolałabym dołożyć osobiście parę pieniążków i kupić trzy nowe markery :>. Ta użytkowniczka http://vampirkaa.deviantart.com/ jest właścicielką takiego bloku i raczej moim zdaniem ona Tobie zda lepsza relacje na ten temat c:.

4. NIE NIE I NIEEEEEEEEEEE! Moj kumpel popełnił ten błąd i żałuje! Ja osobiście pierwsze markery dostałam od chłopaka i niestety niektóre mu się nie trafiły

1. Prosze na sam koniec :>

sketch_dump_by_sketchbookoap-d5xlkev.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...