Skocz do zawartości

"Nie rzucim ziemi..." Fandomowy Event Niepodległościowy


Verlax

Recommended Posts

ja w sumie czytam o tym  o tym Evencie i w sume mam pewną pracę zrobioną w pony creatorze, ale nie dotyczy Polski tak wprost, choć dotyczy naszych przodków Słowian

http://ziomal1987.deviantart.com/art/Young-Sunnyfly-407498781

http://ziomal1987.deviantart.com/art/Sunnfly-aka-Svantevit-older-407506797

Jeżeli się nie mylę, to jest podobne trochę do greckiego wyobrażenia boga słońca Heliosa

 

A co do moich obrazków między 20-21 pażdziernika wstawie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli się nie mylę, to jest podobne trochę do greckiego wyobrażenia boga słońca Heliosa        

        

nie wiem ja bazowałe na słonecznym kucyku z g1, a nie chciałem robić z niego starca tak jak Słowianie p przedstawiali Svantevita zwanego przez Słowian lechickich Światowitem  często też nasi przodkowie (chodzi mi plemiona lechickie, bo w tradycji plemion ruskich, czy bałkańskich takie coś nie występowało) brali go za uosobienie Peruna (Pierona)  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Ja na nic się nie przydam, rysować nie potrafię, ale gratuluję pomysłu, z zaciekawieniem spoglądam na ten temat, liczę, że odniesiecie sukces :D

Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę dodać jedno ogłoszenie. Doszło już kilka prac (i powiem szczerze, są bardzo ładne), ale sporo cierpi na chroniczną przypadłość, to jest brak tytułu. Bardzo bym prosił by te osoby które podarowały nam dzieła bez tytułu dosłały mi tytuły swych prac, bym mógł to jakoś sensownie opublikować. Jeśli ich nie dostanę, będę musiał wykazać się inwencją twórczą, a wolałbym nie myśleć jakie tytuły wy byście nadali.

 

Jak dotychczas, wygląda na to że będzie spory sukces. Żeby tylko jeszcze mi się udało skończyć to opowiadanie przed 11 Listopada...

 

W każdym razie, powodzenia tym którzy jeszcze pracują.

 

Pozdrawiam

 

- Verlax

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wysłać na e-maila film z dzisejszego marszu wosjka na Nowym Świecie w Warszawie razem ze zdjęciam polskiego czołgu z IWojny Światowej i krótki klip z prezydentem i ludzmi z PO? W ogłoszeniu jest napisane do 11 lisopada i nie chcę wysłać nic na darmo.

Edit: Chociarz może wrzucę do postu te zdjęcia...

Edytowano przez tom98dober
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę wysłać na e-maila film z dzisejszego marszu wosjka na Nowym Świecie w Warszawie razem ze zdjęciam polskiego czołgu z IWojny Światowej i krótki klip z prezydentem i ludzmi z PO? W ogłoszeniu jest napisane do 11 lisopada i nie chcę wysłać nic na darmo.

Edit: Chociarz może wrzucę do postu te zdjęcia...

 

Przypominam tylko że cały event jest w klimatach MLP co jest podkreślone w poście głównym. Więc jeśli waćpan/pani ma jakąś ideę by coś z tego zrobić, masz czas do północy tego dnia ( muszę się trzymać zasad które sam ustanowiłem ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie zamykam proces przyjmowania prac na "Nie rzucim ziemi...". Post podsumowujący, wraz z wynikami Konkursu Literackiego - Edycji Niepodleglościowej pojawi się tak prędko jak tylko to możliwe.

 

Prace osób które przyjdą w późniejszym terminie nie będą przyjmowane, ale można je oczywiście publikować na własną rękę.

 

Pozdrawiam

 

- Verlax

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...