Skocz do zawartości

Nowe życie [NZ][Komedia][Human][Adventure]


IronMoon18

Recommended Posts

Myślałem, że to w moich tekstach przekroczono wszelkie limity komentarzy, wskazując przecinki itp.

Tutaj, po otwarciu dokumentu, od ich ilości mój lis się zawiesił, zamknął w sobie i nie chce się odezwać... widzicie co narobiliście? :derp2:

 

Decu z poradnikiem z zasadami pisowni PRZYBYWAJ!

 

Opcjonalnie spalmy to na stosie...

Edytowano przez bester
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co, ja nie dam rady? :D Tak, dotrwałem do końca, już nie takie rzeczy się robiło.

Strona techniczna leży, ale nie będę już powarzał innych.

Fabuła... Dzieje bohaterów były tak wciągające, że ziewałem i z bananem na twarzy myślałem "Uwaga, bo mi was będzie szkoda" :lol: Czyli oklepane i nudne, jak dla mnie. Przynajmniej nie jest to masakra, bo oczy mam na swoim miejscu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Że co, ja nie dam rady? Tak, dotrwałem do końca, już nie takie rzeczy się robiło.

Właśnie zostałeś poważnym kandydatem do zajęcia pierwszego miejsca w moim prywatnym rankingu Wielkich Ludzi Roku 2013. Szacun!


Fabuła... Dzieje bohaterów były tak wciągające, że ziewałem i z bananem na twarzy myślałem "Uwaga, bo mi was będzie szkoda" Czyli oklepane i nudne, jak dla mnie.

Wniosek dla Autora - siądź ze słownikiem i napisz to jeszcze raz.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reakcje w kolejności:

1.No,w końcu fic z ludźmi,na głodzie jestem,więc jadymy!

2.Ahaaaa

3.Mam deżawi

4.Jeszcze większe deżawi

5.PB się kłania

6.Dafud i'm reading?

7.Mózg wysiada

8.KU#$% moje oczy

 

 

Saper podniósł ważny argument. Obu autorom radzę dobrze przemyśleć to co chcą napisać, ponieważ podobieństwo do Projectu Bronies jest na chwilę obecną gigantyczne. A jak niektórzy już wiedzą dla plagiatorów mam zero tolerancji, tak więc proszę raz jeszcze - przemyślcie dobrze jak to opowiadanie ma wyglądać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W życiu nie widziałem większego skarcenia naszego języka. A wiem co mówię ponieważ sam takiego fafica napisałem. Pobiłeś mojego ponyshera na zbity pyszczek. Tak z ciekawości, czy ty to w ogóle czytałeś przed umieszczeniem?!!!. Na pszyrzłość radziłbym zapoznać się ze swoją pracą przed umieszczeniem. O ile moja praca szczypała w oczy, to twoja wypala je gorzej niż ghost Rider!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat mi się nudziło, a tu świeży tekst z tagiem [human] na głównej, w dodatku tak "ciepło" przyjęty przez resztę. Jakby Wam to... jestem druidem, 85 level, odsuńcie się i dajcie pracować!

 

Graj muzyko! (ała)

 

Strony technicznej nie ma co... przepraszam, jest. Gratuluję. Osiągnąłem dzisiaj oświecenie. Tak złej ortografii, interpunkcji, formatowania i ogólnie wszystkich technikaliów nie widziałem jak żyję. Diabeł mówi dobranoc, pokazując to szkoli się terrorystów samobójców, z korektą nie podoła tu McGyver z dostępem do Praktikera i Ikei jednocześnie. Owacje na stojąco!

 

Za to narrację lepiej skomentować w drugim tekście, tam jest po prostu bajecznie. Niektóre teksty są tak wspaniale bezsensowne.

Kiedy odciołem dopływ moczu do mojej sikawki udałem się do kuchni aby przygotować sobie śniadanie.

Może związane jest to z pewnymi przeżyciami z gimbazy, że boję się poprosić jakąś dziewczynę o chodzenie.[...]

I od tamtej pory nigdy nie umawiam się z żadną dziewczyną. teraz wyjątkiem jest tylko ona Karolina.

Bzzzzz...Bzzzzz...Bzzzzz. Znowu wibrator mi dzwoni. (Sic!)

Jak dla mnie, nie trzeba już nic dodawać. Brak sensu - check!

 

No i fabuła. Większość tam skomentowała jednak budowę tekstu... Ja postarałem się przezeń przebrnąć.

Co jest takiego w tych odcinkach nowych sezonów, że otwierają portale do innych światów? Nie wiem, ale jak to widzę... po prostu smutno.

Bohater, który ma na pieńku z rodzicami, jest mistrzem sztuk walki i maratończykiem, radzi sobie w życiu. No i pracuje w maku, co jest smutne, bo znam rozsądnych ludzi, którzy też tam pracują, jakoś to porównanie nie wyszło z korzyścią dla nich. Wiecie... jakbym tak miał szczerze powiedzieć... Equestria to kraina, do której chce dostać się cały legion członków fandomu, by choć przez chwilę zaznać tej atmosfery, spotkać się z ulubionym kucykiem, naprawić swoje życie... Naprawdę nie wiem, czy to powinien być akurat ktoś taki jak Ci bohaterowie.

 

A teraz jeszcze poważniej - na ten prymitywny wręcz schemat można by przymknąć oko, ale pod warunkiem, że mielibyście jakieś ciekawe kreacje postaci, pomysły na świat przedstawiony i rozwój wydarzeń, no i przede wszystkim jakiekolwiek umiejętności prowadzenia tekstu. Teraz nie dość, że mamy tu schematyczne opowiadanie z zerową wartością fabularną, to jeszcze jego stan techniczny jest opłakany.

 

Mała porada od kogoś, kto już wiele widział i jeszcze wiele zobaczy - zróbcie z tym coś. Dodam też, że żadna poprawa TEGO konkretnego tekstu nie wchodzi w grę, bo to chyba niemożliwe. Jeśli ktoś powie mi, że napisaliście to "dla łacha"... W porządku, ale w tej chwili, to wszyscy mogą wyśmiewać się nie z komediowej treści utworu, tylko tego, jak nisko można upaść publikując taką słabiznę, innymi słowy - z Was. Polecam zamknąć temat i zastanowić się nad dalszym pisaniem jako takim.

 

Pozdrawiam i zachęcam do podjęcia właściwych kroków!

 

 

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oprócz tego:jeżeli jak w pb będą shipy, to czy ship z cmc nie podpada pod pedofilę/foalnofilię?

Wszystko zależy od kontekstu - jeżeli będzie to opis jakiegoś zauroczenia bez... nazwijmy to fizycznej strony związku to nie. Jednak najmniejsze przekroczenie granicy zaowocuje płaczem i zgrzytaniem zębów spowodowanych bardzo wysokimi ostrzeżeniami.

 


pszyrzłość

 

Sajback BŁAGAM powiedz mi, że celowo napisałeś to w taki sposób :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rób tego! Takie opowiadania też są potrzebne. Wprawdzie nie wiem, do czego się taki może przydać, ale może kiedyś coś wymyślę... Może po to, by pokazać innym, jak NIE pisać fanfikcji?

 

Mam jedno takie... "Eksperymenty Twilight Sparkle". Czyjeś tłumaczenie. TO dopiero jest eksponat zdolny powodować koszmary i zmiany w nastroju. :crazytwi3:

FF ten głęboko zakopałem na dysku, spakowałem kilka razy w archiwum, żebym przypadkiem go nie otworzył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...