Recommended Posts

Guitar Flash to darmowa gra przeglądarkowa, która jest właściwie "klawiaturowym" klonem popularnego Guitar Hero. Do dyspozycji mamy dwa tryby: tap oraz tap and strum. Różnią się one tym, że w pierwszym musimy jedynie naciskać klawisze (domyślnie A, S, J, K, L) w odpowiednich momentach, w drugim zaś, niemal identycznie jak w GH musimy przytrzymywać przyciski (1-5) i aktywować je enterem. Oprócz tego dostajemy cztery poziomy trudności: Easy/Łatwy, Medium/Średni, Hard/Trudny i hardcorowy Expert.
   Następnym krokiem, po ustawieniu opcji, jest wybór utworu, który chcemy zagrać. Od tej strony gra jest naprawdę świetna, gdyż raczy nas ogromną ilością piosenek światowych zespołów (SOAD, Slayer, Dio itp.) ale również tych mniej znanych (przynajmniej dla mnie). Muszę przyznać, że Guitar Flash wciągnęła mnie na wiele, wiele godzin i wciąż staram się być w niej coraz lepszym. Wszystkich bronie's serdecznie zapraszam do zapoznania się z tytułem na www.guitarflash.com

A oto filmik przedstawiający gameplay
http://www.youtube.com/watch?v=n_kQxJBNOAA
Zachęcam do udzielania się w temacie; pisania ulubionych utworów, czy chwalenia się wynikami.  :hBB25: 

Gram w to od jakiegoś czasu, także polecam, i ostrzegam że to niezły pożeracz czasu nie tylko w domu ale też np. na nudnej lekcji informatyki :) Sporo zespołów i piosenek metelowych i rockowych, ale mi brakuje takich perełek jak Avantasia lub Samael...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się