Skocz do zawartości

Hurr Durr... Opolski Ponymeet


Neonowaty

Recommended Posts

Dun dun duuuun....

Wszystkie znaki na ziemi i niebie o tym świadczą... Po dłuższej ciszy wraca Opolski Ponymeet. W końcu jakiś z planem, a nie totalny randomness...

Gdzie i kiedy? - Opole, dnia 30 listopada tego roku. Star mniej więcej godzina 11.

Są jakieś koszta? - Tylko, jeżeli chcesz sobie coś kupić, typu figurke, albo jakieś inne cuś.

Co będziemy robić? - Tak, w końcu Opole ma jakiś plan. O ile nie jestem pewny co do pogody, to jestem za tym, żeby zarezerwować sobie jakieś miejsce. Tam rozstawimy się, załatwi się jedzonko, i będziemy mieli fun. Jaki to fun? Mogę zorganizować kucykowe karty. Może zdążę sponyfikować jakąś inną grę. Also, może w końcu uda mi się zrobić to co planuje, czyli rpg na żywo. Gra terenowa, gdzie będziemy podzieleni na dwa obozy, zadaniem i jednych i drugich będzie... Tego się dopiro dowiecie. Mniej więcej potrzebowałbym listę osób która będzie na meecie, oraz listę osób która będzie chciała brać udział w tej grze terenowej... Bo od tego zależy ilość ról i obozów...

LISTA CHĘTNYCH NA MEETA:

- JA

- Lordek

- Orchid

- Myhell

- VileRaven

- Alberich

- Baff (maybe)

- MKR ( 1%) :ming:

- Dolar (Maybe)

- WhiteWolf

- Po Prostu Tomek

- Lisiasty

Edytowano przez N E O N
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Lisiasty dopisany, ptaszek wyleciał :ming:

Anyway. Takie potwierdzone info: Zbiórka o godz 11 pod Dworcem PKP, skąd można lajtowo odebrać ludzi. Udajemy się gdzieś usiąść i spędzamy miło razem czas w dobrym towarzystwie. : D

 

A. Gry terenowej nie będzie bo zimno ;-;

Edytowano przez N E O N
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam jesteś środek nocy

 

Edit bo dziś meet a ja się pakuję i jadę na dworzec:

Łączona ekipa wrocławsko - zgorzelecka w ilości sztuki JEDNEJ za godzinę wyrusza do Opola. Ostrzegam o swoim złym stanie humoru, więc nie liczcie na zbytnią miłość z mojej strony.

 

Entertain me, bronies! Bo Łabuńdzie lubią kąsać :3

Edytowano przez Giacomo Cigno Sforza
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...