Skocz do zawartości

Jednoosobowy kostium jednorożca. "Quad suit".


Maklak2

Recommended Posts

Znalazłem takie coś i mi się spodobało: http://www.youtube.com/user/Creaturiffic/videos 

 

W środku jest jedna osoba i widzi przez "obrożę". W rękach trzyma małe szczudła, żeby tylne i przednie nogi były tej samej długości. Takie coś kosztuje od 4k$ w górę i oczywiście jest poza zasięgiem kogokolwiek z nas, ale popatrzeć sobie można. W internecie jest tego więcej i to przeważnie różne futrzaki. Beastcub, która zrobiła ten kostium ma swoją stronę z opisami, ale robią co najmniej takie wrażenie jak kostiumy. http://www.beastcub.com/pricelist.htm 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mamy przecież fursuiterów którzy się zajmują robieniem takich rzeczy. Ceny futra są teraz wysokie, szczególnie takiego kudłatego, dlatego za same materiały do obszycia człowieka wychodzi od 500 zł, tutaj trzeba więcej bo konik jest większej budowy, więc myślę, że z 800+ kopytka, grzywa itp, łącznie z 1000 same materiały, plus do tego doliczyć robociznę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Zdaje się że przy fursuice materiały to jakieś 30% ceny. Za 200-300 złotych to można mieć co najwyżej fursuit marki "made by myself" z kilku polarowych kocy, jakiejś gąbki i suwaka ze starej kurtki. Rożnica w jakości jest ogromna i kilka takich potworków już widziałem.

BTW, tu macie quada Flutterki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaje się że przy fursuice materiały to jakieś 30% ceny. Za 200-300 złotych to można mieć co najwyżej fursuit marki "made by myself" z kilku polarowych kocy, jakiejś gąbki i suwaka ze starej kurtki. Rożnica w jakości jest ogromna i kilka takich potworków już widziałem.

BTW, tu macie quada Flutterki.

nie do końca. Osobiście znam jedną osobę która za robociznę bierze mniej niż za materiały a suitów namachała sporo. Więc trzeba się po prostu rozejrzeć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ChrisEggII

Ogólnie rzecz biorąc jest prawie niemożliwe wykonanie takiego stroju, po ubraniu którego by nie wyglądało się idiotycznie. Kiedy tylko zobaczyłem temat, to od razu ten obraz ukazał się przed moimi oczyma:

lnqS9.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...