Skocz do zawartości

[Zabawa] Ten taki no... film to był!


Kruczek

Recommended Posts

Hai.
Pinkie Pie ostatnio, została poddana mojemu maratonowi filmów różnorakich. Około 4 doby filmów różnej maści, niektóre przypadły jej do gustu, niektóre nie. Jedno trzeba stwierdzić, Pinkie na pewno umie wczuwać się w atmosferę poszczególnych filmów. :)
Problem tkwi w tym, że filmy te nie były na osobnych płytach, lecz skupione w jedno i różowogrzywa chciałaby powtórzyć niektóre produkcje, lecz nie pamięta żadnego tytułu. Jak na złość, Pinkie która pamięta urodziny wszystkich w Ponyville, całkowicie rozproszona akcją, nie może przypomnieć sobie żadnego tytułu. LECZ NIE WSZYSTKO STRACONE, tutaj jest wasze zadanie:
Na czym to polega?
Pinkie opisze wam film jednym lub dwoma zdaniami a waszym zdaniem jest zgadnięcie tytułu.
ALE
Żeby utrudnić wam pracę, nie będę zmieniał słów różowej imprezowiczki, ciekawe kto z was zrozumie o jaką produkcje jej chodzi. ^^

Pierwsza produkcja
Tam był taki człowiek... i ten on robił takie śmieszne miny... i O, zaraz! Zwierzątka tam były, dużo zwierzątek i on się nimi opiekował!
Druga produkcja
Taki potwór... a właściwie to człowiek... człowieko-potwór i on umiał latać, rzecz jasna nie tak szybko jak Rainbow, ale on latał i tam byli inni ludzie i on ich zjadał! Znaczy, chyba zjadał, bo za każdym razem zasłaniałam oczy kopytkami...
Trzecia produkcja
To było na takiej farmie, miasteczku takim, ale farmie też, prawie jak u Applejack i tam spadły z nieba takie małe kudłate słodziaki... One sobie tam biegały, ale potem coś im się chyba poprzestawiało i zaczęły tak ganiać ludzi!

Odpowiedzi proszę podawać w spoilerach.
Pozwolenie na pożyczenie Pinkie Pie, by Discors Bass ^^
Na koniec
Nie przejmuj się jeśli nie znasz jednego lub dwóch z tych filmów, napisz ten który wiesz, każde kopytko jest potrzebne.
Każdy kto dobrze odpowie, zostanie umieszczony na liście z punktacją na dole, a film tuż po nim.
Można zdobyć 9 punktów, po 3 za jedną odpowiedź.

PUNKTACJA



 

Link do komentarza
  • 2 months later...
  • 1 month later...

Hue, hue. 
Całkiem w porę, trykam kopytkiem zabawę, którą teraz odkopałem.
A więc, chodziło o filmy:
1. Ace Ventura: Psi Detektyw
2. Smakosz
3. Critters

PUNKTACJA 
Wakako Soseki - 3 pkt.
Po prostu Tomek - 6 pkt.
Gandzia - 9 pkt.
Wilk Cassidy - 9 pkt.

Kolejne opisy, Pinkie, jak to leciało?
Pierwsza produkcja:
Jaskoniowcy! Dużo jaskoniowców i wszystko miało kły i rogi! Większość żartów nie zrozumiałam, ale śmiałam się żeby Kruczkowi nie było przykro, ACH i prawie zapomniałam, każdy z nich miał tak samo na imię :pinkie2:
Druga produkcja
Yarrr, żagle na maszt kamraci! To chyba najlepszy film o piratach jaki oglądałam! Nie mogę się doczekać następnych części, podobno jest ich aż cztery!
Trzecia produkcja:
To dziwne, ale bohaterowie tego filmidełka do czarowania używali różdżek, ale z nich głuptasy, jakby nie mogli użyć swoich rogów :pinkie2:
Oni nie mieli rogów, Pinkie
Ależ oczywiście że mieli, jakby troszkę przekręcić ekran, to ten śmieszny brodaty człowieczek miałby róg podobny do Twi  ^^
To jest kapelusz...



 

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
  • 8 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...