Skocz do zawartości

"Inwazja" Zodiak


KougatKnave3

Recommended Posts

Położyłam mu dłoń na ramieniu.

- Chodź, Dora. A ty, Jon... Leć tam, gdzie uznasz za stosowne. Nasz kontrakt może się pierdolić. I... Przykro mi.

Wyszłyśmy razem z quarianką, a mnie zaczęło skręcać w środku.

- Kurwa mać. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

- A spierdalaj. Wypierdalaj mi z oczu... Sz, kurwa!

Oparłam się z hukiem o ścianę. Jakbym mogła to bym, kurwa, coś rozjebała na tym zajebanym statku! Argh!

Co za szambo... Ja nie wierzę. A to miała być szyba, miła misja. Wybić Zaćmienie, zabić cel i zgarnąć kupę kasy. A nie jakieś inwazje! Szlag.

Otworzyłam extranet i zacząłem czytać więcej o tym ataku. I o tych... Żniwiarzach. Co to jest? Skąd się wzięli? I czemu to przeszło niezauważenie? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Extranecie nie było żadnego tematu na ich temat prócz tego że jeden ich statek równa się 10 statkom Hierarchi, i że są to ci Żniwiarze co wybili Protean. Jeśli to prawda, to jest cienko. Poza tym znalazłaś parę informacji że coś może ich łączyć że Shepardem, są to plotki typu "Shepard był szpiegiem żniwiarzy" albo "Trzeba było słuchać Sheparda".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[A nie mówiłeś, że w tym uniwersum jest pani Shepard?]

Kto to do cholery jest Shepard? Gówno się z Extranetu dowiem. Albo są to kłamstwa, albo półprawda. Co na to Hierarchia? Kurwa, co na to rada? Rada jak zwykle pewnie będzie miała wszystko w poważaniu. Tak samo było trzy lata temu, jak Gethy zaatakowały Cytadelę. To też na pewno z winy i niedbalstwa rady. Hierarchia nigdy by nie zignorowała potencjalnych zagrożeń. Nasz Radny nie powinien móc się nazywać turianinem. Piczka.

Cholera, żeby tylko Jonathan mi się nie załamał. Byłoby słabo. Nawet bardzo.  

No nic. ustawiłam swój omni-klucz, żeby informował mnie o każdych nowych informacjach o ataku. Sama poszłam przestudiować nasza mapę Galaktyki. Jakieś kroki trzeba, kurwa, podjąć. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Zapomniałem dodać a. PS: Shepard specjalnie kłamie na temat asteroidy]

Dostałaś się na mapę galaktyki. Na niej były dwa cele zaznaczone, planeta z waszym celem do zabicia, i ta planeta która przyszła wam Mailem. Macie tyle samo czasu by polecieć na obie planety gdyż żniwiarze zaatakowali planety Ludzi i Batarian. Niektórzy mówią że najpierw niszczą większe zagrożenia, a inni mówią że robią przysługę galaktyce. Co do Pani Komandor Shepard to wyczytałaś że to ona otworzyła wtedy ramiona Cytadeli podczas ataku Gethów i to też jej się zawdzięcza zniszczenie Przekaźnika Alfa, ale ona wytłumaczyła. "Poinformowałam załogę Koloni o kursie kolizyjnym asteroidy z Przekaźnikiem, ale z powodu zakłóceń nie udało się uratować cywilów. Poza tym według moich informacji jakie znalazłam w kompleksie Cerberusa na asteroidzie, to w tym systemie miała wpierw się rozpocząć inwazja Żniwiarzy. Cerberusowi daje plus i minus za to, chcieli uratować galaktykę niszcząc przekaźnik, ale nie uratowali kolonii batarian w systemie Bahak" to tyle informacji na temat Incydentu Przekaźnika Alfa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech sczezną, batariańskie gnidy! Piraci, bandyci, mordercy i gwałciciele!

Sama zaczęłam obliczać długość podroży do Systemu Słonecznego, przy założeniu, że wyruszymy od razu. Nie żebym specjalnie kochała ludzi, ale Jon... to mój przyjaciel. i na lodzie go zostawić nie mogę. Cholera... Co tam się dzieje? Przodkowie... Są w tym Extranecie jakieś fotki z tej inwazji, czy coś? Ktoś coś wysłał? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Przykro mi, ale niestety wycofuję się z tej sesji. Mam własne sesje na głowie, a ta mnie nie satysfakcjonuje. Twoje odpowiedzi są jak dla mnie za krótkie i nie potrafię się przy nich rozpisać. Fabuła stoi w miejscu, a jakiekolwiek jej ruszenie graniczy z cudem. (Co jest dziwne, bo w innych sesjach potrafisz się rozpisać, zauważyłem.).

Tak czy siak, dziękuję za zaakceptowanie karty i rozpoczęcie tej sesji. Może jeszcze razem zagramy. Ale teraz rezygnuję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...