Skocz do zawartości

Hejty


twilie_87

Recommended Posts

Pisałeś o tym już w temacie "Warszawskich meetów". W sumie taki temat istnieje już. 

 

Teoretycznie mogę do tego tematu sprowadzić osoby z "fandomu"

Niech się wypowiedzą. 

 

 

Prosiłbym o niewypowiadanie się osób z fandomu innego niż Warszawski, albo osób które tej sprawy nie znają chociaż trochę. 

Najbardziej sprawiedliwe jest wypowiedzenie się osób które znają sprawę osobiście. (dlatego ja się nie wypowiem) 

 

 

 

PROSIŁBYM BEZ KUPOBURZY, INACZEJ OSOBIŚCIE ZGŁOSZĘ TEMAT INKWIZYCJI.

Edytowano przez KochamChemie
Link do komentarza

Myślę że nie trzeba tutaj wiele mówić, temat zachowania Daszki na meecie został omówiony dawno temu. Również na forum była rozmowa na ten temat i to mnie utwierdziło w przekonaniu że nie powinien przychodzić na meety. A tworzenie multikonta po to aby zyskać... sam nie wiem co, było naprawdę żałosne

Link do komentarza

1) okay skoro tego chcecie mogę przenieść temat dyskusji na wątek warszawskich meetów ( tam gdzie było)

2) jeśli chodzi o tworzenie mulitikonta tak to było głupstwo i zrobiłem to pod wpływem impulsu.

3) ...co do zachowania na meecie... to co się stało to się nie odstanie... czasu nie cofniemy tylko pragnąłbym abym 

zaczął wszystko od początku (na czystą kartę)

Link do komentarza

Jak chcesz naprawić swoją reputację, to zacznij się zachowywać normalnie, nie jęcz o tym, jaki to ty biedny. A na meetach nie ma dla Ciebie miejsca, bo nie umiesz się zachowywać w towarzystwie. 

 

Jeszcze jeden taki temat czy post, a będę pierwszym, który będzie się starał o permabana dla Ciebie, Daszka. To samo z niezapowiedzianym pojawianiu się na meetach i byciu idiotą. Idź męczyć mangowców czy coś.

 

 

 


zwyczajnie pomyliłem "poziom" grupy co już się więcej nei zdarzy

 

Nie. Nie pomyliłeś "poziomu grupy". Zachowywałeś się jak kompletny kretyn. 

 

 


potem zamykam temat, jeśli nie będzie on przedstawiał żadnej wartości.

 

Ten temat już nie ma wartości. Zamknij go teraz, zanim Daszka będzie pieprzył przez parę stron, jaki to on był głupi, ale zrozumiał swój błąd. Już raz to przerabialiśmy :forgiveme:

Link do komentarza

To jest żałosne. 

Miałeś wyjaśniane przez ludzi prosto w twarz, za co jesteś hejtowany. 

Miałeś wyjaśnione na forum przez kilku ludzi, w tym mnie. 

A ty jeszcze się pytasz "dlaczego" nie umiejąc pod koniec pytania zastosować znaku zapytania ("?") ?

 

Żałosne. Ale naskrobię te parę słów na prośbę Chemika. 

 

Zachowywałeś się jak... lekko ujmując... człowiek nie przystosowany do życia w społeczeństwie. Swoją osobą ściągałeś na ludzi nie tylko hejty ze strony innych ludzi i możliwość zaistnienia problemów z menadżerami KFC, do którego łaziliście, ale jeszcze przypadkiem (ponoć) zraniłeś dziewczynę, o mało co nie zraniłeś kilka innych osób bezmyślnie rzucając scyzorykiem przez salę i wyzywałeś osoby od "szmat". 

 

Plus twoje zachowanie po tych wszystkich akcjach było wręcz dobitnie żałosne. Tu nie będę się rozpisywał, odsyłam do postu, który kiedyś miałeś już okazję czytać: http://mlppolska.pl/watek/2210-spontanicznezorganizowaneniepotrzebne-skreślić-mini-meety-w-warszawie/page-47 (3. post od góry). 

I dodatkowo jeszcze tutaj: http://mlppolska.pl/watek/2210-spontanicznezorganizowaneniepotrzebne-skreślić-mini-meety-w-warszawie/page-48 (2. post od góry). 

 

Zabrzmi to chamsko, ale po prostu takie jednostki jak ty powinno się odcinać od fandomu, bo potem takie osoby jak ty powodują złą opinię na temat świetnego fandomu. 

 

 

I na koniec pragnę przypomnieć co napisał OleQ:

 

Tyle ode mnie i jak na razie jesteś pierwszą osobą, której wlepię zakaz wejścia na III Warszawski Ponymeet.

 

Nie radzę więc próbować dostawać się na meet. 

Edytowano przez Linds
  • +1 5
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...