Skocz do zawartości

Filly the Movie


fallout152

Recommended Posts

I w końcu jedna z podróbek MLP urosła do rangi pełnometrażowego filmu. O fabule na razie nie wiadomo nic, no chyba że kogoś satysfakcjonuje gadanie o skradzionych cupcake'ejsach, choć dla mnie to raczej nieprzypadkowe nawiązanie do pewnego fanfika bronies, widać po co ten film powstał. W uniwersum występują występują wszystkie trzy rasy, tj.: pegazy, ziemniaki i jednorożce. Od Equestriańskich odpowiedników odróżniają je, łaciate umaszczenie(nie zawsze), wyszczególnione kopyta, brak znaczków, inne skrzydła, oraz kształt pyszczków i uszu, ale po za tym to dalej kuce. Spodziewam się też, że świat Filly będzie bardziej podobny do naszego, np. pegazy nie będą już kontrolować pogody, bo za bardzo by to naruszało prawa autorskie. Na trailerze pokazano też kilka ogierów i podejrzewam, że przynajmniej jeden będzie głównym bohaterem, czego zawsze brakowało w MLP. Film wydaje mi się dość sympatyczny i chętnie zobaczę go jak wyjdzie, widzę, że zbiera się też duża fala hejtu, ale chyba tylko dla tego, że to podróbka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego nie. Dlaczego broniacze nie mieliby się cieszyć, skoro powstaje coś w stylu ich lubianego serialu MLP, chyba że bronies to tak naprawdę fani marki, a nie kuców. No ale zbytnio się wypowiadać jeszcze nie zamierzam bo wgl tego Filly nie znam. Nie ma tam czasem bohaterek o imieniu Abra i Kadabra? Bo nie wielu wie, ale słowo 'abracadabra' wzieło się z autentycznych inwokacji magicznych i było to przekleństwo, zsyłające na osób przeklętych nieszczęście :rainpriest:

  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Się zobaczy. Z trailera zapowiada się jako taka sobie komedia z animowanymi zwierzętami. Trochę jak kucyki, trochę jak Madagaskar, Epoka Lodowcowa czy coś w tym stylu. Z trailera wynika, że to komedia pomyłek, Bella zeżarła te ciastka, a potwora wymyśliła jej koleżanka, po czym kłamstwo wymknęło się spod kontroli. Kuce (eee, przepraszam, koniki filly) postanawiają zorganizować wyprawę i pewne będą miały jakieś ciekawe przygody. Mogło być gorzej, mogli zrobić coś w stylu G3. 

 

Podoba mi się, że tam jest kilku chłopców, ale trochę ciężko ich odróżnić. No i wygląda na to, że ziemniaki mają telekinezę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...


A dlaczego nie. Dlaczego broniacze nie mieliby się cieszyć, skoro powstaje coś w stylu ich lubianego serialu MLP, chyba że bronies to tak naprawdę fani marki, a nie kuców.

Fani KONKRETNYCH kuców.
A ten film jest zwyczajnie brzydki i wygląda bardziej jak przerywniki z jakiejś gry, aniżeli osobna kinówka.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Kiedy miałam 10 albo 11 lat zbierałam te koniki. :v Poza tym koniki Filly wydawano jeszcze przed 2010 rokiem. Czyli są wzorowane na starszych generacjach, a Hasbro straciło prawa do starszych generacji. Więc nikt się do nich nie przyczepi. Z tego co pamiętam to tam nie ma pegazów. Te ze skrzydłami to elfy, czy tam wróżki. :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 6 months later...
  • 1 year later...

Z tego co zrozumiałem z bloga Funtasia Daily : najpierw pokłócili się właściciele praw autorskich do marki Filly, a później zbankrutowało studio graficzne odpowiedzialne za bajkę. Autor bloga (nie związany z niedoszłymi twórcami) coś tam bredzi, że jeszcze nie wszystko stracone i może znajdzie się inne studio i takie tam..., ale jakoś śmiem w to wątpić. 


Poniżej wklejam listę wszystkich promo :

Spoiler



 

 

Edytowano przez fallout152
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 4 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...