Skocz do zawartości

Czy Wstydzisz Sie Kupowac Gadzety Kucykowe w sklepie ?


Wilczuu

Recommended Posts

Dzisiaj po raz pierwszy kupowałam kucyki [bo Celestia i Chrysalis...] i powiem szczerze- głupie uczucie, jak stara już baba MLP kupuje. I choć nie robiłam nic złego to, wstydziłam się. A nie ma czego przecież. To uczucie jak wtedy, kiedy się robi jakiś cosplay i się nie chce by znajomi przyłapali.

Ej, taka stara nie jesteś :P Co ma Sz6sty powiedzieć? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wy fani kucyków wstydzicie się sami kupować gadżety powiązane z waszym ulubionym "hobby'...to ja chciałabym wiedzieć co czuje mój facet (nie lubi zbytnio MLP) który czasami sam idzie "na samotne wyprawy po pucyki" :D....

 

Spytałam się go...ma to gdzieś ,a jak jakaś babcia go kiedyś chamsko ochrzaniła ,że wykupuje małym dzieciom zabawki ...baba usłyszała.

 

"spierdzielaj stara pruchwo, moje zarobione pieniądze to kupuje co chcę"

 

To jest śmieszne...on nie czuje wstydu ,ale kiedy usłyszy ,że podoba mi się to czy owo z kucyków ...to on nie wybiera byle jakiego ...tylko potrafi wszystko odgrzebać i sprawdzić jakie jest najlepsze i czy niema fabrycznych wad.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na mnie przy kasie się dziwnie patrzyły :P. I się aż odsuwały i masowo zaczęły brać te klocki co rozdzielają zakupy na taśmie, bo jeszcze ktoś pomyśli, że to one kupują to dzieło zła.

"Zaatakuj" - uśmiechnij się i delikatnie kiwnij głową jakbyś mówiła "dzień dobry" (w taki "japoński" sposób). Wypróbowałem kilka razy - miny bezcenne (wyjątek - faceci. Przyczyna wiadoma :rainderp: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

"Zaatakuj" - uśmiechnij się i delikatnie kiwnij głową jakbyś mówiła "dzień dobry" (w taki "japoński" sposób). Wypróbowałem kilka razy - miny bezcenne (wyjątek - faceci. Przyczyna wiadoma :rainderp: )

Hehe też tak robię.

Co do tematu. Nie nie wstydzę się. Może za pierwszym razem miałem... Tremę. Ale teraz już nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nie, jak już wypowiadałem się w temacie "Czy wstydzisz się kucyków" Jestem dumny z bycia Brony. A jak chodzi o zabawki to idę do stoiska biorę i przy kasie mówię. "Jak bym miał siostrę to może bym jej dał się pobawić moimi kucykami"

 

Jak stwierdziło już wiele osób moja "Perzebojowość" obraca te negatywne spojrzenia ludzi w krótką odpowiedzi.

"Wolę oglądać i kolekcjonować kucyki niż biegać pijany i bić niewinnych"

 

Więc nie, jak najbardziej nie wstydzę się kupowania Gadżetów z kucykami, według mnie wstydzić się powinna osoba która obraża itd mnie za to że je lubię ty dzież kocham :P

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to tak własciwie to tak trochę. W zasadzie gdybym nie była w sklepie z koleżanką i nie powiedziała mi chcesz to to weż i kup to raczej niewiem czy by coś z tego wyszło... Ale później już jest spoko :D A jakby ktoś się pytał to kupuję dla mojej młodszej siostry  której nie mam i tak xD :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nigdy nie mam problemów, co do zakupów kucyków w postaci blindbagów. Nieraz pomagałem szukać rodzicom stojących przy pudełku z figurami ulubionego kucyka dziecka. Mam też ulubionych sprzedawców gdzie jestem mile widziany. Ponieważ wyjaśniłem, czym są Bronis i nie mają z tym problemów,. Tylko spowodowałem sprzedaż takich rzeczy u nich się zwiększyła. Prócz figurek kucyków kupowałem jeszcze figurki rycerzy firmy Cobi i jeśli ktoś pytał czy to dla dziecka odpowiadałem grzecznie.-Nie. Jest to dla mnie, ponieważ jestem kolekcjonerem figurek. I wyjaśniałem, dlaczego zbieram. Nigdy się nie wstydziłem zakupu figurek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda akcja wygląda tak samo... Zakładam długi, czarny płaszcz. Dodatkowo zakrywam głowę czarnym jak mrok kapturem, rzucającym złowieszczy mrok na twarz. Na samą twarz zakładam maskę anonymous. Skradam sie między alejkami uważnie rozglądając na boki. Czekam na odpowiednią okazję i... Już stoję przy kasie. Rzucam kasjerowi odliczone pieniądze, odchodzę od kasy, po czym znikam chwilę później. Dopiero w domu (UWAZAM CZY NIKT MNIE NIE ŚLEDZI) spokojnie ściągam strój...

 

A tak serio:

 

[Piwo][Piwo][Piwo][Kucyk]

 

Spokojnie stoje sobie z kucykową koszulką, żadnych problemów, kasjerzy tak bardzo wychędożone... :v

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak kupowałem Blind Baga (jak na razie moja jedyna kucykowa rzecz), to nie wstydziłem się. Co prawda przy kucykach spotkałem rodzinę, w której ojciec tłumaczył synowi, że "to nie dla chłopców", to jak zacząłem komentować niektóre zestawy (np. "ten duży kupię sobie chyba dopiero na święta"), to gość się chyba załamał, a ja poszedłem do kasy, gdzie położyłem Blinda i zastanawiałem się co będzie w środku. Obyło się bez komentarzy kasjerki, choć okrzyk radości jak już po odejściu od kasy rozpakowałem Blinda chyba usłyszała...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie kucykowe przypinki i sie nie wstydziłem... No dobra, tylko jedną... No dobra, nie z kucykiem tylko z Cutie Markiem (Ale to tylko dlatego, że rodzice nie wiedzą, że oglądam "kucyki Pony" :rainderp:)

Ja jak kupowałem Blind Baga (jak na razie moja jedyna kucykowa rzecz), to nie wstydziłem się. Co prawda przy kucykach spotkałem rodzinę, w której ojciec tłumaczył synowi, że "to nie dla chłopców", to jak zacząłem komentować niektóre zestawy (np. "ten duży kupię sobie chyba dopiero na święta"), to gość się chyba załamał

You have done well. Edytowano przez Gość
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz tą figurkę?  :rarity5:  Nigdy się jeszcze na ten typ nie natknąłem.

 

JT5zPmS.png?1

 

Niestety, mimo szczerych chęci nie posiadam tej figurki. Znalazłem ją w otchłaniach internetu toteż podzieliłęm się jej wyglądem na forum, nie widziałem lepszej figurki z Luną. Ciekawe czy autor podjąłby się próby sprzedaży takowych? To DjPon33, zamieszczam adres do jego prac - http://djpon33.deviantart.com/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Szkoda myślałem żeby już szykować się na szturm po marketach w Warszawie  :ajawesome:. Widać że gościu naprawdę ma talent, może się spytam, ale po zobaczeniu cen pluszaka Luny boję się o kolejny zawał  :rainpriest:

A tak  jak w temacie figurek mam niewiele, bo muszę zbierać na kałacha, ale zawsze kupuję w realu i wykorzystuję do tego sześcioletnią siostrę  :5N9ul:  zazwyczaj ludzie się uśmiechają. Czasem trzeba wykorzystać rodzeństwo ;)

Edytowano przez Flippyn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja robię takie figurki. Zapraszam do tego tematu:

 

http://mlppolska.pl/watek/7432-figurki-na-zam%C3%B3wienie-oc-przer%C3%B3bki-unikalne-bi%C5%BCuteria/

 

Oto przykłady:

 

Duża Luna

th_LUNA_zpsc533c2cc.jpg

 

I mała

th_LUNA_zpsc533c2cc.jpg

 

Lub kilka naraz

th_DSC05871_zps2c39d4c9.jpg

 

Najnowsze, produkcja grudzień 2013:

 

th_DSC06228_zpsd2a2fe7a.jpgth_DSC06237_zps2332bbef.jpgth_DSC06234_zpsbab9e17d.jpg

 

Cena wyjściowa: 30 zł (w cenie figurka+przeróbka+serwis). Zniżki dla większych zamówień.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...