Skocz do zawartości

Czy Wstydzisz Sie Kupowac Gadzety Kucykowe w sklepie ?


Wilczuu

Recommended Posts

Raczej nie. Na początku dziwnie mi było wśród tych małych dzieci wybierać kucyki i zanosić do kasy, ale teraz jestem z tego dumna  :fluttershy4:  Czasem kasjerka patrzy na mnie trochę dziwnie, ale ja tylko się do niej uśmiecham  :pinkie4:  i podskakuję z radości ( nie powstrzymam się od tego :pinkie: ) No i się nie ma co wstydzić, ja nie zaglądam innym do koszyka z zakupami  :rainderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem kasjerka patrzy na mnie trochę dziwnie, ale ja tylko się do niej uśmiecham :pinkie4: i podskakuję z radości ( nie powstrzymam się od tego :pinkie: )

Ciekawe dlaczego się tak dziwnie patrzy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Frodo! Chcesz kucyka?" "Basia! Popatrz! Nowe kucyki! Chcesz jednego?" Miło mi. Na cały sklep. No nie wstydzę się, ale wyobraź sobie: idziesz z mamą po sklepie po bluzkę dla siostry. Stoisz przy kasie w kolejce. Nagle słyszysz okrzyk z góry, lub inny, bardzo podobny. I jeszcze w kolejce stoją niezbyt dobrze nastawione do ciebie osoby... Podsumowując: Nie wstydzę się, ale jak ktoś woła mi po ksywie i pyta o kuce...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...


Ja jestem troche dziwny... Jak ide do sklepu po chipsy, chleb, czy cokolwiek innego to mam wrażenie że wszyscy patrzą się akurat namnie, to wrażenie czasem jest tak silne ze wstydze/boje sie przejść obok kogoś :| to co dopiero jagbym coś kucykowego kupił....
No ale ja to ja, jam jest dziwny.

Edytowano przez BlackBird
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Kasa samoobsługowa- największy sprzymierzeniec bronies w sklepach :D

No chyba że jest kolejka to już nie.

 

Ja kiedyś kupowałem blind baga. W smyku z kilkoma broniakami na meecie w silesii.

Najlepsze było to że blind bagi były przy kasie, ja jako jedyny miałem aplikacje, z kodami i podawałem dalej aby szukali.

Każdy znalazł to co chciał, i wszystko git. Ale samemu nie był bym w stanie tego zrobić.Myślę że bez kominiarki nie dał bym rady...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

No chyba że jest kolejka to już nie.

 

W sumie tak czy siak , przy kasie samoobsługowej to możesz to tszymać jakoś w garści żeby nikt nie widział a potem szybko zeskanować i do siatki  :rdblink: etc. nigdy jeszcze nie kożystałem z kas samo obsługowych podczas kupowania kucykow  :derptongue:

Edytowano przez Wilczuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W sumie tak czy siak , przy kasie samoobsługowej to możesz to tszymać jakoś w garści żeby nikt nie widział a potem szybko zeskanować i do siatki   etc. nigdy jeszcze nie kożystałem z kas samo obsługowych podczas kupowania kucykow 

Ja też bo u mnie można tylko w zabawkowych kupić. Zresztą każda pani kasjerka mnie ZNA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Najlepszy sposób to kupować przed Dniem Dziecka, albo Bożym Narodzeniem :) Wtedy dużo osób kupuje tego typu rzeczy, więc nie rzuca się to tak w oczy. Albo ja na przykład niektóre bajki kupuję w ten sposób, że zamawiam dostawę do salonu Empik, nawet jeśli w tym salonie jest to dostępne. Nic to dodatkowo nie kosztuje. Wtedy idę odebrać tylko zapakowaną paczkę, gdzie nie widać, co jest w środku. Można tak kupować np. dvd z MLP.

Figurek nie kupuję, ale czasami sam je robię z bardzo różnych rzeczy. Kucyka jeszcze nie robiłem, ale może zrobię. W Empiku z tego co widzę też te figurki są, więc sposób z zamówieniem do salonu pewnie się sprawdzi też przy tym. Nie dostarczają tego do domu, tylko do salonu, tylko akurat w przypadku figurek to trochę kupowanie w ciemno, bez możliwości obejrzenia przed zakupem. Ale za to gwarantuje pełną anonimowość i brak krzywych spojrzeń.

Generalnie niewiele mnie obchodzi, co ktoś o mnie pomyśli. Chodzę czasami do teatru na przedstawienia dla dzieci, co pewnie wygląda trochę dziwnie - dorosły facet sam na takim przedstawieniu - ale nie zauważyłem, żeby ludzie się na mnie gapili czy coś. Nawet mam zdjęcia z aktorami z Domisiów i autografy, byli trochę zaskoczeni, że ich o to proszę, ale chętnie się zgodzili. Może dlatego, że podobno młodo wyglądam, choć mam już 26 lat :) Niski wzrost (160 cm) i gęste włosy robią swoje. Jestem raczej nieśmiały, więc to było dla mnie spore wyzwanie - do każdego aktora była oddzielna kolejka, więc za każdym razem musiałem najpierw poprosić aktora o możliwość zrobienia zdjęcia, a potem obcą osobę z kolejki, żeby mi to zdjęcie zrobiła. Ale wyszło naprawdę super - jedno ze zdjęć jest w moim opisie. Przy zamawianiu biletu pewnie też to dziwnie brzmi, jak mówię, że poproszę jeden bilet, jak zwykle zamawia się po dwa - rodzic z dzieckiem. Trochę się obawiałem, czy mi nie odmówią, bo mogli sobie pomyśleć, że jakiś pedofil, czy coś. Ale byłem już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy sposób to kupować przed Dniem Dziecka, albo Bożym Narodzeniem :) Wtedy dużo osób kupuje tego typu rzeczy, więc nie rzuca się to tak w oczy. Albo ja na przykład niektóre bajki kupuję w ten sposób, że zamawiam dostawę do salonu Empik, nawet jeśli w tym salonie jest to dostępne. Nic to dodatkowo nie kosztuje. Wtedy idę odebrać tylko zapakowaną paczkę, gdzie nie widać, co jest w środku. Można tak kupować np. dvd z MLP.

Figurek nie kupuję, ale czasami sam je robię z bardzo różnych rzeczy. Kucyka jeszcze nie robiłem, ale może zrobię. W Empiku z tego co widzę też te figurki są, więc sposób z zamówieniem do salonu pewnie się sprawdzi też przy tym. Nie dostarczają tego do domu, tylko do salonu, tylko akurat w przypadku figurek to trochę kupowanie w ciemno, bez możliwości obejrzenia przed zakupem. Ale za to gwarantuje pełną anonimowość i brak krzywych spojrzeń.

Generalnie niewiele mnie obchodzi, co ktoś o mnie pomyśli. Chodzę czasami do teatru na przedstawienia dla dzieci, co pewnie wygląda trochę dziwnie - dorosły facet sam na takim przedstawieniu - ale nie zauważyłem, żeby ludzie się na mnie gapili czy coś. Nawet mam zdjęcia z aktorami z Domisiów i autografy, byli trochę zaskoczeni, że ich o to proszę, ale chętnie się zgodzili. Może dlatego, że podobno młodo wyglądam, choć mam już 26 lat :) Niski wzrost (160 cm) i gęste włosy robią swoje. Jestem raczej nieśmiały, więc to było dla mnie spore wyzwanie - do każdego aktora była oddzielna kolejka, więc za każdym razem musiałem najpierw poprosić aktora o możliwość zrobienia zdjęcia, a potem obcą osobę z kolejki, żeby mi to zdjęcie zrobiła. Ale wyszło naprawdę super - jedno ze zdjęć jest w moim opisie. Przy zamawianiu biletu pewnie też to dziwnie brzmi, jak mówię, że poproszę jeden bilet, jak zwykle zamawia się po dwa - rodzic z dzieckiem. Trochę się obawiałem, czy mi nie odmówią, bo mogli sobie pomyśleć, że jakiś pedofil, czy coś. Ale byłem już kilka razy i nigdy nie było żadnych problemów.

ale w okresie dnia dziecka może być wykupione :x

Edytowano przez Wilczuu
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeszcze ani jednego kucowego gadżeta nie kupiłem... hehe... ciekawe, jak zareagują ludzie na widok metala w czarnej koszulce z krwawym nadrukiem, trzymającego w rękach kucyka? Kiedyś przetestuję :D!

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Edytowano przez Krecik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... jeszcze ani jednego kucowego gadżeta nie kupiłem... hehe... ciekawe, jak zareagują ludzie na widok metala w czarnej koszulce z krwawym nadrukiem, trzymającego w rękach kucyka? Kiedyś przetestuję :D!

Nie masz na sobie wypisane: "kupuję to na własny użytek"

Mnie zawsze pytali czy zapakować na prezent.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz kucyka trzeba kupić jeszcze 20 innych produktów to kasjerka nawet nie zwróci na niego uwagi :rainderp:

Też nam ten trick :) Kupiłem oprócz kucyka figurkę Darth'a Vader'a, Cerbera i Spider-man'a. Nawet nie zwróciła uwagi na kucyka  :giggle: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i szczęka mi opada. Wymienianie się uwagami, jakieś 'sztuczki na sprzedawców', zmyślone preteksty... jakbyście co najmniej tabletki na kaszel do ćpania w aptece kupowali :rdderp: Broniaki drogie, powiedzcie mi- co was obchodzi co powiedzą/pomyślą zupełnie obcy dla was ludzie? Ja zawsze z dumą dzierżę świeżo zakupione opakowanie z kucowymi zabawkami, zwykle rozpakowuje na miejscu, bo wytrzymać nie mogę z niecierpliwości :derpfly:

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytam ten wątek i szczęka mi opada. Wymienianie się uwagami, jakieś 'sztuczki na sprzedawców', zmyślone preteksty... jakbyście co najmniej tabletki na kaszel do ćpania w aptece kupowali :rdderp: Broniaki drogie, powiedzcie mi- co was obchodzi co powiedzą/pomyślą zupełnie obcy dla was ludzie? Ja zawsze z dumą dzierżę świeżo zakupione opakowanie z kucowymi zabawkami, zwykle rozpakowuje na miejscu, bo wytrzymać nie mogę z niecierpliwości :derpfly:

Gdzieś tu się zgodzę, lecz zważ na to, iż mi kucyk w dłoni nie pasuje do mojego "imidżu" :). Wolę zostać dalej tym metalem, którego babcie omijają na metr, a księża odmawiają "Zdrowaśki". Może, aż tak ze mną źle nie jest, ale wiesz o co chodzi... może kiedyś, gdy jeszcze preferowałem kolorowy ubiór... może wtedy bym tak mówił. Natomiast:

Zwykły człowiek z kucykiem - to na prezent

Metal z kucykiem - eee... co proszę?!?

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może do sklepu ubierz się inaczej :)

Wszystko zależy od sytuacji. Czy jesteś ze znajomymi, czy sam, jacy to są znajomi, czy jesteś nieśmiały, czy nie. Jednego nieprzychylne spojrzenia nie obejdą, a drugi się spali ze wstydu.

Najlepiej oczywiście kupować, co się chce i się nie przejmować, że najpierw stare babcie i sprzedawcy krzywo spojrzą, a potem w domu ktoś przypadkiem znajdzie taką kolekcję. Ja za bycie sobą płacę zupełną samotnością, ale cóż - takie życie.

Edytowano przez kamiledi15
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nigdy nawet jakiegokolwiek takiego gadżetu nie widziałem w sklepie u mnie (zostałem Brony dopiero po przeprowadzce do Norwegii), kto wie, może kiedyś? :x

 

 

Gdzieś tu się zgodzę, lecz zważ na to, iż mi kucyk w dłoni nie pasuje do mojego "imidżu" :). Wolę zostać dalej tym metalem, którego babcie omijają na metr, a księża odmawiają "Zdrowaśki". Może, aż tak ze mną źle nie jest, ale wiesz o co chodzi... może kiedyś, gdy jeszcze preferowałem kolorowy ubiór... może wtedy bym tak mówił. Natomiast:
Zwykły człowiek z kucykiem - to na prezent
Metal z kucykiem - eee... co proszę?!?

Wysłane z mojego drewniaczka o jakże dumnej nazwie LG-E400

 

A po uj im wiedzieć po co i komu to kupujesz? Dostają hajs, to jeszcze marudzą... :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...