Skocz do zawartości

[Typer] Przyszłość Luny


Arjen

Recommended Posts

Witajcie w miejscu,  w którym dane wam będzie spróbować odgadnąć los Lunarnej Księżniczki. Jak wiecie, pozostał około miesiąc do rozpoczęcia czwartego sezonu naszego serialu.

 

pn403o7.png?1

 

Patronka nocy otrzymała ostatnimi czasu mnóstwo listów od was z pytaniami co będzie robić w czwartym sezonie MLP: FiM.  Na początku była niechętna zdradzić swe tajemnice lecz kropla drązy skałę, a z czasem tworzy kanion. Dlatego też, podjęła zaskakującą decyzję - zapisze swą przyszłosć w gwiazdach!

 

- Witajcie poddani. Dowiecie się wszystkiego, już za chwilę. Poznajcie naszą łaskawość! Wszystko umieścimy na nocnym niebie, żeby każdy miał dostep do naszej wiedzy! Oto odpowiedź na wasze pytania.

 

stars.gif

 

Voilà! Wszystko jak na tacy! Całość naszej obecności zapisana w gwiazdach! Jakieś pytania? Nie. Doskonale.

 

Niestety Księżniczka zapomniała, że ludzie nie potrafią czytać skomplikowanych historii fabularnych z gwiazd i wyruszyła tworzyć nowe konstelacje, zostawiając mnie bez legendy do tejże mapy.

 

O CO CHODZI?

Jest to swego rodzaju zabawa, w którym każdy użytkownik może zgadywać co jego zdaniem Luna zrobi w czwartym sezonie. Może to być każdy rodzaj wydarzenia, od picia kawy z Twilight Sparkle, po bitwę na poduszki z Tomem, aż po zbanowanie Pinkie Pie na Jowisz. Czwarty sezon startuje 23 listopada. Oczywiście zgadywanka będzie rządzić się swoimi zasadami. Oto parę z nich.

 

ZASADY

1. Każdy może napisać tylko jednego posta z jednym wydarzeniem.

2. Post nie może być złożony z 5-10 słów. Załóżmy, że minimum to jedna linijka.

3. Nie mogą to być bzdury jak np. "Luna będzie latać". Jeśli już to "Luna przeleci blisko jednej z wież canterlockiego zamku". Oczywiście można próbować bardziej ambitnych przepowiedni jak np. "Pokona Chrysalis w pojedynku 1 na 1".

 

xoYBAwI.gif

 

NAGRODA

Jeśli komukolwiek uda się przewidzieć co takiego Luna uczyni... złapie award Czytający Z Gwiazd!

 

69-AwardImgMaster-1382640901.png

 

Mam nadzieję, że tym sposobem czwarty sezon parę osób będzie oglądać z jeszcze większą ciekawością.

Link do komentarza

Luna będzię coraz częściej odwiedziać sny kucyków i odpędziać koszmary źrebaków. Będzie wspierać poddanych, doradzać im przez sen :fluttershy4:

Księżniczka nocy będzie starała się nadrobić stracony czas na księżycu. Spędzi więcej czasu z siostrą i z poddanymi. Będzie uczyć się nowych zwyczajów, różnych zmian, które nastąpiły przez te 1000 lat.

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza

Księżniczka Luna zacznie przekonywać do siebie coraz więcej kucyków pokazując im swoją dobrą stronę. Czy to poprzez pomoc w zwalczaniu koszmarów czy poprzez zabawę podczas jakiegoś święta.

Luna prawdopodobnie będzie uczestniczyć biernie lub aktywnie w jakiejś przygodzie Twilight.

Opcjonalnie opowie o swojej przeszłości.

Link do komentarza

Księżniczka Luna uda się ze swą siostrą bez wiedzy Mane6 na kilka dni do starego zamku w lesie Everfree by go odrestaurować i podarować w prezencie Twilight!

Lecz po powrocie będzie musiała walczyć z nieznanym nam i sobie przeciwnikiem chcącym zniszczyć całą krainę.

 

Ewentualnie nadal będzie spokojnie spała ze świadomością, że mija kolejny sezon  :dunno:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza

Hmm... niektóre typy są tak do siebie podobne, że jeśli się sprawdzą, sporo osób nagrodę otrzyma~ xD

 

Ja od siebie bym dodał coś tak absurdalnego, że Luna zamieni się w NMM (znów) czy coś, ale widząc, rzekome przecieki z nowego sezonu to przestaje się jawić tak strasznie niemożliwie, chociaż... nie, to nie ma sensu, Luna w NMM? Po tym wszystkim? Coś się mi to nie widzi :/ To musi być retrospekcja, nie ma innej opcji .__.

 

A jeśli nie...? o_0 Okej, to mój typ Luna -> NMM!! (chodzi o faktyczną przemianę już PO alicornizacji Twi) :ming:

Link do komentarza

Tak realnie?

 

Równanie Schrodingera podpowiada mi, że są możliwe 4 rozwiązania. 

Metodą przewidywania, rozwiązałem to równianie. Odrzucając co głupsze opcje, zostały mi tylko dwie pokrewne do zaprezentowania.

 

1.  Zje za dużo babeczek od Derpy i będzie ważyła tyle... że do opuszczenia Canterlotu będzie musiała użyć efektu tunelowego.  Będzie mogła zapomnieć o lataniu, natomiast umożliwi jej to, wnikanie do snów kucyków bardziej dogłębnie. Ogólnie prawdopodobieństwo ujrzenia Luny w serialu wzrośnie k-krotnie, kE{1,2,3,4,5}

 

2. Pomoże mane 6 pokonać jakiego ciotowatego wspaniale stworzonego przez Ha$bro Villana. Fani Luny dostaną wreszcie to, czego pragnęli. (w sumie też chciałbym to zobaczyć)

 

3."The future is clouded and uncertain" ~Farseer from DOW1 DC,(VA Celestii) [rozwiązanie żart]

Edytowano przez KochamChemie
  • +1 1
Link do komentarza

Princess Luna z m6 polecą na Księżyc powstrzymać Forces of Nightmares nękające Ponyville, które też porały Rarity. Następnie Luna będzie musiała zmierzyć się z Nightmare Rarity. Luna nie może się równać z pierwotnymi siłami Księżyca i przegrywa, bo jest po prostu słaba.

Link do komentarza

Luna oraz z Celestią zaginą w dziwnych okolicznościach pozostawiając Twilight :twilight2:  razem z przyjaciółkami w roli ,,otatniej szansy Equestrii". Zresztą ,,znikają" w jakiś sposób za każdym razem, gdy są potrzebne, więc to nic odkrywczego. Gdy świat zostanie ocalony Luna wróci by zrobić dłuższy monolog na temat minionego zagrożenia (mogłaby zrobić to też Celestia, ale ponieważ jest to wątek o Pani Księżyca, więc tą właśnie typuję).

Link do komentarza

Celestia poprosi Lunę, aby ta zaczęła uczyć Twilight wszelkich spraw związanych z byciem księżniczką dopóki nie dorośnie psychicznie do zarządzania Equestrią i fizycznie do bycia Alicornem (kilka lekcji latania udzielonych przez RD?). Początkowo niechętna Luna unikająca nazywająca ją po prostu "Twilight", szybko przekona się do "uczennicy" i nazwie ją Księżniczką Twilight Sparkle  

 

Po tym co zrobili w filmowym musicalu myślę, że taki dwuodcinkowy scenariusz jest możliwy. (omijam spoilery szerokim łukiem)  

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...