Skocz do zawartości

Mała Ruda robi maziaje.


Spring Apricot

Recommended Posts

Rysuję kuczyki już od pewnego czasu (konto moje na dA liczy sobie pół roku), stwierdziłam, że w sumie tutaj tez można by się pokazać (chociaż w sumie to nie wiem, czy warto wam oczy torturzyć).

Na przywitanie wstawię kilka swych wektorów. Jest ich niewiele, tak samo z resztą jak wszystkich mych prac, głównie z okazji braku czasu i motywacji oraz posiadania ogromnych zapasów lenistwa.

angel_bunny_by_esc54-d6hjxgg.pngthe_amazing_rainbow_dash_by_esc54-d6iqb0mane_6_silhouettes_by_esc54-d6ifru1.png

Wkrótce wstawię coś więcej.

Zapraszam też na moje dA: http://esc54.deviantart.com/

Edytowano przez Spring Apricot
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa nowe wektory:
AJ, którą zaczęłam robić z myślą o konkursie w dziale AJ, ale stwierdziłam, że 1) mało czasu, 2) i tak nie wygram ( :v ). Tak czy siak skończyłam, więc macie. Kolory trochę nie takie, ale robiłam na oko + straaszny derp :v

happy_nightmare_night__by_esc54-d6sjgnb.

Ma ponysona. Wreszcie znów ją zrobiłam, tym razem porządniej i nie na bazie Spity (SA była chyba pierwszym digitalem który narysowałam) :P
Styl inspirowany dwiema deviantkami (linki do nich na stronie wektora na mym dA).

spring_apricot___simple_vector_by_esc54-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Well, dawno nic nie wrzucałam, więc może...

y75q.jpg


Szkic pod wektor (request z forum).
Oczy (tj. gałka oczna, tęczówka i źrenica) bardzo pobieżnie, raczej w ramach orientacji, będę je pewnie sto razy przestawiać robiąc wektor. Kolory też raczej orientacyjne, coby było wyraziście 'n stuff, niezbyt nad nimi myślałam.
Zrobione w dwa wieczory.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A oto skończony wektor:

snowy__request__by_esc54-d6vddfa.png

Zrobiony w trzy wieczory.
Anatomia może nie idealna, jednak biorąc pod uwagę, że jest to mój pierwszy sketch-based wektor przedstawiający całego kuca, jestem z niego całkiem zadowolona :giggle:

Do tego, w ramach bonusiku (^^), CM dla mojej przyjaciółki, Rose Tone.

cutie_mark___rose_tone_by_esc54-d6vhgwa.


Hope you'll like it ^^

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Bardzo ładnie 'maziasz' em.. chciałam powiedzieć coś na temat tego rysunku.

Hum, wstawię coś jeszcze.

Me OC, ponyfikacja pluszaka, którego znalazłam niedawno w czeluściach piwnicy :yay:

winterlane_by_esc54-d6i5yep.png

Szkic, zrobiony w ramach uczenia się kucowej anatomii i zaznajamiania się z SAI (ah, te kopytka-kłody :3).

random_sketch_by_esc54-d6rsjhl.jpg

Ten obrazek z tymi dwoma kuicami.. cóż on.. Po prostu nie lubię gdy ktośrysuje pełno kresek w jednym miejscu i uważa to za arcydzieło.

Do innych prac nie mam żadnych uwag :yay:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładnie 'maziasz' em.. chciałam powiedzieć coś na temat tego rysunku.

Ten obrazek z tymi dwoma kuicami.. cóż on.. Po prostu nie lubię gdy ktośrysuje pełno kresek w jednym miejscu i uważa to za arcydzieło.

Do innych prac nie mam żadnych uwag :yay:

 

Nie bez powodu napisałam "szkic" - nie uważam tego za arcydzieło c; Mam bardzo chaotyczny styl szkicowania i moje brudne szkice wyglądają tak a nie inaczej, ale coś mi się w tym bazgrołku spodobało, a czystej wersji raczej nigdy nie zrobię, więc stwierdziłam, że się nim podzielę.

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bez powodu napisałam "szkic" - nie uważam tego za arcydzieło. Mam bardzo chaotyczny styl szkicowania i moje brudne szkice wyglądają tak a nie inaczej, ale coś mi się w tym bazgrołku spodobało, a czystej wersji raczej nigdy nie zrobię, więc stwierdziłam, że się nim podzielę.

Mówisz o tym chaotyczny styl szkicowania? Porównując moje szkice z Twoimi, to to jest ideał xD.

Ładnie Ci to wychodzi, ja nigdy nie ogarniałam, nie ogarniam i ogarniać nie będę stylu z bajki. Naprawdę ślicznie Ci idzie. Rysujesz myszką czy tabletem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz o tym chaotyczny styl szkicowania? Porównując moje szkice z Twoimi, to to jest ideał xD.

Ładnie Ci to wychodzi, ja nigdy nie ogarniałam, nie ogarniam i ogarniać nie będę stylu z bajki. Naprawdę ślicznie Ci idzie. Rysujesz myszką czy tabletem?

 

Ojej, dziękuję :3

Tabletem (wacom intuos).

Przy okazji wstawię kilka moich ostatnich grzechów:

spring_apricot_randomly_flying_around_by

Najnowszy bazgrołek. Nie chciało mi się bardziej czyścić szkicu + nie miałam żadnego pomysłu na tło, więc zrobiłam jakieś randomowe bohomazy - nawet to jakoś wygląda. Generalnie całość mi się całkiem podoba, więc się dzielę.

no_title_by_esc54-d6z4k9g.png

Zobaczyłam zdjęcia psa leżącego na kanapie i stwierdziłam, ze spróbuję narysować kuca w podobnej pozie. Nie wyszło identycznie, ale wyszło ciekawie. Cieniowanie tego było koszmarem - tę wersję też nie uważam za wybitnie udaną, ale trudno, ćwiczenie czyni mistrza. Tło jest... Jakoś tak przyszło mi to do głowy. Ale jest czystym złem - płaskie, plamy kolorów - na pewno nie kra na morzu. Muszę nauczyć się robić przyzwoite tła...

wheatly_by_esc54-d6z4jyj.jpg

portal___space_core_by_esc54-d6z4id8.jpg

portal___turret_by_esc54-d6z4jan.jpg

Na koniec kilka ponyfikacji z portala (którego obie części niedawno nabyłam i ukończyłam, stąd moja portalowa faza). Od góry: Wheatly, Space Core i Turret (jeśli chodzi o turreta, to muszę wymyślić jakiś sposób, żeby ponyfikacja nie mogła się przemieszczać).

A na marginesie, to jestem okropna, bo bohamarzę zamiast robić vectory na requesty, które czekają i gniją :c

No, i ten, jeszcze raz dziękuję, bo ojej ojej, tak bardzo miło :3

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bazgroły" są naprawdę miłe dla oka a co do szkiców brak mi słów  :soawesome:  (talent to dla mnie za słabe słowo).

 

Ojej ojej, dziękuję :twiblush2:

I ten, no, wreszcie skończyłam pierwszy z trzech requestów które mam do zrobienia, mianowicie vector ponyfikacji mojej przyjaciółki, Rose Tone.

Oczy są fuj fuj, ale już mi się wybitnie, ale to wybitnie poprawiać po raz setny nie chciało...

A tak poza tym, to jestem wcale zadowolona, i o.

rose_tone_by_esc54-d70392z.png

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Eh, poke'nę temat coby mi go przypadkiem nikt nie próbował zarchiwizować.
Jestem aktualnie w trakcie pracy nad dwoma rysunkami - oczywiście żaden z nich nie jest jednym z dwóch requestów, które mam do zrobienia (aczkolwiek jeden jest, no, całkiem ważnym i coraz bardziej spóźnionym rysunkiem a drugi być może jednak wykorzystam na request). Mam nadzieję że chociaż jeden z nich skończę w ciągu najbliższych kilku dni (i natychmiast opublikuję).
Niestety ostatnio cierpię na dość intensywny brak czasu z okazji zmiany szkoły i końca semestru, ale już niedługo skończę nadrabiać wszystkie zaległości i skończy się koniec semestru, więc zacznę mieć znów więcej czasu na rysunki (tzn. na porządne rysunki, bo na szkaradne pseudo-szkice znajduję czas...). Zapowiada się nawet, że będę miała wręcz więcej czasu niż poprzednio - w tamtej szkole miałam dużo więcej roboty, niż (chyba) będę miała w nowej c;

 

EDIT:

Wynik dotychczasowej pracy, czyli szkic. Zaczęte wczoraj, dziś głównie czyściłam. Być może zrobię na tym któregoś requesta, jeszcze nie wiem. No, i ten, I cannot into wings... Chyba będę musiała sobie zrobić porządną serię przerysowywania i rysowywania skrzydeł wszelkiej maści żeby wreszcie znaleźć sposób, który będzie mi odpowiadał, bo rysuję multum pegazów a nie umiem rysować skrzydeł :c

sketch_by_esc54-d73v4gz.jpg

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowany)

Nie dokończyła bazgrołków, bo ręka jej czuła się galaretą.
Obejrzała za to odcinek dzień wcześniej, niż to ustawa przewiduje i zwektorzyła Kanapka (złapane w czasie ostatniej piosenki, około 20:21).

make_a_wish__it_s_your_birthday__by_esc5

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Jednak nie "dziś lub jutro", a pojutrze (dlatego nowy post :/), ale jest: szkic Twalota. Na 99% będę kontynuować pracę nad nim, wcale mi się podoba.
Wiem, że bardzo brudny szkic, ale nie za bardzo mam coś lepszego. Tzn. mam trochę rzeczy na kartkach, ale jest środek nocy i nie będę się zajmować wkładaniem tego do komputera :/

Dobranoc *hug*

twilight_sketch_by_esc54-d79bbip.png

EDIT: Zaraz wyjeżdżam na tydzień, ostatnio generalnie mało czasu mam, więc i te dwa szkice wstawię (szkice pod vectory na requesty z dA, wip).

sketch_by_esc54-d79u9s4.png

windaeris_by_esc54-d79u9qx.png

Ee... Górna klacz też powinna mieć skrzydła. Mój derhp, wybaczcie >(\<

*Tu było marudzenie :v*

Edytowano przez Spring Apricot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...