Skocz do zawartości

Battlefield 3


Wolf0507

Recommended Posts

Ja kupiłem w Media Markecie chyba za 120 zł BF bez dodatku. Ale widziałem np. w realu BF 3 (bez dodatku) za 80 zł. Więc zależy czy będzie promocja i wgl. A ja akurat nie mogę tego zainstalować. Kiedy instaluje to, pojawia się, że pakiet DirectX jest nie zainstalowany poprawnie. Zainstalowałem DirectX 11, ale nic. Co zrobić? ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Battlefielda już raczej sobie nie pogram...jakiś hacker włamał mi się na konto email(Bogu dzięki nie mam na tym emailu też steama)i zmienił hasło do origina i emaila.Dzisiaj idę na policję zgłosić włamanie na E-Maila.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa, taka przestroga dla planujących kupić bfa, gra nie jest kompatybilna z xpkiem, mnie zmusiło to do przejścia na 7 :D ale w zasadzie stwierdziłem, że przecież w końcu będę musiał więc dalczego nie teraz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglad Battleloga jest spoko ale premium? Czy oni se ku*** jaja ze mnie robia? Place za to tyle ile za normalna gre + jescze wiecej tylko zeby miec jakies zjechane mapy i bronie? Oczywiscie premium daje owiele wiecej ale niestety kazda z tych opcji albo jest bezuzyteczna albo malo uzyteczna. Chcialem tutaj napisac o wiele wiecej ale niechce mi sie oraz niewarto poniewaz to jest jedno wielkie g*wno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...