Skocz do zawartości

"Głos Equestrii" - grupa fandubbowa (poszukuję chętnych)


AppleDashie

Kucyki sa super   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos "Kucyki sa super" najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  2. 2. Głos Rainbow Dash ;) najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
    • Pinkie Pie
      0
    • Rarity
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  3. 3. Głos AppleDashie najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
    • Spike
      0
  4. 4. Głos Cassidy najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
    • Fluttershy
      0
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  5. 5. Głos Rainboww Dash najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0


Recommended Posts

No wiem, ja też śpiewam i też od paru lat. Ale tak samo z siebie mi się śpiewa XD

Może się odnajdzie, a może nie, ale trochę pamiętam co tam było. Akurat mam chwilę czasu, więc mogę podać. I NIE, nie będą trudne, tylko takie coś w stylu: ,,powiedz coś o sobie", czy jakoś tak.Po prostu wy nagracie swój głos, jak

odpowiadacie na te pytania. I na początku jeszcze się przedstawiacie, tzn. mówicie: ,,Jestem [AppleDashie np.]". A teraz pytania:

1. Czym się interesujesz poza MLP?

2. Kim tu jesteś?*

3. Ulubiony kucyk, lub postać?

4. Od jak dawna robisz fanduby?

5. Czy miałeś/aś jakieś osiągnięcia w tej dziedzinie?

6. Pod kogo tutaj będziesz podkladać głos?

Reszty nie pamiętam, było ich trochę więcej. W razie czego coś wymyślcie.

Aha i głosowanie dalej aktualne! ^^

*kim tu jesteś - np. administratorka, szefowa, technik, pomocniczka, zwykły członek.

Edytowano przez AppleDashie
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ci co śpiewają mają odpowiadać, czy też inni( np. Ci którzy piszą piosenki itp).

Trzeba nagrać siebie, nie można po prostu napisać? Mam Ipada i jeszcze nie ogarnęłam jak się wstawia filmiki( te funkcje na mlppolska typu pogrubianie, kolor, wstaw obrazek, nie działają na Ipada).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko Ci co śpiewają mają odpowiadać, czy też inni( np. Ci którzy piszą piosenki itp).

Trzeba nagrać siebie, nie można po prostu napisać? Mam Ipada i jeszcze nie ogarnęłam jak się wstawia filmiki( te funkcje na mlppolska typu pogrubianie, kolor, wstaw obrazek, nie działają na Ipada).

Tak, wszyscy przyjęci. No wiesz, bo to ma być wstępny filmik i każdy mówi o sobie, tylko ten jeden jedyny raz wszyscy, a tak to tylko ci, którzy podkładają głos pod kogoś.

Hmm ciekawe. A czy może jest coś mówionego/śpiewanego bo akurat basem mówie i śpiewam, przez to mam same 6 z muzyki :3

Tzn, w jakim sensie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu mam dobry głos :P Umiem go modulować itd. ale na wysokich dźwiekach to już cieżko idzie a pomyśleć ze 2 lata temu Ave Maryja zaśpiewać nawet umiałem

Czyli innymi słowy: chcę dołączyć, tak? Dobra, tylko trzeba przesłać probkę głosu. I muszę potwierdzić, czy jesteś przyjęty.

PS. Nie mam basowego głosu, ale też nie za dobrze sobie radzę z wysokim śpiewaniem. Na szczęście j e s z c z e umiem zaśpiewać Ave Maryja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałam wątek i jeśli chodzi o moją skromną opinię to... Wychodzi Wam to okropnie. Nie dość, że dźwięk daje po uszach nawet jeśli mam ściszone, to do tego śpiew jest... No cóż. Gorszy niż sama melodia (chociaż czasami w ogóle jej nie ma). Nawet jakbym nie chodziła do szkoły muzycznej przez te nudne 15 lat to bym wiedziała, że tego nie da się po prostu słuchać. Jeśli chcecie coś osiągnąć, to znajdzie osoby, które naprawdę potrafią śpiewać. 

 

Swoją wypowiedzią nie chcę nikogo z Was obrazić i jeśli to zrobiłam to mi przykro, ale tego inaczej ocenić się nie da... 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm to nie wiem jaką piosenke. Wszystkie albo są dziwne albo chore :P


Przeczytałam wątek i jeśli chodzi o moją skromną opinię to... Wychodzi Wam to okropnie. Nie dość, że dźwięk daje po uszach nawet jeśli mam ściszone, to do tego śpiew jest... No cóż. Gorszy niż sama melodia (chociaż czasami w ogóle jej nie ma). Nawet jakbym nie chodziła do szkoły muzycznej przez te nudne 15 lat to bym wiedziała, że tego nie da się po prostu słuchać. Jeśli chcecie coś osiągnąć, to znajdzie osoby, które naprawdę potrafią śpiewać. 

 

Swoją wypowiedzią nie chcę nikogo z Was obrazić i jeśli to zrobiłam to mi przykro, ale tego inaczej ocenić się nie da... 

Właśnie dlatego chce do nich dołączyć xD Ale nie wiem czy dla mnie będzie coś

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...