Skocz do zawartości

"Głos Equestrii" - grupa fandubbowa (poszukuję chętnych)


AppleDashie

Kucyki sa super   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos "Kucyki sa super" najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  2. 2. Głos Rainbow Dash ;) najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
    • Pinkie Pie
      0
    • Rarity
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  3. 3. Głos AppleDashie najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
    • Spike
      0
  4. 4. Głos Cassidy najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
    • Fluttershy
      0
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  5. 5. Głos Rainboww Dash najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0


Recommended Posts

Dobra, dobra. Takie coś: mam pomysł co do prostaci, pod które będziecie podkładać głosy (ale to potem).

Na razie chcę zrobić listę członków (proszę się zapisywać).

A teraz pomysł: każdy, przyjęci, czy nie przyjęci - swoje próbki głosu wstawiajcie tutaj, w tym temacie -  k a ż d y  z nas będzie oceniał, tak jak to zrobiłiście z RainbowDashie: głosowanie! Przypominam, przyjęci też, bo może kogoś źle przydzieliłam do jakiejś roli (chociaż na razie wszyscy przyjęci byli w miarę dobrzy).

~~NPNZ184*

 

*NPNZ184 - więcej osób zna mnie raczej z tej nazwy ;p


Wysłałam już moją próbkę głosu do Diana Pie.Zobaczcie!

 

Ale jak my mamy to zobaczyć? Diana nie ma tu konta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

To ja mam pomysł na udoskonalenie tego. Kiedy już dodadzą te próbki głosu, stwórz ankiety. Np. Jakiego kucyka ma podkładać użytkownik X?

Tyle, że ja zmieniam głos w zależności od tego, kogo mam grać :/.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam rolę,Magiczna jestem Rainbow Dash zresztą nietlko ja. Sporo osób już ma rolę.

Zacytuję słowa AppleDashie( czy NPNZ184)

”Przypominam, przyjęci też, bo może kogoś źle przydzieliłam do jakiejś roli (chociaż na razie wszyscy przyjęci byli w miarę dobrzy."

Nic dodać, nic ująć.

Edytowano przez Magiczna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją oczywiście masz i możesz tu wstawić, gdyż ja swoją gdzieś zapodziałem, chyba w koszu, ale jej tam nie ma :flutterblush:.

Dobrze. Każdemu się zdarza (a mi w szczególności, ale tylko z moimi rzeczami, bo te od innych traktuję na poważnie). Tylko że ja piszę z telefonu (jak prawie zawsze), a próbkę twojego głosu mam na komputerze, a dopiero co go wyłączyłam, więc wiesz... Jak jutro będę pamiętać, to wstawię, no chyba że jeszcze gdzieś na komórce ją mam, ale nie sądzę.

Ja już mam rolę,Magiczna jestem Rainbow Dash zresztą nietlko ja. Sporo osób już ma rolę.

Potwierdzam to co powiedziała Magiczna.

To ja mam pomysł na udoskonalenie tego. Kiedy już dodadzą te próbki głosu, stwórz ankiety. Np. Jakiego kucyka ma podkładać użytkownik X?

PP

RD

R

AJ

FS

TS

Spike

SB

S

AB

Inny

(Nie chcę mi się pisać pełnych nazw, chyba każdy się połapie) :)

Nom, dobry pomysł ^u^. Ale tylko pod warunkiem, że odgadnę jak się robi ankiety ;-;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy edytować swój pierwszy post( ten na samym początku ). Następnie po prawej stronie znajduje się opcja " zarządzanie ankietą", czy coś w tym stylu. Wklikujesz i dalej połapiesz się jak to zrobić. Można kilka ankiet naraz założyć, więc nie będzie problemu z ilością uczestników.

Edytowano przez Magiczna
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy edytować swój pierwszy post( ten na samym początku ). Następnie po prawej stronie znajduje się opcja " zarządzanie ankietą", czy coś w tym stylu. Wklikujesz i dalej połapiesz się jak to zrobić. Można kilka ankiet naraz założyć, więc nie będzie problemu z ilością uczestników.

Nie widzę tego przycisku :/ Ale jeszcze poszukam, bo czasami ogrania mnie pewna choroba pt ślepotus pospolitus xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

 

 

Nie widzę tego przycisku :/ Ale jeszcze poszukam, bo czasami ogrania mnie pewna choroba pt ślepotus pospolitus xD 

Niestety to skutki nadmiernej mądrości, też to mam. Użyj swojego intelektu i szukaj bez pomocy oczu! xD 

Ps.: Po prawej : P.

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też czasem ogarnia ta choroba XD Ale,żadko

 

A mnie często ;--;

 

 

Niestety to skutki nadmiernej mądrości, też to mam. Użyj swojego intelektu i szukaj bez pomocy oczu! xD 

Ps.: Po prawej : P.

 

Mądrość jest świetna, tylko, niestety czasem ma skutki uboczne xD Już wieem! Trzeba otworzyć oczy, żeby cos widzieć! Widzicie jak jestm mądra? xD

https://docs.google.com/file/d/0B1LJfsQW_fwpeXhmOVVVaS0ydWc/edit - tutaj próbka głosu Kucyki są super

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://docs.google....VVVaS0ydWc/edit - tutaj próbka głosu Kucyki są super

 

Nie jest źle tylko... zbyt cicho. Jak się śpiewa, to trzeba to z uczuciem robić, głośno i wyraźnie (ok, może nie w każdej piosence, ale tej akurat nie można sobie tak podśpiewywać pod nosem. Głośniej nucę niż ona tu na nagraniu śpiewa). Inaczej nie wyciągnie się ze swojego głosu całego potencjału. 

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest źle tylko... zbyt cicho. Jak się śpiewa, to trzeba to z uczuciem robić, głośno i wyraźnie. Inaczej nie wyciągnie się ze swojego głosu całego potencjału. 

 

Nom, też właśnie na to zwróciłam uwagę... Powinno być też bez głosu Twilight w tle... a tak to spoko, nawet ^^

 

Już niedługo moja własna, prywatna: próbka głosu! XD Bo to by nie było sprawiedliwe, żebym bez głosowania tak sobie po prostu była Scootaloo (tak uważają moi ,,znajomi" z yt, że do niej pasuję).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...