Skocz do zawartości

Ola Hughson

Recommended Posts

Miło powiem, że tak kolorowo tu nie jest.
Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.
Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.
Granaty przeciwpiechotne w dłoń przyjaciółko, podrzuć tam kogoś od jakiegoś czasu w czaszkę i pokaż żeś godna posiadać komputer i internet.
Ale trwaj w wierze, że będzie lepiej i że najlepsze czasy tego baleronowego forum nie minęły 1,5 roku temu.
Jeżeli wykażesz się inteligencją w postach, to masz moją witkę.
~Wróć z tarczą, nie na tarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.
Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.

 

Cóż Szanowny Pan nie powie? Mam , jako się wydaje mojej skromnej osobie, niejakie doświadczenie w dramach, zarówno jako prowodyr, jak i jako wcinający się; często też je obserwowałam na pewnym polskim portalu :3

Znam więc te nieprzychylne realia, i wiem, jak wśród nich lawirować, ażeby się nie zagibić i nie nadziać przypadkiem na czyjś nóż ;)

 

(Mały hint: możecie pisac do mnie w takiej formie płciowej, w jakiej chcecie; technicznie jestem samcem, ale często zdarza mi się - tylko w internecie - używac form żeńskich [ zresztą zarówno mój kucyk, jak i fursona to samice], więc jakby co złego to nie ja :o)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, my się już znamy - cześć

Hej ;3

 

 

 

Siema!  :rdhug:

No i fajno  :) Kasety były, są i będą czymś więcej niż tylko nośnikiem informacji. Komputery- też ciekawe, sam zbieram części ze starych pecetów  :)

 
Edytowano przez Ola Hughson
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...