Skocz do zawartości

[Galeria] Octavia


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nie wiem jak można porównywać muzykę poważną do techno, dubstepu i reszty DiDżejskiej roboty.

Nie da się, jedyne co je łączy to akt tworzenia i może czasem twórcy techno zainspirują się dźwiękiem skrzypiec :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako laik muszę o to spytać bo pytanie bardzo mnie nurtuje:

Dlaczego Octavia? jest to postać 2/3 planowa która występuje przez góra 30 sekund i ani razu się nie odzywa. Nie zrozumcie mnie, że jej nie lubię, fajna z niej postać, ale jakim cudem fandom stwarza takie postacie? oprócz wiolonczeli na gali mamy również inne instrumenty:

Dołączona grafika Jak wszyscy bronies (tak wiem zaczęło się pewnie od kilku którzy to rozpowszechnili) przyjęli "ta tutaj jest fajna, wyróżnia się, jest teraz Octavia" but.. How??? jak to się aż tak rozpowszechniło i nikt tego nie zatrzymał mówiąc coś w stylu "ogarnijcie się, ona więcej się pewnie nie pojawi" i jak takim tokiem każdy kucyk nie ma jeszcze własnego miana?

Wiem, że to wszystko tak w nieładzie, nie składzie ale inaczej tego wyrazić nie zdołam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiolonczela jest najbardziej 'klasycznym' z tych instrumentów, a Octavia jest jednak najbardziej wyróżniającym się z tych kucyków, więc siłą rzeczy stała się ona symbolem dla fanów muzyki klasycznej. No dobra, fortepian jest bardziej klasyczny, ale ten pianista jest taki... nijaki. Według mnie, dlatego właśnie Octavia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Instrumenty smyczkowe są starsze niż klawiszowe, więc "bardziej klasyczne" jak to ująłeś, Airlick :P Dlaczego właśnie Octavia? Mi najbardziej podobają się w niej oczy. Takie jedyne w swoim rodzaju (chociaż ostatnio zauważyłem, że Rarity ma podobne). Z tej czwórki muzyków chyba rzeczywiście jeszcze pianista mógłby się stać ulubieńcem fandomu (ma imię, a jakże! - bodajże Frederick :) ), ale to ogier, czyli staruje z góry z przegranej pozycji. No cóż - bronies... Awww... ona jest piękna (chyba znowu ustawię ją sobie w avatarze :heart: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...