Skocz do zawartości

[Galeria] Octavia


Lukiner

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...


27y0qqv.jpg140hkw4.pngxdaz2h.jpg5d4ay1.jpgj7z22p.png11h5tgy.png2dqlu1y.jpgdrbm1x.jpg2z7k135.png2j0xs2t.png301lfs8.png2z7k135.jpg33a88s2.jpg1i2a0p.png103zqrn.png2d7di6a.jpg14v4l77.png2zsoh2q.jpg34o35t4.pnge158qt.jpgu1oub.pngmbn3w0.jpg2e2febb.jpgoa0u3k.png2822wz4.png2j41st4.jpg19kr54.pngqnmiqf.png2i7y9o2.png


+18


Usunięty przez moderatora



Część prac zgodnie z ogólnym regulaminem wyleciała, choć palce świerzbiły aby wykasować więcej. 18+ mogą być zamieszczone w odpowiednim do tego temacie. Ten nim nie jest.

 

Mimo to dziękuję za aktywność w dziale. Na miejscu innych zacząłbym się starać. Zaczynam domyślać się gdzie (w jakim temacie) znajduje się Element Muzyki. 

Pozdrawiam
Wesołych Świąt :)

Triste Cordis

Edytowano przez Triste Cordis
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Cóż tym razem dodam jedne obrazek crossovery z Octavią cikawe czy zgadniecie jaką postać przypomina

medium.png

Niestety za dużo grałem w Little Big Planet dlatego mówiąc krótko:

 

sackboy_in_little_big_planet_render_by_i

Swoją drogą fajnie by było, żeby Hasbro dogadało się z twórcami LBP. DLC z MLP: FiM byłoby obowiązkowym zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety za dużo grałem w Little Big Planet dlatego mówiąc krótko:

 

sackboy_in_little_big_planet_render_by_i

Swoją drogą fajnie by było, żeby Hasbro dogadało się z twórcami LBP. DLC z MLP: FiM byłoby obowiązkowym zakupem.

Cóż Triste nie zgadłeś bo nie postać z Little Big Planet tylko z pewnego dzieła Tima Burtona, 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż Triste nie zgadłeś bo nie postać z Little Big Planet tylko z pewnego dzieła Tima Burtona,

Serio? Kurcze, oglądałem wiele jego filmów, ale nie mogę skojarzyć o który chodzi. Na pewno nie moja ulubiona Gnijąca Panna Młoda. Pewnie coś nowszego. Czyżby Frankenweenie? Jeszcze go nie widziałem. 

No dobrze, ale koniec tego offtopu  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...