Skocz do zawartości

[Galeria] Octavia


Lukiner

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 232
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Lukiner sobie wpisał w gugle chyba Octavia Rule 34? :D

deviant art i poniboruu + ostatniego arta to sam pan "jestem święty i w ogóle sama dobroć" wysłał mi wczoraj na gadu ;d

jak dla ciebie takie coś to rule34 to pozdro ~~

Przez śmiech odnośnie swoich przeczuć, że prędzej, czy później zrobisz to za mnie ....

rightttttt.... myślałem że przynajmniej sam wstawisz to co mi właśnie sam pokazałeś wczoraj na gg, ale jak powiedziałem, brak ci "jaj" xD więc musiałem sam to zrobić

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deviant art i poniboruu + ostatniego arta to sam pan "jestem święty i w ogóle sama dobroć" wysłał mi wczoraj na gadu ;d

jak dla ciebie takie coś to rule34 to pozdro ~~

rightttttt.... myślałem że przynajmniej sam wstawisz to co mi właśnie sam pokazałeś wczoraj na gg, ale jak powiedziałem, brak ci "jaj" xD więc musiałem sam to zrobić

Wpisałem w gugle Octavia Rule 34 i pierwszy link do galerii jakiejś na deviancie co to było :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Tak sobie dziś myślałam... Moja koleżanka gra na skrzypcach (i to świetnie, poznałam ją na obozie Funduszu i na koniec trzy osoby, w tym ona, dawały koncert @@). Ona w wersji kucykowej miałaby oczy jak Octavia na pewno... Chodzi mi o kształt. Tylko włosy i inne szczegóły inne. Razem by świetnie wyglądały. Przeglądając ten temat miałam wizję Octavii w wersji human. Ale nie tak, jak tu już ją pokazywali... Tylko nie potrafię rysować ludzi. .-. Mój pomysł chwilowo będzie musiał poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...