Skocz do zawartości

Rysunki Słodziaka


KreeoLe

Recommended Posts

Znowu, bo fajnie się zaśmieca dział moimi durnymi pracami. W tej serii będą kuce. Wow. Hejterzy, startujcie, bo KreeoLe nie umie rysować.

 

Ponyfikacja koleżanki z klasy. Której nie lubię, ale mniejsza.

 

iyi7.png

 

Ponyfikacja mojej najlepszej przyjaciółki... :aj3:

 

4r3.png

 

7dno.png

 

I jakiś oczojebny kuc xd

 

w5pg.png

 

Tyle, możecie mnie bić i wytykać błędy które są całym obrazkiem. Zapraszam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać, że to dopiero Twoje początki, bo anatomicznie itd to jeszcze daaaalego, ale przykuło mnie ciekawe ozywanie kredeczek :) Duklanie różnicowanie docisku, jak np na zielonej grzywie. To dobry wstęp do późniejszego cieniowania, super, że tego używasz bo większość osób wychodzi z założenia, że to za trudne i zostanie przy gładkim pokrywaniu równomiernie. Tak więc jest potencjał, wybrałaś sobie ambitną ścieżkę - dobór kolorów niebanalny, próby cieni, tła, ułożenia itd. Jeśli Ci się tylko nie odechce pracować nad rysunkami to masz duże szanse na szybki rozwój. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak mówisz, Shuuya_Kano, to jeżeli byś tak rysowała, to uznałabym że najwyraźniej jesteś tak mało odważna, czy nawet tchórzliwa, że nie chcesz poddać swoich rysunków krytyce ze strony innych :3 Tak to brzmi, "no sory". Dziękuję ci za jednozdaniową opinię, reszcie dziękuję podwójnie. Będę ćwiczyć i rzeczywiście są to moje początki. :aj:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zamiast rysować z pamięci, znajdź łatwy obrazek i go przerysuj. Nauczysz się czegoś o anatomii, a przy okazji trochę poćwiczysz. A jeżeli jednak zdecydujesz się na bazgranie bez zdjęcia, to wpisz w googla pony anatomy i z pewnością wyjdą Ci podstawowe elementy kucyków. Widać, że kształtuje Ci się styl, a dokładniej te fikuśnie zaokrąglone kopytka wyglądają uroczo :3

Nawet spoko kolory i sweetaśny podpis. Poza tym nie każdy musi być dobry w rysowaniu, może masz inny talent?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Magiczna, dzięki za radę, skorzystam od razu. ; )

 

demotywowanie nowych nie jest cool ._.

 

Mnie już nic nie zdemotywuje :ming: Co nie znaczy, (już nawet nie czepiam się kultury i mówienia grzeczniej) że mogłaby rozwinąć swoją myśl.

 

Poza tym nie każdy musi być dobry w rysowaniu, może masz inny talent?

 

No ba. Śpiewam i piszę, ale porysować zawsze jest fajnie :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aoba, wsadzę kulturę i godność w buty i napisze to co mi się na myśl ciśnie. "SHUT YOUR MOUTH BIIIITCH" Rysunki może nie są dobre, ale wstydzić się też nie ma czego, nie znam się na tym, bo moje umiejętności plastyczne kończą się na karykaturach nauczycielki od matmy, ale rysuj więcej Kree, a będzie lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ślicznie wyglądają twoje rysunki, oczywiście że Celestia jestt lepsza skoro była odpatrywana (takie słowo w języku polskim nie istnieje).
Niektórzy (np. jedna kol. Z klasy z którą ciągle musimy toczyć bitwę.. ale i tak wszyscy wolą mnie)
To ona myśli, że najlepiej rysuje bo w szkole rysuje kwiatki, a mi powiedziała, że ona w domu odrysowywuje,
lub patrzy na obrazek bo nie da się inaczej rysować. A mi wychodzą od niej prace o wiele lepiej
bez odrysowywania i patrzenia.
A tak właściwie o czym ja gadam?
Nie ważne, masz wielki talent .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...