Skocz do zawartości

[Event] Mroczny Konkurs Halloween!


Aretra

Recommended Posts

Siema!

 

Nadchodzi Halloween.. Warto o nim wspomnieć tu w dziale. Czas na opowiadanie strasznych historii i przebierania się w kostiumy - idealnie wzoruje mrocznych lotników - Shadowbolts. Czym jest Shadowbolts? Mroczne wcielenie Wonderbolts, stworzone przez Nightmare moon, w pierwszym odcinku, pierwszego sezonu. Nareszcie doczekali się swojego własnego konkursu.

 

Na czym polega konkurs? Twoim zadaniem, jest wymyślenie mrocznego wierszyka czy opowiadania o Shadowbolts. Jeśli czujesz, że jesteś w stanie napisać prozę i poezję - oczywiście, możesz spróbować. Oczywiście, zostanie wyróżnionych i nagrodzonych awardem kilka najlepszych opowiadań i kilka najlepszych wierszy.

 

REGULAMIN

 

1. Prace mają być związane ze Shadowbolts. I tylko.

2. W tekście zabrania się przemocy i wszelkich clopów.

3. Nie ma maximum, ani minimum słów - jest to dowolne. Nie liczy się ilość tylko jakość.

4. Pilnuj zasad pisowni.

5. Trzymaj się regulaminu forum, oraz wewnętrznego regulaminu działu.

6. Termin oddawania prac, mija 20.11.2013r

7. Pracę przesyłacie na pw.

8. Dozwolone są Grimdarki jako tag pracy. Ale tylko Grimdarki bez Gore!

 

shadowbolt_vector___unamused__by_baron_k
 
Zapraszam do brania udziału w konkursie!
 
*Wszelkie błędy kierować na priv, czy do dywaniku, nie zaśmiecać tematu!
Link do komentarza

Poezja, yay! Tak, to jest to - napiszę wiersz. Mam już nawet pomysł, ale żeby było bardziej Nightmare-Night'owo muszę to trochę umrocznić. Mojej pracy możecie się spodziewać, z pewnością.

Dołączam się do pytania Rainbow Dash ;). I czy prace mamy zamieszczać w temacie, czy przesyłać przez pw?

Edytowano przez KreeoLe
Link do komentarza

W sumię mogę wziąć udział. I tak jestem już przygnieciony projektami, więc jeden więcej nie zrobi mi różnicy :lunathink: Tylko nie liczcie na lirykę, teksty które ją pisałem nie mają wiele zalet, choć muszę się przyznać, że dalej próbuję, oczywiście okazjonalnie :rd11:

Mam tylko zasadnicze pytanie: skoro Halloween jest w tym tygodniu to czemu termin upływa pod koniec przyszłego miesiąca? Nie lepiej by było uprzedzić wcześniej i we Wszystkich Świętych jedynie przedstawić wyniki oraz udostępnić prace?

Edytowano przez Sakitta
Link do komentarza

Uważam, że ten konkurs nie jest zbyt sprawiedliwy ponieważ nie każdy będzie mógł brać w nim udział. Nie wszyscy potrafią pisać ładne wiersze/opowiadania.

 

Ja jednak uważam, że każdy potrafi. Patrząc na to z innej strony - kto nie potrafi i sądzi, że nie da rady, to nikt go przecież nie zmusza. Na jakim świecie ty żyjesz? To jest konkurs.. Hello. :dunno:

Link do komentarza

Uważam, że ten konkurs nie jest zbyt sprawiedliwy ponieważ nie każdy będzie mógł brać w nim udział. Nie wszyscy potrafią pisać ładne wiersze/opowiadania.

 

:facehoof:

Lol, że tak to ujmę. Ale o co ci konkretnie chodzi? To co, miał być plastyczny, muzyczny? Wtedy też mogę powiedzieć to samo. Nie umiesz to nie pisz, nikt cię nie zmusza. Zresztą, chcesz umieć to ćwicz i się naucz, a nie wypisujesz bezsensy.

 

Ale skoro konkurs jest dla fanów Wonderbolts to każdy z użytkowników powinien mieć szanse. 

 

A nie ma?

Link do komentarza

Postaram się coś naskrobać z poezji. Zobaczymy jak wyjdzie  :interesting:  W sumie opowiadanie też bym mogła napisać, ale... z tym to raczej pomyśle, bo ani ostatnio jakaś wena do opowiadań nie dopisuje, a i lepiej jak na tą chwilę skupić się na jednym, tak sadze  :hBB25:

Link do komentarza
  • 3 weeks later...

W związku, że termin nadsyłania prac przed chwilą dobiegł końca, nie można nadsyłać już prac. Jeśli jednak ktoś miał sensowny powód i nie zdążył, proszę upomnieć się na priv, to może przepuścimy jeszcze jedną pracę(bo i tak jest ich trochę mało). Temat zamykam. Wyników spodziewajcie się najwcześniej za tydzień(powinny już być, to i tak dużo czasu).

Link do komentarza
  • 1 month later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...