Skocz do zawartości

Cześć i czołem! ^^


Lojla

Recommended Posts

Hej,hej!
Jestem Lojla, może niektórzy z was mnie kojarzą, może nie, tak czy inaczej jestem nowa na mlppolska. ^^
Hm, no więc ja jestem osóbką dość szaloną... Jestem też otwarta... I nie umiem nic o sobie pisać. :I(\
Mam 12 lat, w fandomie siedze od roku. Hm...Uwielbiam rysować, zwłaszcza kucyki. :kuv81:
Nah, to by było tyle o mnie... Do zobaczenia, czy coś! :rd7:

Edytowano przez Lojla
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bezkresach internetów, jak powiadają z lekka pedalscy panowie w telewizyjnej reklamie, jest miejsce zwane MLPPolska, wśród nieopanowanej furii bicia głową w klawiaturę, przez połowę populacji tego drobiazgowego wynalazku, to forum... nie wyróżnia się niczym!
Walcz o przetrwanie unikając kotletów z gówna, tak starannie lepionych przez część forum, która mózgu używać może jedynie jako poduszki na szpilki.
Rzuć ciętą ripostą, osoby do tego stopnia nieświadome swego debilizmu, że aż z niego dumne. 
A jeśliś jest jednym z tych, co mózg w internecie uważają za bonusowy item, który odpala się tylko przy eventach żeby exp lepiej leciał, to przepadnij w otchłaniach własnych wyobrażeń, na temat tego, jaki to twój świat jest fajny, ewentualnie udaj się do lekarza.

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...