Skocz do zawartości

Gość Anekito

Recommended Posts

Witam!

 

Nie widziałem podobnego tematu na Forum, więc właśnie zakładam.

 

Jest ponad 300 000 graczy( w tym 99% to Polacy), więc pewnie ta gra w jakiś sposób obiła się Wam o uszy.

Jest też angielska wersja, więc 'polska tibia' może podbijać świat, a nie tylko nasz kraj.

 

Gra ktoś jeszcze? Na jakim świecie? Jakie profesje?

Dlaczego (nie)gracie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś z nudów zagrałem i chyba "wylevelowałem" palka do 30 poziomu, po czym mi się odechciało. Nie pamiętam ani nick'u postaci, ani nazwy server'a.

Mimo, że sam się grą znudziłem, to polecam ją innym. Jeżeli lubicie rodzaj expienia rodem z Tibii, lub podoba wam się farmienie jednego boss'a całymi dniami - jesteście w domu. Mnie na początku ujęło, może dlatego, że grałem z kumplem? [tu wstaw emotę z zastanawiającą się Twilight]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, warto mieć z kim pograć, ale de facto nie ma po co. W grupce nie pójdziecie na expowisko, bo dostaniecie tylko po 55% expa na gracza. Jak coś to wystarczy fajny klan, albo kilku znajomych z samego Margonem, żeby można było podczas annihilacji mobków z kimś popisać.

 

Są też PvP - to głównie trzyma mnie przy grze. Nawet mając słabsze eq i poziom można wygrać z miażdzącą przewagą. System turowy i Umiejętności bardzo przypadły mi do gustu. Choć nie mogę tego w PEŁNI powiedzieć o balansie profesji.

 

Poza tym, większość to gracze w wieku 7-15 lat, którzy nie potrafią ani skompletować dobrego eq, ani potem dobrać o niego odpowiednich Umiejętności.

 

Jedyne co, to szkoda, że dawno zamknięto dział propozycji.

Niby teraz Garmory oferuje nam współpracę, ale jest to dość sztuczne. Mamy tylko akceptować ich pomysły, mimo wszystko, co o nich sądzimy.

Wstawiłem nawet wywiad z Thinkerem i długą(czytałem ją osiem minut) wypowiedź pewnego byłego gracza, który komentował niemal każde zdanie wywiadu i ukazywał prawdę i cele Garmory.

Miałem to na profilu i zostałem wkrótce zbanowany za rzekome "multikonta".

Edytowano przez Anekito
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...