Skocz do zawartości

SEBASTIAN445566

Recommended Posts

Siemanko ! /)

Mam na imię Sebastian, mam 14 lat ;P i pochodzę z Sanoka (Podkarpacie). Kucami interesuję się od ok. 1 roku od listopada 2012 roku.
Moim ulubionym kucem jest Twilight Sparkle  :twilight4: . Interesuję się ogólnie informatyką , klipami wideo , grafiką 3d/4d ,Bawię się też na Dj-Techu
Motoryzacją , posiadam KTM 250 :crazytwi: .
Również degustuję w muzyce od Rocka (Andrew WK, ten z cupcakes :P) po Dubstep  :cheese: . MLPPolska  przeglądałem setki razy , lecz postanowiłem założyć konto i pisać  :twilight2: . Niektórzy znają mnie może z youtube lub z mojego FF'a . 
I jestem już 2 miesiące po pony meecie w Rzeszowie, i nie mogę się do czekać na następny :P.
Zapewne to chyba tyle :) 
 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kucami interesuję się od ok. 1 roku od listopada 2012 roku.

No to chyba tak samo jak ja.

 

Moim ulubionym kucem jest Twilight Sparkle  :twilight4: . Interesuję się ogólnie informatyką , klipami wideo , grafiką 3d/4d ,Bawię się też na Dj-Techu

Grafika 4D? :rarityderp: To literówka tak?

Witam Cię serdecznie i życzę miłej zabawy na forum :rdhug:

Edytowano przez Ravin
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło powiem, że tak kolorowo tu nie jest.
Zastępy gimbów i wszelkiego pokroju idiotów próbują zatruć forum niemal codziennie, parę osób uważa się za lepszych od wszystkich, parę jest pesymistów.
Shitstormy, nękania, podteksty, wkurzające żarty, pomówienia i kalumnie.
Granaty przeciwpiechotne w dłoń przyjacielu, podrzuć tam kogoś od jakiegoś czasu w czaszkę i pokaż żeś godzien posiadać komputer i internet.
Ale trwaj w wierze, że będzie lepiej i że najlepsze czasy tego baleronowego forum nie minęły 1,5 roku temu.
Jeżeli wykażesz się inteligencją w postach, to masz moją witkę.
~Wróć z tarczą, nie na tarczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...