Skocz do zawartości

.:CherryAlice:.

Recommended Posts

Odpowiedź taka długa a OC taka prosta.. Nie jest to jakiś mega silny i niesamowity OC'ek.. Fakt, że "over power w magii" ale raczej bym powiedziała, że klacz (coś a'la Alicja z Krainy Czarów) z tajemniczą przeszłością oraz całkiem niezłymi umiejętnościami w dziedzinie iluzji :3 By oddać właściwy wygląd skrzydeł musiałabym je narysować.. Wiem, że opis wygląda dziwnie :D

"Niezbyt... poza tym magia sama w sobie jest wrodzoną umiejętnością, to mana/energia magiczna (nie było powiedziane w serialu, więc trzeba się domyślać) jest jej "paliwem"."
Bardziej chodziło mi o wysiłek jaki trzeba w to włożyć  :fluttershy4: 
PS. Troszeczkę pomieszałam z jej wyglądem.. Uznajmy więc, że ma ona czarne włosy oraz niebieskie oczy. I właśnie przez ten mroczny wygląd używa magii iluzji by zmienić go w coś przyjemniejszego dla oka. Czyli tradycyjne pastelowo-kolorowe włosy i oczy :)
+Jak widzę strasznie poplątałam niektóre informacje, więc postaram się to naprawić w najbliższym czasie  :fluttershy5:

Dziękuję ci serdecznie za opinie!  :fluttershy5:

Edytowano przez CherryFox
Link do komentarza


Odpowiedź taka długa a OC taka prosta..


Prostota jest piękna! :fluttershy5: No i na tym właśnie opiera się w dużej mierze urok FiM.
A odpowiedzi zawsze staram się pisać długie i rozwinięte, co by autor wiedział gdzie postąpił dobrze, a gdzie zostanie zlany po pupci.


Nie jest to jakiś mega silny i niesamowity OC'ek.. Fakt, że "over power w magii" ale raczej bym powiedziała, że klacz (coś a'la Alicja z Krainy Czarów) z tajemniczą przeszłością oraz całkiem niezłymi umiejętnościami w dziedzinie iluzji :3

 

Niby tak, ale uwierz mi - wątek magicznych zdolności kucyków (nawet nie jednorożców/alicornów :forgiveme: ) jest częstym i po prostu nudnym motywem historii wielu OCetów. A z czasem wszystko się nudzi, po czym irytuje.

 


By oddać właściwy wygląd skrzydeł musiałabym je narysować.. Wiem, że opis wygląda dziwnie

 

Co do skrzydeł IMO lepszym wyjściem byłoby zostawienie klaczy jako jednorożca i nadanie jej umiejętności [ograniczonego w czasie] wytwarzania skrzydeł. Ale to tak w mojej opinii, rób z tym co chcesz.

 

I tak btw... http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/307/1/7/oc__alice_scarlet_heart_by_cherryerror-d6suicx.png <- to jest link do obrazka, bo Ty dałaś odnośnik (i to niedziałający) do strony obrazka :derp2:

Znalazłam Twoje dA i muszę powiedzieć, że OCetka nie jest aż tak bardzo emo jak myślałam, ale postaraj się jej dalej zbytnio nie umhhhraczniać :twiblush:

Link do komentarza

Prostota jest piękna! :fluttershy5: No i na tym właśnie opiera się w dużej mierze urok FiM.

A odpowiedzi zawsze staram się pisać długie i rozwinięte, co by autor wiedział gdzie postąpił dobrze, a gdzie zostanie zlany po pupci.

 

Szczerze mówiąc to nie spodziewałam się, że ktoś napisze tak dokładną opinie. Nawet nie wiesz jak się z tego ciesze   :fluttershy5:

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

Niby tak, ale uwierz mi - wątek magicznych zdolności kucyków (nawet nie jednorożców/alicornów :forgiveme: ) jest częstym i po prostu nudnym motywem historii wielu OCetów. A z czasem wszystko się nudzi, po czym irytuje.

 

Rozumiem. Postaram się to ograniczyć w kontynuacji jej historii :)  

______________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Co do skrzydeł IMO lepszym wyjściem byłoby zostawienie klaczy jako jednorożca i nadanie jej umiejętności [ograniczonego w czasie] wytwarzania skrzydeł. Ale to tak w mojej opinii, rób z tym co chcesz.

TAK!! To jest to!! Już to zmieniam :pinkie:

'___________________________________________________________________________________________________________________________

 

I tak btw... http://fc03.deviantart.net/fs71/i/2013/307/1/7/oc__alice_scarlet_heart_by_cherryerror-d6suicx.png <- to jest link do obrazka, bo Ty dałaś odnośnik (i to niedziałający) do strony obrazka :derp2:

Znalazłam Twoje dA i muszę powiedzieć, że OCetka nie jest aż tak bardzo emo jak myślałam, ale postaraj się jej dalej zbytnio nie umhhhraczniać :twiblush:

Oj, wybacz  :fluttershy4:  Chyba zły link dałam :D

Co do umraczniania, to się nie martw :)  Nie chcę, by ta postać stała się bardzo emo  :fluttershy5:  

 

Edytowano przez CherryFox
Link do komentarza
  • 1 month later...


Podsumowując:

-Yangire

-W niektórych sytuacjach zachowuje się jak moe :'D


Yangire, moe,what?!  Przydały by się jakieś wyjaśnienia bo nie każdy wie o co w tym chodzi -_-


-Przy każdej śmierci musi odczekać 66lat zanim znów będzie mogła znów stanąć na ziemi.


-Przy każdej śmierci musi odczekać 66lat zanim znów będzie mogła znów stanąć na ziemi.

 

;_____; Okay, robi się coraz dziwniej


-Praktycznie nikomu nie mówi, iż jest "tą" Alicją..

-Jej najbardziej znanym przezwiskiem jest "Czarny Lis". I pewnie większość pomyśli

 

Odechciewa mi się czytać dalej, mroczny,niby oryginalny,wyrwany nie wiadomo skąd,kuc -_-

Mi osobiście oc się nie podoba, mącisz i to bardzo, przeginasz z tym mrokiem. Mam wrażenie że to jakaś ponifikacja bo nie pasuje ani trochę do universum mlp. Nie wiem skąd to to wszystko wzięłaś ale chyba nie chcę wiedzieć. Po tym co już zobaczyłam nie miałam najmniejszej ochoty czytać jej historii. Jak dla mnie to jakaś słaba ponifikacja bo wiele wątków o których wspominasz pojawia się w mangach i anime. Moim zdaniem kuc jest po całości do poprawy.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...