Skocz do zawartości

[EVENT][ZABAWA] Pokaż beczko, co pływa w cydrze?


Moonlight

Recommended Posts

800px-Luna_and_ponies_laughing_S2E04.png



Witajcie ogryzeczki!
Czas na kolejną zabawę z okazji Nightmare Night.

Starsi użytkownicy pewnie pamiętają ją z zeszłorocznej uroczystości z okazji tego święta.

Chodzi o zwyczajne łowienie beczki po cydrze niezwyczajnych przedmiotów.
W pierwszym poście znajduje się lista rzeczy, które można wyłowić za pomocą własnych lub cudzych "zębów" .
Każdy uczestnik może wyłowić tylko jeden przedmiot.
Lista będzie na bieżąco aktualizowana.


1. Strój królika
2. Jabłko Zap
3. Kamizelka Braeburna
4. Kapelusz prawie jak legendarne nakrycie głowy Aj

5. Zdjęcie Fuer de Lis z autografem
6. Gwiazda szeryfa
7. Piłka tenisowa
8. Babeczka
9. Smyczek Octavii
10. Paczka cukierków Bonbon
11. Młotek
12. Tiara
13. Kalosze
14. Lyra
15. Gummy
16. Ogryzek
17. Peleryna CMC
18. Eliksir miłości
19. Obroża Winony
20. Hełm Nightmare Moon
21. Szampon Rarity
22. Lalka Smarty Pants
23. Zaginiony klejnot Spike'a
24. Plakat Wonderbolts
25. Sztuczna szczeka Babci Smith

26. Pióro Feniksa
27. Bardzo milutki kocyk
28. Peruka Cranky'iego
29. Kanapka ze stokrotką
30. Skuter Scootaloo
31. Gak
32. Zabawka Opal
33. Karton

34. Ogórek kiszony

A teraz pokrótce wytłumaczę, co macie w ogóle zrobić.

Piszecie, że podchodzicie do beczki i zanurzacie głowę w płynie (Celestia wie, czego nalał tam Big Macintosh) i wyławiacie wybrany przez was przedmiot. Możecie opisać, czy wam się podoba, jakie emocje wami targają, itp. Piszcie, co tylko chcecie, liczymy na waszą kreatywność.

To tyle ode mnie, miłego łowienia!




Edytowano przez Moonlight
Link do komentarza

Podszedłem do dziwnej beczki i nieco zląkłem się, co to może być za substancja. By nie okazać się tchórzem wstrzymałem oddech i zanurzyłem głowę w beczce. Z zamkniętymi oczami złapałem coś spiczastego i wyciągnąłem to. Spojrzałem na ziemię i podniosłem przedmiot.

*A więc tu jest smyczek Octavii*

- Hej Tavi, czy... - Chwilę pomyślałem i wyciągnąłem skrzypce. - Chodźcie wszyscy potańczymy sobie! - Krzyknąłem zaczynając grać wiejskie melodie.

Link do komentarza

Postanowiłem, że i ja włączę się w obchody tego święta. W sumie co mi szkodzi spróbować złapać coś fajnego. Zamykając oczy z impetem zanurzyłem głowę w tajemniczej cieczy. Miała dziwny posmak, jakoś tak kojarzył się z etanolem. A może to ja jestem przewrażliwiony? Nieważne, moczę się w tym płynie w zupełnie innym celu. Na ślepo schwyciłem zębami pierwszą rzecz, jaką udało mi się wyczuć. Wynurzyłem się szybko, aby nacieszyć się swą zdobyczą. W ustach mych tkwił... młotek? Kto u niespodziewanej zarazy wkłada do beczki z fantami młotek? Nie do końca uradowany, ale przekonany o użyteczności tego narzędzia ukryłem znalezisko w zanadrzu, mając w duchu nadzieję, że niedługo przyjdzie mi z niego jakiś pożytek.

Link do komentarza

Byłem następny w kolejce do beczki, w której każdy wyławiał jakieś dziwne przedmioty. Postanowiłem, że skoro już tu jestem także spróbuję szczęścia, a nóż trafi mi się coś, co będę używał przez lata.

- Dobra, spróbujmy - powiedziałem, zanurzając głowę w beczce. To, co ujrzałem lekko mnie zaskoczyło. Była to babeczka, taka sama, jak te, które uwielbia jeść Derpy. Szybko obejrzałem się wokół, aby sprawdzić, czy nie ma jej gdzieś w pobliżu. W sumie miałem ogromny apetyt na coś słodkiego, a jeśli zobaczyłaby mnie z tym, na pewno bym się nie najadł.

- No, tą babeczką narobiliście mi tylko smaku na więcej. Macie je gdzieś jeszcze?

Link do komentarza

Podeszłam powoli do beczki,niechętnie spojrzałam na mętną wodę a następnie zamoczyłam palec,woda była zimna,jednak to zimno było przyjemne.Związałam włosy aby się za bardzo nie zamoczyły,wpatrywałam się w wodę jednak nic nie było widać.Zamknęłam oczy i zanurzyłam głowę,poczułam kilka dziwnych przedmiotów,szybko złapał zębami najbliższą rzecz i wyjęłam głowę.Wytarłam szybko oczy i zerknęłam na zdobycz,moim oczom ukazała się...obroża,psia obroża.Przez chwilę nie wiedziałam co myśleć o tym,w końcu się uśmiechnęłam i wytarłam obrożę.Po chwili założyłam ją na szyję i wyjęłam z torby kocie uszy które również założyłam."W końcu znalazłam strój" pomyślałam.

Link do komentarza

Powolnym krokiem podchodzę do beczki, bo jak wszyscy to i ja chcę! Związuję włosy i zanurzam głowę w cieczy. Cydr zaczyna mnie szypać w oczy, więc zaciskam jeszcze bardzej. Zaczyna brakować mi tlenu i czuję nacisk na płuca. Trafiłam na coś! Nie zwlekając wyciągam moją nagrodę, po czym wypuszczam na ziemię, gdyż mam w ustach gada.

-Gummy?!- krzyczę zastanawiając sie czy oddać go Pinkie.-Skoro tu jesteś, to pewnie cie tu sama dała, więc jestes moj!<evilsmile> Gummy mrugnął.

Link do komentarza

Trochę niepewnie podchodzę do beczki.Chwilę się przyglądam i kręcę się w kółko nie mogąc się zdecydować.Około 5 razy nic nie złapałam.Zamiast tego napiłam się tego płynu/cydru.Postanowiłam,że jeśli znów mi się nie uda to się poddam.W końcu znów zanurzam głowę.Wyłowiłam uroczy strój króliczka w wyniku czego uruchomił mi się "tryb słodkości" przez co zaczęłam się zachowywać jak 7 letnie dziecko [...]

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...