Skocz do zawartości

"By stworzyć Imperium..." [NZ][Violence][Crossover][Adventure][Alternate Universe][Emperor!]


Karwelas

Recommended Posts

Witam więc. Pozwolę sobie opublikować tutaj mój teoretycznie pierwszy fanfick pisany na poważnie, z pełnym planem i rozpiską wydarzeń.

Akcja tekstu ma miejsce w odcinkach tuż przed "Twicornem" ale nie ma tam miejsca przemiana Twilight. Equestria znajduje się na dość dobrze zaopoatrywanej w ludzi, krasnoludów i parę innych ras planecie, lecz sama jest zamknięta podobnie jak Japonia przed otwarciem na świat.

Bohaterów głównych będzie paru, postarałem się też o różnorodne wątki. Cóż więcej mogę powiedzieć. Świat oblegany przez bogów, gdzie człowiek musi obserwować swoje plecy. Zapraszam do czytania!

 

Z góry dziękuję Gandzi za korektę oraz Bafflingowi i Yarwinowi za przekopywanie się przez ten twardy jak suchary marynarskie tekst!

 

 

Rozdział I "By stworzyć Imperium..."

 

 

 

PS. Na końcu rodziału znajduje się pewna zagadka oraz kod.  Znajdują się tam pewne wskazówki nieco bardziej przybliżające w pewien enigmatyczny sposób przyszłość czy ciekawe fakty o bohaterach i świecie. Spróbujcie rozwiązać zagadkę.

 

 

 

Opowiadanie zawiera elementy gore. Przenoszę do MLN. Warn.~Dolar84

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
×
×
  • Utwórz nowe...