Skocz do zawartości

Brohoof nr 3 (maj)


bobule

Recommended Posts

awwwww ten numer jest sehr gut :D tyle ciekawych artykułów, GOOD JOB ludziska

Recenzja finału

oraz

fanfica "Past Sins"

<3 <3 <3 zgadzam się niemal z każdym słowem o tym cudeńku.

Płakaliście czytając My Little Dashie? Przy Past Sins będziecie ryczeć.

eeyup

Dołączona grafika

MUST....STOP....CRYING T_T

Ma swój koniec.

nooooooo niby tak ;p ale znam artystę który rysuje komiks (na ten moment 7-8 stron i teraz ma przerwę) który jest niby kontynuacją i jeżeli dobrze pamiętam wątek fabularny będzie w kolejnych etapach omawiał z twórcą fanfica.

no i oczywiście mój ulubieniec w tym numerze Brohoofa

Artykuł o czarnych charakterach ....

Dołączona grafika

to coś w sam raz dla mnie :D

Wszystko ładnie opisane i nawet dodane zestawienie punktowe na końcu. Martinez nie wiem czy bazowałeś tylko na tym co było pokazane w serialu czy jeszcze szukałeś dodatkowego info dla przykładu na dA twórców serialu ale przy NMM (a to szok że wspominam o niej?) zabrakło tego co dodała Lauren: wieczna noc i rozpoczęcie ery zła i te sprawy. Obstawiam że o innych też by się coś znalazło.

Coś odnoszę wrażenie że fani Chrysalis z chęcią by kogoś pogryźli ;p "brzydki alicorn" heh dla mnie to Insektokuc (hybryda kuca/alicorna z owadem) albo jeszcze coś innego

El Martinez za ten artykuł należny ci się porządne

Dołączona grafika

swoją drogą chciałbym zobaczyć jak by wyglądały wyniki takiej tabelki gdyby głosy/punkty oddawane były przez ludzi z naszego forum ;p muszę nad czymś takim pomyśleć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za miłe przyjęcie moich artykółów ;p Prawda, nie widziałem niestety tych słów Lauren Faust, na pewno by pomogły. Opierałem się głównie na swoich domysłach oraz ew. fanfikach itp. A co do Chrysalis... Cóż, to miało wywołać kontrowersje i cieszę się, że wywołało :P Ten wszechogarniający szał na nowego "złego" był do tego doskonałą okazją ; >

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Ogółem spoko tylko... KTO BYŁ TAK GŁODNY, ŻEBY TYLE LITER POZJADAĆ?! Musiałem to napisać, ale poza tym: Ciekawe artykuły, graficznie ładnie opracowane, dobrze dobrane słowa i oczywiście przyjemnie się czyta. Kawał dobrej roboty! Czekam na więcej...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...