Skocz do zawartości

Szkice nadające się na papier toaletowy.


Muffinxd

Recommended Posts

Słowem wstępu rysuje już około pół roku. Póki co przerysowuje to co widzę, wiem wolno mi idzie biorąc pod uwagę efekt prac. Byłabym wdzięczna za ocenę, chciałabym wiedzieć co mogę poprawić, niektóre rysunki staram się robić z pamięci.

 

Pinkie cię widzi...

 

11mg49i.jpg

 

Bardzo fajne arty musiał przejść te katusze i wylądować na mojej kartce

 

2nsqhad.png

 

30hwu34.jpg

 

11l67w4.png

 

sfvtqh.png

 

Rysunki z pamięci:

 

15632aq.jpg

 

nb5354.jpg

 

Przez lenistwo nie dokończyłam deszczu muffinów po lewej stronie i mimo, że to Derpy to dodałam piegi C:

 

A teraz fanfary, obrazek nad którym męczyłam się najbardziej, przez który brat myślał, że padło mi na mózg. Oto Kucyk z kuciczką!!

 

143e2j4.png

 

Musze powiedzieć, że kolorki są trochę lepsze i ciemniejsze na żywo niż na skanerze.

 

A tu taki mały bazgroł z inskape

 

21mgdau.jpg

 

Zapraszam do oceniania! :fluttershy4:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Według mnie rysunki śliczne. Rysująć Roseluck mogłaś bardziej pocieniować, ale tak to super. :cheese:

 

Dziękuję :derpyhug:  Jeśli chodzi o cieniowanie, to właśnie mam z tym problem, szczególnie jeśli chodzi o rysunki kolorowe. Spróbuję nad tym popracować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym widziała siebie  :aj3: Też praktycznie całe życie przerysowuje z patrzenia  :aj5:  Teraz próbuje to powoli ograniczać  :ju1Xa:  Ale muszę przyznać, że naprawdę wspaniale rysujesz. Przy odrobinie pracy możesz się nieźle rozwinąć  :aj5: A, więc jak na tą chwilę nie pozostaje mi nic innego jak czekać na następne pracę i życzyć chęci do rysowania  :aj3:

 

PS: Swoje pracę skanujesz? Jeśli tak to naprawdę fajnie ci skanuje :)

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym widziała siebie Też praktycznie całe życie przerysowuje z patrzenia Teraz próbuje to powoli ograniczać Ale muszę przyznać, że naprawdę wspaniale rysujesz. Przy odrobinie pracy możesz się nieźle rozwinąć A, więc jak na tą chwilę nie pozostaje mi nic innego jak czekać na następne pracę i życzyć chęci do rysowania

PS: Swoje pracę skanujesz? Jeśli tak to naprawdę fajnie ci skanuje

 

Dziękuję bardzo :fluttershy4:  Jeśli chodzi o skaner, to tak skanuję. Nie znam się na tym ale moim zdaniem skaner nie spisuje się najlepiej.

 

Po tytule spodziewałem się gunwa. Ale treść mnie zmyliła, nie ma tu arcydzieł, ale prace są bardzo ładne, brawo.

 

Dziękuję, postaram się je dopracować :twilight2:

Taki papier toaletowy bym kupował .

Chodzi oczywiście o to że naprawdę ci to wychodzi. Stanowczo największe wrażenie robi praca nr.2 Rób dalej masz ode mnie +100 do motywacji.

 

cydr ode mnie za motywowanie C:

 

nazwa tytułu mnie rozwaliła xD

co do rysunków ćwicz i ćwicz, bo jak widać coś Ci wychodzi

 

Dzięki za opinie, będę dalej ćwiczyć, żeby być lepsza C:

 

kucyk z kuciczką mnie rozwalił ale i tak wydaje mi się, że nie ma jednej ręki... rysunki bardzo ładne i wyglądają dużo lepiej niż moje męczenie ołówków.

 

Jeśli chodzi o drugą rękę, to tak jak w "Damie z łasiczką" jest ona chyba zakryta. Dziękuję za opinie ^^

Edytowano przez Muffinxd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...