Skocz do zawartości

Co oprócz kucyków?


Gorgon

Recommended Posts

Założyłem ten temat z czystej ciekawości. Jak wiadomo większość z nasz ogląda My little pony. Jednak co jeszcze? Jakiej muzyki słuchamy?Co czytamy? Do jakich fandomów należymy?

Przykładowo, ja do żadnego fandomu oprócz Bronies nie należę, jednak słucham muzyki, kogoś, kogo pewnie nie znacie, a szkoda. w każdym razie, ten ktos przyjął pseudonim Irma. Nadal wam nic nie mówi? To łapcie link do jednej z jej piosenek:

http://www.youtube.com/watch?v=Mus0XbaGx0M

http://www.youtube.com/watch?v=qQi7sfwXSu8> A tu coś weselszego

[post=http://www.youtube.com/watch?v=qQi7sfwXSu8]A tu coś weselszego.

No i oprócz tego czytam, dużo, najbardziej do gustu przypadła mi literatura Brandona Mulla, Ricka Riordana, Rafała Kosika i pani, która zalicza się do klasyki polskiej powieści Małgorzaty Musierowicz.

A wy?

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza

Moim zdaniem ten temat powinien być w dziale "Off-topic" lub "Nasze zainteresowania",ale co tam...zdanie forumowej pokraki moje się przecież nie liczy...

A co do tematu.

Ja udzielam się w niewielu fandomach...np. udzielam się w fandomie Pandorki i troszkę Higurashi.Poza tym słucham Vocaloidów i oglądam anime(co jest oczywiste)...

Tutaj macie forum PH na którym się "udzielam" - https://otchlan.fora.pl/

Edytowano przez Malinusia
Link do komentarza

Hm chyba rzeczywiste powinen być to dział oftop a w jakim fandomie się udzielam  oprócz MLP (choć udzielaniem się stricte tego nie nazywam) To Elendil Czyli jestem Tolkienistą  i to jest grubsza tyle, na dziś, Kiedy było WitcherVS yo udziałem się na tamtejszym forum Jako Chors102 , ale tak w 100% do żadnego fandomu nie należe bo nigdy nie byłem na żadnym Konwencie Fantasy czy Star Wars, po prostu od czasu do czasu coś bąknę na jakimś Forum

Edytowano przez Zandi
Link do komentarza

Cóż, oprócz kuców to moje życie obraca się wokół komputera, stosunkowo często spotykam się ze znajomymi z fandomu i spoza niego( jakoś wyszło że wtedy zazwyczaj zażywamy alkohol :derp6: ), muzyka, jedzenie i gdzieś by się jeszcze studia upchnęło :v

Link do komentarza

Co oprócz MLP... 

 

Muzyka

Trance (nie będę się rozpisywał)

 

Film:

Za dużo by wymieniać. Powiedzmy że legendarna Gorączka, Aliens (1-3), seria Zabójcza Broń czy Leon Zawodowiec

 

Seriale:

Family Guy

Futurama

 

Gry:

Wyścigi - ulubiona gra - Forza 4. Uwielbiam to uczucie gdy przy ogromnej prędkości zaczyna się walka z maszyną

FPS - gry "z głową", dobrą fabułą. Korytarze typu BF czy CoD omijam szerokim łukiem. Co innego Bioshock

Inne - od casualowych "Ukrytych Przedmiotów" do rąbanek typu God of War

Link do komentarza

Muzyka:

 

Każda. Zwłaszcza wszystkie formy "elektroniczne" (dubstep, drum and base, electro etc.), HipHop/Rap (z przesłaniem jakimś bardziej wyszukanym, niż "JP 100%", no chyba że przypasuje mi czyjeś flow), Rock, Metal, Pop (głównie jak pop to już pucykowy), instrumentale (wszelakie), klasyka (wiolonczela, pianino, skrzypce, flet "The Best") i tak dalej i tak dalej. Najmniej przepadam za DiscoPolo (no, wyjątek na imprezach, bo do czego się wydurniać tańczyć?)

 

Dodam, że od dziś podjąłem naukę gry na keyboardzie.

 

Film

 

Horrory (najlepiej niepolegające na flash scenkach), Komedie (lubię nawet głupi humor...), Thrillery (najlepiej psychologiczne) oraz wszystko co Animowane (bajki - no ciekawe dlaczego?)

 

Dodam, że dobre Fantasy/Sci-fi obejrzę.

 

Książka

 

Fantasy zwłaszcza. "Zwiadowcy", "Harry Potter", "Władca Pierścieni" etc. Plus psychologiczne/egzystencjalne (np. "Życie po życiu")

 

Inne Fandomy:

 

~Otaku (na dość niskim poziomie, jeśli chodzi o stuff) 

 

Wliczam w to miłość do Japonii i jej kultury, oglądanie anime, czytanie mang, rysowanie w "stylu mangowatym", słuchanie muzyki japońskiej, głównie soundtracków i oppeningów, śledzenie wydarzeń. To chyba najważniejsze. W domu posiadam trzy zacne tomiki "Alicji w Krainie Serc", ręcznie zrobiony kunai, torbę z Naruto i kilka wypocin/rysunków.

 

~Whovians (Fandom Dr. Who)

 

Dopiero zaczynam się w to wdrążać. Śledzę historię Doctora ("naszego" też, zwłaszcza Discorded) i jestem w trakcie oglądania 2 sezonu. Gadżetów brak.

 

~Gamer (gracz i tyle)

 

Gram i lubię to, choć przyznam, że jestem dość słaby w większość gier. (No, może Diablo II, Gothic I i II + NK, SS:SE i kilku innych...)

 

~Speedcubing (kostkarze)

 

Również zaczynam. Nauczyłem się układać 3x3x3 i 2x2x2, Teraz sobie zamówiłem kosteczkę ShengShou 3x3x3. Pozostaje ćwiczyć.

 

~Illusionist (iluzjoniści)

 

Praktykuję od 7 roku życia bodajże i od czasu do czasu sobie poćwiczę. Śledziłem niegdyś historię iluzji oraz biografię kilku iluzjonistów.

_________________________________________________________

 

I prawdopodobnie coś jeszcze, ale niewiele pamiętam, heh. Zakładam rozpocząć oglądanie Supernatural i Sherloc. Pewnie coś się jeszcze znajdzie.

  • +1 1
Link do komentarza

Co oprócz MLP ?

Ogólnie jestem licealistą I klasa o profilu Euopejskim więc próbuje się uczyć (Przeciętnie to wychodzi ale wychodzi).Interesuje się filmem,sklejaniem filmów,animacja,muzyką,rysunkiem i nawet troche fotografią.Śpiewam,ucze grać się na gitarze i ucze się rysunku architektonicznego. Pozatym fandomem udzielam się jako Whoviant oraz jestem nastoletnim koncertowiczem.Na koncerty jeżdżę często. Słucham Rocka,Nu-Metalu oraz różnych eksperymentów muzycznych. Dlatego kocham MUSE I KoRna. 

Link do komentarza

Jeśli chodzi o fandomy to:

- fandom serii "Heroes of Might and Magic"

- larpowicze? Jak to określić... To w sumie nie jest fandom, ale tak podchodzi trochę pod fandom [fantasy konkretnie]

-rośliny owadożerne

 

Seriale: "Gra o Tron"- książka lepsza, ale da się oglądać i "Wikingowie"

 

Filmy: Yyyy... Chyba najbardziej lubię "Władcę Pierścieni"

 

Gry: Tak w skrócie- "Wiedźmin", "Heroes of Might and Magic V", "TESV: Skyrim", jakieś Call of Duty i inne Battlefieldy [no strzelanki ogólnie- gry typu Half Life też się kwalifikują] :P. No i lubię grę "Eragon"- pozwala się wyżyć po ciężkim dniu i ma fajny soundtrack nawet.

 

Książki, moja wielka miłość, z ulubionych "Pieśń Lodu i Ognia", "Wiedźmin", "Czarna Kompania", "Delegatury Nocy", "Trylogia husycka", "Mroczne Materie", "Abhorsen" i wiele więcej :rdblink:

 

Sport: jazda konna

 

Lubię też rysować i pisać opowiadania. Przy okazji jestem typowym biochemem z klasy naturalnej.

  • +1 1
Link do komentarza

Jeśli chodzi o seriale animowane, to oglądam jeszcze "Adventure Time", "Amazing World of Gumball" ii oczywiście "Happy Tree Friends".

Czytam też mangi, "Puella Magi Madoka Magica", "Kuroshitsuji" i "Pandora Hearths" czy jak to się pisze :ming:

Do fandomów to należę z nazwy do otaku i potterhead. I bronies :rainderp:.

Czasem obejrzę LPS, fajne to xD

Jestem fanką GTA SA, czasem pogram w IMVU ii słucham gangsta rapu, Hollywood Undead ii oczywiście muzyki fandomowej ^^

Ale HTF to ja kocham xD

Edytowano przez Hidoi
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

jeśli chodzi o seriale to głównie animowane: Adventure Time, Avatar Leganda Aanga/Korry i moje ukochane Happy Tree Friends. 

Czytam Creepypasty i to dużo, przez co czasem nie sypiam przez strach. Oczywiście oglądam anime i czytam mangę. Gram w gierki typu Saints Row, GTA. 

  • +1 1
Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Co oprócz MLP hymm?

 Na pewno stare motocykle z krajów socjalistycznych (PRL, DDR, CSRS CCCP )kolekcjonuje je głownie ratując od złomu . Mam już dwa egzemplarze i trzeci w drodze.

Zbieram również stare gazety i książki techniczne mam kolekcję gazet motor z lat 1971-1979 jak by ktoś ciał fotki artykułów to mogę fotki wysłać.

Gra na gitarze ( uczę się) ,

Robię fajne kolumny ( samoróbki) z mebli. Kiedyś miałem zestaw wzmacniacz gitarowy Unitra Gran 30W 8ohm mono i kolumnę sam alphard niby 120W a w realu z 50W.

Mam w planach kupić wzmaka Unitra Eltron 2*150W , ale to dopiero w nagrodę za ukończenie szkoły.

Link do komentarza

Co oprócz kócykuf? Jest tegic trochę ;)

-"-"-"-

-Komputery - Czyli dosyć często zlamię parę godzin na TF2, czy MC; a jeszcze częściej Siedzę w Visual Studio i piszę, i piszę, i piszę (oprogramowanie if you don't know whats I mean).

-Książki - Jestę miłośnikię fantasy! Jak i książek popularnonaukowych i niektórych obyczajowych. Sci-Fi czasem zdarza mi się pochłonąć

- Sport! - w nogę (bramkarz zamiennie z prawym skrzydłem), siatka (libero z racji mojego wzrostu, ale i tak jestem w reprezentacji szkoły), Tenis stołowy (chodziłem 3 lata, moja deska to Butterfly All+ Grubby, gumy to Tenergy FX i cały komplet ubrań Butterka ;3

- Muzyka - czasem jakiś lepszy jazz, a tak na okrągło to dobry hip-hop. Rapu słucham od dobrych 3-4 lat, i to się raczej nie zmieni. Z ulubionych wykonawców to HG, NON, ZIP i kilka solówek. Nie lubię piosenek typu "Jest już ciemno, wszystko jedno", a o czymś mówiących. Posiadających przekaz...

Ogólnie wszyscy mówią mi, że jestem dziwny. Słucham rapu a oglądam MLP. Jestem jak to WFistka określiła "ponad przeciętną" że sportu, a jestem nerdem. Fu*k logic!!!!!!

Link do komentarza
Gość Everlong

To i ja może się wypowiem :) 

-Muzyka:

Cóż, tylko trochę rocka, metalu, punku, grunge'u i lekko do tego podobnych gatunków. Jednak, sama nie wiem czemu, podoba mi się jeszcze muzyka celtycka. Na przykład Adriana von Zieglera, wrzucającego swoje utwory na YouTube. 
http://www.youtube.com/watch?v=po1Hy4BXLIo

- Gry : 

Jak mam więcej czasu, to sobie pogrywam w jakieś gry. Najczęściej chyba jest to Borderlands lub TF2. 

-Książki:

Da, duuużo tych książek czytam. Najczęściej z fantastyki (ulubione "Metro 2033", "Gwiazdozbiór psa"), ale zdarzają się też kryminały (głównie książki Harlana Cobena i Agathy Christie) i coś typu pamiętniki...? A żeby mnie, nie wiem nawet jak określić ten gatunek. Tak czy inaczej, mam na myśli coś typu "Charlie" Stephena Chbosky'ego lub "Zapytaj Alice" anonimowego autora.

-Historia:

Można dodać tu większe od przeciętnego, ale mniejsze od prawdziwego, zainteresowanie historią. Głównie czasy od renesansu.

-Militaria(?):

Tak jakby można to tak określić. Głównie zainteresowanie wojskiem i wojnami (co już chyba podchodzi pod historię,lecz nie mam na myśli tylko tych przeszłych).

-Anime/Manga:

Sama nie wiem, czy należę do fandomu. Chyba nie jestem w stanie nazwać się Otaku, gdyż nie mam jakiejś "obsesji" na tym punkcie. Po prostu lubię. Z powodu bólu pewnych okolic kolegi po przeczytaniu tego - zmieniam.  Jestem Otaku XD . A kiedy mam trochę czasu, to jak nie mam z kim grać to oglądam lub czytam. Choć właściwie preferuję czytać mangi. Ulubione: "Kaichou wa Maid-sama", "Elfen Lied", "Durarara!!!", "Angel Beats!", "Nichijou" (<- dziwne, ale wciąż lubię).

-Seriale:

Nie ogląda mi się filmów, nie przepadam. Aczkolwiek lubię oglądać przy okazji jakieś seriale. Najczęściej jest to "Adventure Time", "The Amazing World of Gumball", "Chowder" i "Flapjack". To chyba te najdziwniejsze. Uhh.

I to chyba wystarczy. Moim problemem jest to, że interesuję się większością rzeczy i łatwo mnie wciągać w kolejne. XD

Edytowano przez Everlong
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...