Skocz do zawartości

XXVIII Trójmiejski Ponymeet (premierowy)


SPIDIvonMARDER

Recommended Posts

zaproszenie_zpsb7d52809.png

 

KLACZE I OGIERY!

 

Księżniczka Pomerania wraz z bratem księciem Balticiem, a także społeczność Tribrony serdecznie zapraszają wszystkich na nadchodzący wielkimi krokami już XXVIII trójmiejski ponymeet. Tym razem otrzymał on status meetu premierowego, gdyż jedną z jego głównych atrakcji będzie możliwość wspólnego obejrzenia początku nowego sezonu!

 

Oczywiście, to nie jedyna planowana atrakcja!

 

REJESTRACJA

https://docs.google.com/forms/d/1FLcba5izu8iV6mGytmUJcc6NVKY2_Yuxaew4orHRlh4/viewform

 

CAŁY PROGRAM:

http://trojmiasto.bronies.pl/szuflada/harmonogram_premierowy.pdf

 

PRELEKCJE! - liczne wykłady na nawet najbardziej zastanawiające aspekty kucyków i fandomu

KONWERSATORIUM - każdy będzie miał możliwość zabrania głosu w wielkiej debacie. Moderatorzy poprowadzą sześć dyskusji: trzy dot. fandomu i trzy dot. kanonu. Następnie będą prosili uczestników wydarzenia, aby wypowiedzieli swoje zdania na te tematy i dyskutowali miedzy sobą, wymieniając poglądy.

Lista tematów zostanie ustalona wkrótce. Swoje propozycje można wysyłać do organizatorów, zgłaszać na facebooku i blogu (na tym ostatnim niestety mogą zostać niezauważone, bo nie istnieje system powiadomień).

Moderatorzy wybiorą sześć najciekawszych i je opublikują, aby każdy zainteresowany miał czas się przygotować.

 

KONKURSY I TURNIEJE - wiedzówka na wzór "Jednego z Dziesięciu", karaoke, Fighting is Magic, kalambury, kucykowe gry karciane (Applelie!). Dla zwycięzców cenne nagrody!

 

WARSZTATY ARTYSTYCZNE - spotkania z fandomowymi rysownikami, literatami i modelarzami. Możliwość wymiany doświadczeń i wzajemnego doskonalenia się. 

 

SKLEPIKI - gadżety kucykowe wszelkiej maści. Od przypinek, przez książki, płyty, plakaty, koszulki, kubki, aż po pluszaki! Możliwość zamawiania i otrzymywania comissionów na poczekaniu! Dziękujemy za współpracę z firmą Okashii Ookami!

 

Miejsce: Sopockie Szkoły Autonomiczne, Aleja Niepodległości 739A SOPOT

 
Zainspirowani pracą Lindsa (szacun!) sami zrobiliśmy taki mały przewodnik. Dojazdy z Polski, poruszanie się po mieście i fotoprzewodnik dotarcia bezpośrednio na miejsce meeta.
Pomysł: Linds
Autor: Trollejbus
Zdjęcia: Spidi
 

 

Czas: 23 listopada, 12:00-18:00

 

Wejście: 5 zł 

Prelegenci i organizatorzy paneli są zwolnieni z opłaty.

 

 

REJESTRACJA

https://docs.google.com/forms/d/1FLcba5izu8iV6mGytmUJcc6NVKY2_Yuxaew4orHRlh4/viewform

 

Kontakt we wszelkich sprawach (i przy okazji lista organizatorów):

 

 

Krzysztof Franek (Skradacz)
733223910 - telefon
 
 
Jakub Orłowski (SPIDIvonMARDER)
514 685 665 - telefon
6164667 - gg
 
 
Michał Korn Śnieżko (KORN)
511515011 - telefon
 
 
Internet:

 

 

 

Internet:

http://tribrony.blogspot.com/ BLOG

 

https://www.facebook.com/events/518810448189761/?ref_dashboard_filter=calendar&source=1 wydarzenie na facebooku

 

 

 

princess_tribrony_by_ruhisu-d6kbfls.pngprince_tribrony_by_ruhisu-d6kbgnk.png

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fail stulecia! O ponymeet dowiaduje się dzisiaj a mieszkam w Krakowie i mam !bardzo! ciężki weekend.

Tak to jest jak nie rozglądasz się na forum przez miesiąc  :fluttercry2:

Cóż życzę wszystkim dobrej zabawy i udanej premiery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowałem program, a także dołaczyłem przewodnik "jak dotrzeć na meeta". Inspiracja pochodzi od Lindsa!

 

http://trojmiasto.bronies.pl/szuflada/harmonogram_premierowy.pdf PROGRAM

https://drive.google.com/file/d/0Byh5JvDpwTWdSi1CQklnRW1wN3ZZNWxRdXJoMndfOF9WeGpz/edit?usp=sharing PRZEWODNIK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, to czekamy na owe ogłoszenie z niecierpliwością! Tymczasem ja już teraz się wypowiem~! ^^

 

W jednym zdaniu - Było warto jechać! :D

 

A tak już bardziej rozlegle... dawno nie udało się mi na meecie jednocześnie się załapać na prelekcję, zabawy, sklep i after, czyli chyba wszystkie możliwe atrakcje! ^^ Fajnie było też odwiedzić starych znajomych z drugiego końca Polski, nie mówiąc już też o poznaniu zupełnie nowych z tamtych (i nie tylko) okolic, i nie wspominając również o tym, aby przy okazji zahaczyć o tam mieszkającą rodzinę moją~ ^^ Prelekcja, czyli nadanalizowanie wszystkich motywów z kreskówki - udane, wspólne oglądanie premiery - bez żadnych technicznych usterek (chociaż zdążenie na tę atrakcję wymagało szybkiego galopem biegu z McDonalda xd). Na asortyment sklepu też nie było co narzekać - oprócz kucykowych gadżetów zaopatrzyłem się też przypinki o tematyce anime, których to mi brakowało w mojej kolekcji! ^^

 

A potem kolejna impreza, czyli after, który również należy zaliczyć do udanych! ^^ Jeszcze nim na niego się wybraliśmy, odkryliśmy, że w gdańskich furgonetkach ze śmieciami można znaleźć całkiem drogie sprzęty do prezentacji multimedialnych! xD Ino przemilczę, dlaczego ich tam szukaliśmy i skąd się tam wzięły ;x Zaś na samym afterze świetne, światowe (Polska, Detroit, Serbia i Kambodża*) towarzystwo i do rozmów i do funu, z którym przyszło mi spędzić sobotni wieczór, a i fragment niedzieli, albowiem taka impreza, że postanowiłem zostać trochę dłużej w tej wspaniałej atmosferze randomu i friendshipu~!! x) Dlatego też chciałbym podziękować gospodarzowi za użyczenie lokalu i organizację! ^^

 

Za podziękowaniami idą pozdrowienia, a chciałbym pozdrowić wszystkich, z którymi udało się mi zamienić trochę zdań podczas imprezy, tych, z którymi niekoniecznie, wszystkich pozytywnie nastawionych do życia, ekipę z aftera, a także ludzi, którzy bardzo chcieli przybyć, acz z jakichś powodów nie mogli~! ^^

 

*- z tych wymienionych miejsc chyba tylko Kambodża ma sprawną ekonomię, cóż... Azja xD

PS: nie chcę wyjść na krakowskiego centusia, ale... bilans cena(5zł)/jakość był nad wyraz zadowalający! :v

Edytowano przez DiscorsBass
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SKRADACZ:
 
 
 
Dziękuję wszystkim za udział w ponymeecie, myślę że każdy znalazł coś dla siebie i był zadowolony. Sklepik cieszył się ogromną popularnością, podobnie jak różne konkursy i atrakcje. Myślę również, że każdy był w stanie [w miarę] wygodnie obejrzeć odcinki premierowe, a emocje, które towarzyszyły wspólnej projekcji, zostaną na zawsze w waszej pamięci. Oprócz drobnych obsuw nic się nie zepsuło, a plan wykonaliśmy jako orgowie w 90%.
 
W dalszej kolejności chciałbym pozdrowić uczestników imprezowego aftera. Pomimo kilku spin, udało się je załagodzić, a wszyscy na ogół bawili się dobrze. Wspólne toasty, dyskusje i rozmowy wypełniły tę uroczą noc. Straty materialne były niemal zerowe.
 
Chciałbym również pozdrowić wszystkich od naszego gościa ze Stanów, Paula, który bawił się świetnie, zarówno na meecie (duże wrażenie wywarła na nim pełna emocji widownia na premierze), jak i na afterze (twierdził że imprezy w jego rodzinnym Michigan są o wiele nudniejsze od naszych).
 
Podziękowania dla Spidiego, z którym współpraca nad tym wydarzeniem była niemal czystą przyjemnością (od wizyty w pierwszej kandydującej lokalizacji, aż do porządkowania mojego mieszkania po afterze). Bardzo zaangażował się w to wydarzenie, a efekty były bardzo widoczne. Dziękuję również:
* Kornowi za organizację aftera i pomoc w wyborze szkoły, 
* Smajliemu za bardzo profesjonalne wsparcie techniczne, 
* Ekipie ochroniarskiej: Martiniemu i Korsarzowi, 
* Marf za uspokajanie na afterze gdy sytuacja stawała się nieciekawa, 
* Angel99percent za owocną współpracę i dobry merch, 
* Piroko za przeprowadzenie mafii,
* Orestowi i Nimfadorze za udział w organizacji atrakcji,
* Wszystkim niewymienionym, którzy w jakikolwiek sposób pomogli w organizacji tego wydarzenia.
 
 
SPIDI:
 
Klacze i Ogiery!
 
 
 
Dziękował już Skradacz, to ja przejdę do krótkiej relacji, co się działo na ponymeetcie!
 
Odbyły się dwie prelekcje ("Bogowie Equestrii" oraz "Rarity - dama wśród Lilii"
 
Odbyło się jedno konwersatorium, które osobiście bardzo mi się spodobało, jako prowadzącemu. Miało być też drugie, ale ponieważ prelekcja nr 1 przerodziłą się samoistnie w dyskusję, nie widziałem sensu, aby przerywać na siłę jedną dyskusję, tylko po to, aby zacząć kolejną.
 
Odbyły się cztery premiowane konkursy. W każdym były punktowane 3 najlepsze miejsca. Pierwsze otrzymało bon o wartości 25 zł do wydania w sklepiku http://www.okashiiookami.com/, drugie 15 zł, a trzecie 10 zł.
Do tego doszły specjalne nagrody rzeczowe ufundowane przez angel99percent i przez Spidiego (kucykowe gadżety).
 
SERDECZNIE DZIĘKUJĘ SPONSOROM!
 
Oto te konkursy: 
 
Karaoke 
 
Applelie
 
Wiedzówka
 
Fighting is Magic
 
Oczywiście clue programu była premiera IV sezonu, która odbyła się w dwóch salach. Stream był rewelacyjnej jakości!
 
Inne atrakcje, to Larp przeprowadzony przez Oresta (Woglana)i Kucykowa Mafia by Piro
 
Aftery był dwa: spokojny u Korna i imprezowy u Skradacza.
 
Mieliśmy też ponymeetową taksówkę, którą prowadził Azganon.
 
Było 80 osób, w tym 17 helperów, orgów, prelegentów, organizatorów atrakcji i sprzedawców. 
 
Najdalej mieszka Paul z Detroit (USA), a najbliżej Korn (Sopot).
 
Byli też goście ze Szczecina, Krakowa, Olsztyna, Warszawy...
 
Funkcjonowały 4 sklepiki:
-Bartka (gadżety mangowo-kucykowe http://www.okashiiookami.com/)
-Spidiego (gadżety kucykowe)
-angel99percent (ręcznie robione gadżety kucykowe)
-Jarwina (muffinki!)
 
Istniała też opcja zamawiania comishionów.
 
Meet trwał od 12:00 do 17:45 (zamknął się ostatni sklepik).
 
 
 
I dowcip:
 

 

 

1480578_529229707172450_2060355664_n.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, koniec spamu. Jeszcze tylko oficjalne obwieszczenie organizatorów w sprawie finansów meeta:
 
 
Ilość osób płacących: 63
Cena biletu - 5 zł
 
Wpływy z biletów = 315 zł
 
Wpływy od sprzedawców - 25 zł
 
Inne wpływy - 10 zł
 
Razem - 375 zł
 
KOSZTA
 
Wynajęcie sal - 435,54 zł
 
Koszta przygotowawcze - 16 zł
 
BILANS -101,54 
 
Koszta udało się zminimalizować dzięki darmowemu udostępnieniu sprzętu nagłaśniającego i innych rekwizytów przez orgów i helperów.
 
Poza rozliczeniem:
Datki od sponsorów - 245 zł - całość została przeznaczona na nagrody w 4 konkursach.
 
Dziura budżetowa zostanie pokryta przez orgów lub przy odrobinie szczęścia z działalności fandomu na następnych meetach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...