Skocz do zawartości

Koszulki ręcznie malowane


Metka04

Recommended Posts

Yay! Coś wspaniałego! Też ongiś korciło mnie robić takowe rzeczy, ale nie mam pojęcia jakiej farby użyć żeby się praca nie sprała. Tak więc pozwolę sobię spytać, jakiej farbencji używasz? Twoje prace to naprawdę cudowna sprawa! i łap repka :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yay! Coś wspaniałego! Też ongiś korciło mnie robić takowe rzeczy, ale nie mam pojęcia jakiej farby użyć żeby się praca nie sprała. Tak więc pozwolę sobię spytać, jakiej farbencji używasz? Twoje prace to naprawdę cudowna sprawa! i łap repka :>

farba do tkanin specjalna na bazie akrylu. Mała tubeczka 6zl więc trochę wydatek, później to trzeba zabezpieczyć jeszcze żeby nie zeszło. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farba do tkanin specjalna na bazie akrylu. Mała tubeczka 6zl więc trochę wydatek, później to trzeba zabezpieczyć jeszcze żeby nie zeszło. 

i skąd można takie farbki wziąć? oraz jak później zabezpieczyć? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Artysta-Malarz :)

Zazdroszczę talentu, radze ci się zgłosić do Mam Talent (jakiś powiew świeżości będzie). Gdybyś to sprzedała na allegro pewnie byś zarobiła grubą kasę (ech w moim mózgu tylko pieniądze) ale myślę że jesteś do tych koszulek przywiązana więc chyba nic z tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękne, naprawde piękne koszulki. Tylko czy nie masz wyrzutów sumienia, gdy chodzisz w czyms tak pieknym? Nie boisz się, że je zniszczysz? Jednak naprawdę, koszulki piękne.

 

Artysta-Malarz :)

Zazdroszczę talentu, radze ci się zgłosić do Mam Talent (jakiś powiew świeżości będzie). Gdybyś to sprzedała na allegro pewnie byś zarobiła grubą kasę (ech w moim mózgu tylko pieniądze) ale myślę że jesteś do tych koszulek przywiązana więc chyba nic z tego.

wbrew pozorom wcale tak rewelacyjnie nie schodzi na allegro :/ mała część się sprzedaje a jak już to za 20 zł. Dostaję natomiast zamówienia na malowanie na zamówienie na koszulkach, że np ktoś daje swoje zdjęcie i ja to przekladam na koszulkę :)

W sumie to w swoich koszulkach nie chodzę, po prostu nie ubieram się w takie koszulki, nosze głownie sukienki, gorsety albo tego typu rzeczy bardziej kobiece. Za sprzedażą tez nie mam problemów ani wyrzutów sumienia ;) Codziennie praktycznie coś rysuję, maluję, gdybym miała wszystko magazynować nie starczyłoby mi mieszkania :D Po prostu z  założenia robię rzeczy na sprzedaż, a jeśli coś się zetrze albo popsuje to zawsze mam pędzelek i mogę domalować :) Uwielbiam dawać takie koszulki w prezentach np na urodziny itp

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...