Skocz do zawartości

IPG - Intensywne Poszukiwanie Gry


Paladyn Sonaty Dusk

Recommended Posts

Witajcie poniacze. Ostatnimi czasami strasznie mi się nudzi i mam ochotę pograć w jakąś ciekawą grę, jednak nie mam żadnych pomysłów, w jaką. Moglibyście mi coś polecić? Poniżej wymagania w stosunku gry:

- nie może to być żadna z części The Elder Scrolls

- nie może być turówką

- nie mogą to być wyścigówki

- widok zza pleców/ew. widok jak w Diablo 2(odpada Sacred od razu mówię)

- nie podawajcie w propozycjach serii AC, ponieważ aktualnie gram w Brotherhooda

- najlepiej by było, gdyby gatunkowo/silnikowo były podobne do Two Worlds II/Gothic(G3ZB i Arcania odpadają)

- w sumie więcej pomysłów na wymagania nie mam, ale dobrze by było, gdyby miała możliwość zapisu gry w dowolnym momencie(ale punkty kontrolne też mogą być, o ile nie ma jednego na 30 minut gry)

Podam specyfikację swojego złomodorka(aczkolwiek wiele gier ma zawyżone wymagania i na minimalnych ustawieniach da radę grać, np. u mnie acb w miarę płynnie działa).

C2D E4400 2 x 2.0 GhZ

4 gb ram DDR2

Geforce 9800GT 512 mb

1 TB dysk

Jeśli kiedyś pisałem taki temat to sorry, ale dawno się nie udzielałem na forum(ew. na sb coś pisałem), więc sporo rzeczy zapomniałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w Risena grał? Jest jeszcze Risen 2. Podobne do Gothica, też od piranii. Tak mi się też przypomniało Divinity 2: Ego Draconis, szału nie ma, ale nie jest to też taka słaba gra. Obydwie gierki to cRPG tak jak seria Gothic, czy Two Worlds.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Risen dwójka faktycznie jakiś inny, mnie się po kilku godzinach znudził ;p (a jedynkę przeszedłem w kilka dni). Hmm, może Dragon Age? Nie pamiętam jaki tam jest system walki, ale chyba nie turowy. Ja muszę Two Worlds wreszcie nadrobić, bo od dłuższego czasu mnie przesladuje.

Edytowano przez Bezik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age odpada, ponieważ jest zbliżony do Spellforce/Neverwinter(czyli sterowanie kilkoma postaciami/wydawanie poleceń).

Edit: Fable i Fable 3 ukończyłem. Wiedźmin mi się dość szybko znudził. GMT nawet nagrałem serię. Mount and Blade to strategia, a strategie średnio lubię. A Jade Empire to chyba kiedyś grałem, ale coś mi się w niej nie podobało.

Edytowano przez Ezio Auditore da Firenze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zagraj ty w Painkiller Black Edition. Nie ma to jak za pomocą kołkownicy przybić wroga do sufitu :evilshy:  Ewentualnie Serious Sam FE/SE z kucykowym modem (właśnie nad nim pracuję)

 

Polecam starą ale jarą Giants Citizen Kabuto (do kupienia na GOG), absurdalną Armed and Dangerous (strzelanie rekinem), Torchlight 2...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...