Skocz do zawartości

Recommended Posts

imię:Future Rainbow
wiek:19 lat(kucykowych)
rasa: jednorożec
wygląd: Future to niebieski jednorożec z żółto-zieloną grzywą. Jej znaczek przedstawia magiczną kulę z niebieską podstawką.
rodzina: mama- Rainbow Bolt, tata- Fly Lightning
pochodzenie: Batlimare
miejsce zamieszkania: Batlimare
charakter:miła, potrafi się naprawdę wściec gdy ktoś jej nie wierzy, wierna przyjaciołom, chętnie zawiera nowe przyjaźnie,
historia: Futureo urodziła się w Batlimare. Pewnego dnia z rodzicami wybrała się na festyn. Miała wtedy 7 lat. Na festynie sprzedawali kryształowe kule. Future przebłagała rodziców żeby kupili jej jedną. Po powrocie do domu Future od razu wzieła kulę i starała się coś w niej zobaczyć. Niestety, nie udało jej się to. Kiedy zamierzała się poddać zobaczyła jak biegnie do rodziców pochwalić się że zdobyła znaczek. Spojrzała na swój bok i rzeczywiście był tam znaczek. Pewnego dnia pojechała do rodziców którzy przeprowadzili się do Canterlot. Kiedy jechała pociągiem zobaczyła Forever Flay która przechodziła jej przedziałem. Postanowiła za nią pobiec i z nią porozmawiać i zaprzyjaźniła się z nią. Kiedy miała 10 lat pojechała do Manehattanu i zobaczyła zjazd rodziny Apple. Wtedy od któregoś członka rodziny dowiedziała się o Ponyville, lecz nigdy nie miała czasu tam pojechać.

Edytowano przez Keyhole
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisz lepiej coś więcej, bo zaraz inni zaczną ci pisać, że trochę krótko,

Przeczytaj to jeszcze raz i wzbogać o szczegóły, zrób tak z trzy dodając także nowe wydarzenia. Rozwiń to!

Wygląda to jak pomysł spisany szybko na kartce, by się nie ulotnił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz!

Otóż jest kolejny OC nowej forumowiczki, który jest spokrewniony z mane6 (Wut!?), jest super-mega-drastyczno-epickim jednorożcem który ma skrzydła (Mhm...sorry. Nie ma ich ale może je wyczarować), ma dokładny znaczek (Ale że ja też nie umiem ich rysować, nie zwrócę na to większej uwagi), a historia przyciąga i inspiruję (tylko do czego?). Pozdrawiam (Mój OC i tak gorszy)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż poradzisz [Wzruszam ramionami i wzdycham].  Niech chociaż dobrze to zrobi. Przynajmniej rozwinie swe umiejętności językowe a następnym razem lepiej wyjdzie. To choroba że każdy pierwszy OC-ek  większości ma coś wspólnego z Mane6. I tak nic nie pobije tego co mam napisane na komórce.

Kolejny błąd. Zdanie z dużej litery i kropka lub inny znak na końcu. To nie GG.

Edytowano przez Hoffner
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz i masz!

Otóż jest kolejny OC nowej forumowiczki, który jest spokrewniony z mane6 (Wut!?), jest super-mega-drastyczno-epickim jednorożcem który ma skrzydła (Mhm...sorry. Nie ma ich ale może je wyczarować), ma dokładny znaczek (Ale że ja też nie umiem ich rysować, nie zwrócę na to większej uwagi), a historia przyciąga i inspiruję (tylko do czego?). Pozdrawiam (Mój OC i tak gorszy)

po pierwsze tylko spotkała Applejack i zobaczyła Twilight, po drugie tylko iluzje potrafi wyczarować, a znaczek sama zrobiłam w paincie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem powiązanie z Twi i Aj jest zbędne. Mogłabyś dopisać coś o jej zainteresowaniach, przyjaciołach, rozwinąć historie. Znaczek przyznam jest dość oryginalny. Wygląda jak mieszanka Twi z dash, nawe takie samo ułożenie grzywy... Imiona też mało wymyślne. Oc takie sobie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Proszę o komentarze.


Jeden krótki komentarz: skasuj to i pisz od nowa lub w ogóle daj se siana

Oryginalność OCeta na poziomie ujemnym... fioletowa Dashie z rogiem zamiast skrzydeł, a gdy się trochę wysili to alicorn? Poważnie? :ming:
Historia serio bezsensowna, pozbawiona ładu i składu oraz zapełniona wymyślonymi na siłę epizodami z życia, które w gruncie rzeczy nie mają żadnego wpływu na jej egzystencję.
Popraw albo usuń, bo tu naprawdę nie ma co oceniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to jej wygląd jest IMHO okropny. Rekolor RD ZAWSZE jest złym pomysłem, zwłaszcza jeśli się zostawia tęczowe włosy. Wygląda to wówczas wyjątkowo mało oryginalnie. I ten fiolet się strasznie gryzie. Zmień jej kolory na mniej ostre.

Historia jest bardzo chaotyczna i za krótka, wygląda to tak "i poznała X"- fajnie, ale nie wiem o co chodzi. Po prostu to jakoś rozwiń.

I o co chodzi z tymi dziwnymi skrzydłami? W wolnych chwilach ubiera kostium i udaje alikorna- to by w sumie było niezłe :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

 

 

imię:Future Rainbow

To będzie problem przyszłej Rainbow Dash *stwierdziła daszówna robiąc dzieci ze spajkiem*

 

 

 

wiek:19 lat(kucykowych)

rasa: jednorożec

wygląd: Future to niebieski jednorożec z żółto-zieloną grzywą. Jej znaczek przedstawia magiczną kulę z niebieską podstawką.

rodzina: mama- Rainbow Bolt, tata- Fly Lightning

pochodzenie: Batlimare

miejsce zamieszkania: Batlimare

Hej, patrzcie, normalność~!  :squee:

 

 

 

Pewnego dnia z rodzicami wybrała się na festyn. Miała wtedy 7 lat. Na festynie sprzedawali kryształowe kule. Future przebłagała rodziców żeby kupili jej jedną.

Yhm. Czyli jej rodzice kupili te kule od samych siebie. Nie no, spoko. Grunt to nie nadwyrężyć domowego budżetu  :pbft:

 

 

 

 Kiedy zamierzała się poddać zobaczyła jak biegnie do rodziców pochwalić się że zdobyła znaczek. Spojrzała na swój bok i rzeczywiście był tam znaczek.

O, biegne. O kutwa, widzę to~! Błagam, dopisz że zobaczyła to w kuli, bo można się nie ogarnąć jeśli nie przeczyta się tego kilka razy  :twilight6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...