Skocz do zawartości

śmierć to początek czegoś nowego


Jestem martwy

Recommended Posts

Małe wyjaśnienie - ponowne zamieszczenie tego opowiadania to swego rodzaju test - twierdzę, że przez swój zerowy poziom (osobista opinia), nie powinno znajdować się na forum, podczas gdy autor ma naturalnie odmienne zdanie.

 

Czekamy na głosy czytelników, którzy zdecydują o jego losach.

  • +1 4
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żałosne, napisane jak przez pięciolatka z ADHD któremu dano ołówek do ręki i wiadro cukru na dokładkę. Nie powinieneś nigdy więcej wymyślać scenariuszy ani tym bardziej pisać, bo zgwałciłeś tą sztukę gorzej niż 15 murzynów białą kobietę. To jest żałosne, i chwała Dolarowi za to, że nie chciał tego opublikować. Spalić to, i nigdy więcej nie pokazywać. Nigdy, przenigdy więcej nie próbuj publikować czegoś w tym dziale, ani najlepiej w ogóle jeżeli to ma mieć taką samą wartość jak to coś wyżej. Powinieneś dostać bana za działanie na szkodę forum przez to coś. Rzekłem. 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, wcześniej nie udało mi się dać opinii (Dolar był szybszy).

Było parę kwestii, które rzeczywiście były śmieszne czy ciekawe parodie seriali paradokumentalnych. W oczy rzuciło mi się kilka-kilkanaście błędów, głównie zły zapis(wielka/mała litera). Ale to wszystko przyćmiewa reszta- rozumiem, jeden czy dwa żarty o tej "babci, chcącej wypędzić szatana". Bo oczywiste drwiny z wiary (dla mnie to akurat nie ważne z jakiej, bo uważam, że nie powinno się z żadnej) są po prostu głupie i zupełnie nie na miejscu. Przynajmniej połowa "żartów" była w rzeczywistości obraźliwymi kpinami.

Do tego, umieściłeś w Equestrii harcerzy, ministrantów, Biblię, Msze, autobus itp. Po co? Żeby był jeszcze większy random i głupota? Może to kwestia gustu, ale zupełnie mi się to nie spodobało.

O ile początek zapowiadał się całkiem nieźle, to potem było już tylko coraz gorzej...

Na początku zamiast "Jeżeli jesteś czuły na (...) żarty..." powinno być zmienione na "głupoty". Bo o ile żarty naprawdę lubię i to na wielu "tłach", to tam ich po prostu w większości nie było...

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytałem, ale tutaj chyba właśnie o to chodzi, żeby było głupie. Problem w tym, mości autorze, że tutaj moderacja chce utrzymać wyższy poziom merytoryczny, niż TVN czy Polsat. Osobiście doceniam próbę stworzenia takiej kucykowej adaptacji, to musiało być dość wyczerpujące i destrukcyjne dla mózgu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A. Er. Gie. Ha. Argh.

 

Od kiedy dołączyłem do fandomu, widziałem wiele opowiadań. Dobrych. Złych. Brzydkich. Kucykowe sprawy... nie powinny znaleźć się w tym samym internecie, co one. Publikując to, pokazałeś tylko brak szacunku dla czytelników. I jeszcze ten kloaczny humor... Dno dna, zaraz rzucę ci łopatę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica między humorem, czarnym humorem a totalnym brakiem humoru. Tutaj występuje ta trzecia opcja... te żarty ustępują nawet drugiej, plagiatorskiej części Don Kichota. A tam był poziom żenady i braku dobrego smaku na skalę wieku. Tutaj... to tragedia. Odpadam. Spalcie to zanim zniesie jaja!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co. Nie przeczytałem tego. Przejechałem wzrokiem i natrafiłem na coś, co nigdy nie powinno ujrzeć świata dziennego. Tworzenie takich abominacji powinno być karalne. Takie spier*oliny powinny być skażone ku*wa uranem, aby nikt nigdy po to nie sięgnął. Zapewne autor wysrał ten twór na szybko, bo nie wierze, żeby komuś normalnemu wpadło by to do głowy, podczas rozmyślania nad danym fickiem. Jednak jak dobijać, to do samego końca. Wykonanie także jest spektakularne, jeśli chodzi o spier*olenie. Autor tych szczochów najprawdopodobniej walił tyłkiem o klawiaturę, zamiast normalnie wciskać klawisze. Fick jest zrobiony całkowicie na odpie*dol. Gdyby wyszła książkowa tego barachła, to nie dość, że nawet najwięksi masochiści, którzy piją wodę z kaloryferów, darowali by sobie czytanie tego gniota, to jakbym to zamówił przez internet, to nawet listonosz rzucił by ją pod drzwi u uciekła, szybko wymywając ręce choćby w kwasie siarkowym. Takim postępowaniem powinieneś zarobić porządnego kopa z tego forum, a najlepiej w ogóle zostać wydalony z fandomu. Szkoda, że nie można zrobić czegoś takiego.

 

Jeśli ktoś z was wejdzie na podany przez, cudzysłów, "autora", link to gówno i balasy zaczną wyciekać wam z monitora i zalewać klawiaturę. Jeśli ktoś to przeczytał, to lepiej, jakby skierował się na jakąś lobotomie, byle by wymazać koszmary, jakie spowodowały ten badziew. Nie dotykać nawet kijem. Nie zastanawiać się nawet milisekundy nad przeczytaniem tego ścierwa. A autora tego gówna chyba zżerał purchawki prosto z ziemi, przez tworzeniem, choć tworzenie to za duże słowo, tego gówna. Zresztą, nazywanie tego tworu "gównem" jest wręcz komplementowaniem tej odrazy. To jest nie tyko skaza fandomu, ale i obraza dla społeczeństwa. Zresztą, ta abominacja jest tak zła, że nawet do dupy się nie nadaje. Wpieprzyć to do jakiegoś promu i wysłać na słońce. Tylko do tego się do nadaje.

 

Wybaczcie za taką chaotyczność oraz ostre komentarze z mojej strony, ale piszę tego posta na szybko, jednak i tak jest on bardziej staranie wykonany, niż to, co można znaleźć tutaj na samej górze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dolarze szanowny! Jakże mam ocenić wartość opowiadania, jeżeli go tutaj nie ma?

 

Kolego, na prawdę odradzam Ci czytani tego, a o proszeniu ukazania już nie wspomnie. To tak, jakbyś na zawołanie wskoczył do basenu pełnego odchodów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega Talar każdy post tak pisze? Jeśli tak, to... przepraszam. Może i frostx obraził literaturę tym czymś, ale frostx'a moim zdaniem mimo wszystko obrażać (a tak odebrałem część twojego przekazu, pewnie przez insynuacje i wulgarny język) nie wolno. Nieudany eksperyment to raczej nie powód do jakiejś ekskomuniki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop się zrobił a autor wycofał opowiadanie.

 

Temat zamykam i usunę niedługo - tymczasem dajcie mu spokój - każdemu zdarzy się potknięcie, a Frostx zamieścił sporo dobrych opowiadań - przykładem niech będzie choćby jego najnowsze w dziale MLN. To że raz się nieco... zagalopował absolutnie nie dyskwalifikuje jego wartości jako autora.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...