Skocz do zawartości

Dyskusja na temat "Trixie w IV sezonie?"


Kruczek

Recommended Posts

Do czwartego sezonu już niedaleko, ale dlaczego by nie powysnuwać szalonych teorii spiskowych na temat tego jak to Trixie wróci z pełną siłą aby przejąć Equestrię? 
Zapraszam do dyskusji, wszelakich spojlerów i przypuszczeń na ten temat.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mało słyszałam na temat że Trixie mści się po raz drugi.    

Ale na pewno byłby to super odcinek,  

a zwłaszcza gdyby wygrała  :YhZzy:    

Od niektórych słyszałam, że Trixie stanie się najlepszą przyjaciółką Fluttershy,  

w co szczerze wątpię. Zaś od innych słyszałam że zemści się nie tylko na Twilight,  

ale na Celesti. Niestety żadne z przepuszczeń nie zostało jeszcze potwierdzone.    

  

Chciała bym chociaż widzieć Trixie w 4 sezonie,  

bo co to za sezon bez wszechpotężnej ?  :trixie:

Edytowano przez Cassidy
  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtop] Cassidy pisanie kolorem jest zarezerwowane dla ekipy[/offtop]

co do tematu... myślę, że Trixie pojawi się w czwartym sezonie ponieważ szkoda by było, żeby tak barwna postać jak ona została po prostu zapomniana

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[offtop] Cassidy pisanie kolorem jest zarezerwowane dla ekipy[/offtop]

co do tematu... myślę, że Trixie pojawi się w czwartym sezonie ponieważ szkoda by było, żeby tak barwna postać jak ona została po prostu zapomniana

[offtop] Wiem, przepraszam, poprawiłam. [/offtop]     

 

Co do trixie zgadzam się z tobą gdyby nie ona to Twilight nie miała by rywala, a kucyki nie miały by chwalipięty.  

Tak samo Snips i Snails nie mieli by co robić, a tak to chociaż służą Trixie.

Edytowano przez Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Trixie pojawi się w jakimś odcinku sezonu czwartego, a jak nie to przynajmniej zostanie wspomniana, bo wtedy po prostu zniknęła bez wyjaśnienia, może powróci z zemstą lub po prostu by zamieszkać w Ponyville, nie wiem ale każdy pomysł jest dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 bo wtedy po prostu zniknęła bez wyjaśnienia, 

A właśnie.. gdzie wtedy podziewała się Trixie?...   

bo była tylko w jednym odcinku, a przecież się pogodziły.  

A jej potem nie było..  

Chciała bym ujrzeć Trixie jako delikatną klacz, która fałszywie zaprzyjaźnia się z mane 6.  

a potem zemsta, i zamieni siebie i Snipsa i Snailsa w.. coś strasznego...   

chwila.. to się stało w Equestria Girls tylko że z Sunset Shimmer...   

no to nie wiem w co w takim razie Trixie może się zamienić. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Trixie Wielka i potężna Trixie, mogłaby wrócić. Gdyby tylko tak poszło po mojej myśli. Zakładając, iż spoilery na temat odcinku z siostrami Pie są prawdziwe są trzy możliwości

A)Trixie przyjeżdża razem z nimi(o ile zakładamy, że wróciłą na farmę kamieni), udaje miłą, a potem zdobywa (znów) amulet alicorna i przejmuje władzę nad Equestrią.(WEE)

B)Wielka  i potężna, przybywa do Ponyvill i staje się dobra. (Buuu)

C) Najzdolniejszy jednorożec w ogóle, nie pojawia się w czwartym sezonie.(Buuu x2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm o ile wiem Trixie w 2 sezonie mlp się nie pojawiła ona pojawia się dosyć nie parzyście jak narazie bo mamy jej występ w sezonie 1 (jej debiut) i 3 (w stylu wielkiego Lorda Sithów można by powiedzeć, sory takie mam skojarzenie tej potyczki  Anakin VS Obi Wan Kenobi) więc jest spora szansa ze Trixie w 4 sezonie nie uświadczymy ale jeśli już tak się nie stanie to chciałbym, by z :twilight:  były przjaciólkami, albo nawet okazało się, że :trixie: jest "zaginioną" siostrą  :twilight: (widziałem to w jedym fan comicu), bo powiem szczerze, że aż do końcówki Magic Duel byłem Antytrixterem, ale ta scena kiedy przeprasza :twilight: za całe zło jakie wyrządziła i jeszcze tak jakby pomoc przy pokazie dla gości ze Stable Arabii, zmeniły moje myślenie o niej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak swoją drogą, może Trixie w czwartym sezonie, to jednak nienajlepszy pomysł? Dla nas byłaby to radocha, jednak pomyślmy, jak zostałaby przyjęta w Ponyvill. Z drugiej strony, byłby to niezły temat na odcinek o tolerancji... no to teraz mam zagwozdkę. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...