Skocz do zawartości

Chwytliwy przydomek? Nie szukaj sam, my pomożemy!


Kruczek

Recommended Posts

Wielki Awatar, księżniczek forum, towarzysz Luny, księżyc Equestrii, piękność nocy, mroczniejszy niż noc, poskramiacz whisky, władca gwiazd na niebie i muszelek na plażach, opiekun szaraków, towarzysz uciśnionych, obrońca biednych, pogromca trolli, i tak tego nie przeczytasz, ani tego, nie wcale nie idę na ilość, Pierwszy kapłan Gmochizmu, artysta kolorowych wskaźniczków, mąż stanu, ulubieniec wdów i sierot, ten, które ludzie zwracają się z pytaniem "Jak żyć?", urodzony zwycięzca, człowiek, który nie przegrywa, syn swoich rodziców, napiszę jeszcze jeden zapełniacz może nikt nie zauważy, ten, który swymi wizytami w Polsce powoduje wędrówki ludów, a swym wzrokiem zapładnia rozmarzone niewiasty, przez co boi się wrzucić swoje zdjęcie w internety, pan i władca hip-hopu, na widok którego Eminem zaczyna zbierać bawełnę, przewodnik prądu, artysta słowa, wybitny fristajlowiec, miażdżyciel gimbazy, Idol Tedego i Sokoła, inspiracja Wyspiańskiego i Mickiewicza, mistrz painta, miłościwie nam panujący w tych trudnych chwilach Arjen o niebieskim sercu.

BUM! Napisałem.

 

40791952.jpg

 

But then...

 

P4vzsid.jpg

 

Poprawnie jest "this" i "you're". Tak pisze jakby ktoś chciał kręcić bekę, że nie wiem :rainderp:

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wygrywa pan Mirmił. 
Lista przydomków pojawi się potem, bo na razie mi się nie chcę i zaraz zmykam do kościółka. 

NASTĘPNA OSOBA, KTÓRA POTRZEBUJE CHWYTLIWEGO PRZYDOMKA TO TARRETH (Wielki Avatar Celestii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Dobrze, więc Kapitanie Mozart, powodzenia!
Następną osobą jest:

                                                                                  Niklas Dominique (ten od RPG)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...