Skocz do zawartości

[Konkurs plastyczny, powiadam] Trixie triumfuje!


Kruczek

Recommended Posts

Witajcie.
Oto pierwszy konkurs plastyczny w dziale Wielkiej i Potężnej Trixie, zasady podobne jak w większości konkursów, ale warto przypomnieć.
1. Zakaz gore/r34
2. Prace digitalowe i prace zwykłe będą oceniane tak samo. Argument że któreś z nich wymagają większej pracy nie jest argumentem.
3.Termin nadsyłania prac to 6 grudnia (YAY)

Tematem pracy musi być zwycięstwo Trixie, ostatnio napatrzyłem się na zbyt dużo artów, na których moja podopieczna płacze i chcę odmiany. Rysunek musi przedstawiać triumf klaczy w pojedynku magicznym. Na obrazku może również znaleźć się Twilight Sparkle. 
Do Jury zaproszę pewnie jakieś znane osobistości, albo takie które znają się na sztuce.
Prace proszę wysyłać na PW.

Nagroda podobnie jak w konkursie fotograficznym, po ustaleniu awarda.
*Jeżeli o czymś zapomniałem, mile widziane wypomnienie tego. 

 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już widzę radość u Raven, która uwielbia tą postać :>
A Ja się wkurzam. Co Wy wszyscy tak się rozmnożyli z tymi konkursami na raz, mam nadzieje, że będzie tak zawsze i nie będzie tak ,że tu 50siąt konkursów na raz i po tym bum i nic nie będzie!  :eyebrow: 
A, że Trixie też bardzo lubię to mimo mojego braku czasu, muszę się zmobilizować i znaleźć dla niej chwilkę.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Można by wiedzieć, kiedy wyniki?

Dołączam się do pytania.Minęło już prawie 16 dni od upływu terminu nadsyłania prac a tu nawet brak informacji,za ile dni wyniki,lub podkreślenie faktu,że upłyną termin...

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...