Skocz do zawartości

Nabór na Avatarów Snipsa i Snailsa


Kruczek

Recommended Posts

Witajcie.
W tym temacie, przez pewien okres czasu, możecie zgłaszać swoją kandydaturę na Avatarów Snipsa i Snailsa, jako pomocników do działu.
Ostrzegam, że termin zapisów kończy się 13 listopada, więc czasu mało. Potem, o ile nic mi się nie stanie (Nie znasz dnia ani godziny, bracie i siostro) zadam wam parę pytań, nie do końca związanych z waszymi postaciami, choć i takie pytania się trafią. Będę chciał po prostu sprawdzić, czy piszecie z sensem, czy jesteście kreatywni i pomysłowi. 
Co do tej rangi, jestem niemal pewny że nie zdołam przekonać administracji, o przyznanie wam praw moderatorskich, ale zapewne dostaniecie bajeranckie odznaki, wpis na obrazku działowym i zapewne bliżej wam będzie do zajęcia stanowiska, jak już się wypalę. (I mean, postaram się dopilnować, aby któryś z was przejął po mnie stanowisko)
A więc, tutaj zgłaszajcie kandydaturę i czekajcie wesoło, na pytania.
POSZUKUJĘ AVATARA I SNIPSA I SNAILSA, żeby nie było wątpliwości. :v
Snips_and_Snails_shocked_S1E06.png

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam się na stanowisko Snailsa, ponieważ mam za mało do roboty w swoim dziale i chciałbym mieć więcej zadań na forum. Zgłaszam się również dlatego, że chciałbym się wykazać czymś więcej niż tylko zajmowanie się jednym działem naraz. Piszę tu również dlatego, że chciałbym pomóc w rozwoju działu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro na Snailsa kandyduje zamaskowana zmora Smoleńska to chyba wreszcie także i ja spróbuję zagrać o stanowisko "przynieś, podaj, pozamiataj" jako Snips. Nie miałem okazji jeszcze sprawdzić się w takiej roli albo z braku czasu, albo chęci. Teraz wreszcie mam i jedno, i drugie, a ponadto nie będę kuszony uprawnieniami moderatorskimi. 

Chyba, że zostaje się Avatarem obu na raz, to wtedy pomyślę nad tym, czy jest sens robienia Sośnie konkurencji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm...Tak ciekawie by było być jednym z nich    

tylko jakimi kolorkami by mogli pisać?  

Sądzę że Snails pisał by tym , którego używa teraz Kruczek Van Dort.    

czyli : SNAILS    

za to Snips mógłby pisać kolorem takim : Snips  lub Snips    

(próbowałam wybrać kolory zgodnie z farbą ich skóry)    

:fluttershy4: Ale przecież, każdy powinien wiedzieć że zgłasza się nie po to by pisać kolorowo,  

ale po to by pomagać WWT rozwinąć dział i robić inne rzeczy, którymi się zajmują jej pomocnicy. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zgłaszam się na avatara Snailsa, jako że jest to mój ulubiony background pony. Ba, jego cutie mark zainspirował mnie do wymyślenia sobie nicku! :wow:

 

Pisać umiem, kreatywny też potrafię być, jak trzeba - rok na forum robi swoje. Na kolorze mi nie zależy, bo już mam, po prostu chciałbym pomóc prowadzić dział Trixie, bo to ciekawa postać i ma wielki potencjał.

(tak naprawdę to ta bajerancka odznaka będzie mi pasować do nicku, ale ciiii...)

 

Wesoło czekam na pytania i życzę wszystkim powodzenia.

 

Podpisano: Ślimak, czyli ten, który lubił Snailsa, zanim to było modne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To skoro jest tyle osób chętnych na Snailsa to ja wezmę jednak Snipsa.    

Dlaczego?   

Bardzo lubię dział Wielkiej Trixie i chciałabym jakoś pomóc go prowadzić,   

kolorek? Nie jestem dzieckiem żeby być avatarem, tylko po to by pisać kolorkiem..   

czarny jest bardzo ładny   

Czemu Snips?   

Hm..postać jest małym pulpetem, którego myślę że nie można nie lubić.   

Ba bardzo ładne kolory, brązowy i morski.. jedne z moich ulubionych,  

nie jest najgenialniejszą postacią, to dobrze ^^ Bo ja też nią nie jestem.  :rainderp:    

Po za tym bardzo go lubię, jest taki mały i pulpecikowaty,  

a ja lubię wszystko co małe i jest pulpetem ^^.    

:rdblink:   

Mam także dużo pomysłów by rozwinąć dział Trixie,  

próbowała bym być najlepszym pomocnikiem, oraz by dział Trixie był tak fajny jak Twilight lub lepszy!  

I nie żeby miała 19 fanów, jak do teraz, ale żeby miała 999 fanów ^^ lub nawet 1000  :trixie:    

Myślę że, spisywała bym się dobrze w roli Snipsa, a nie jarała się kolorkiem.  

Tylko ja bardzo lubię WWT i dwójkę jej pomocników.    

chyba wyraziłam już wszystko co chciałam,   

to teraz tylko czekać na wyniki..     

 

ciekawe czy zrobią dział Toma, nie?  :tom: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec naboru, null, end, śmierć, Dzień Sądu.
Kandydaci:
Avatar Snailsa:
Sosna
kosiara120
Posterunkowy Ślimak
Avatar Snipsa:
Po prostu Tomek
Insomnia
Sajback
Gorgon
Cassidy

Pytania padną, cóż... jak zachce mi się je wymyślić. :)
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...