Skocz do zawartości

Nabór na Avatarów Snipsa i Snailsa


Kruczek

Recommended Posts


Teraz mój mózg wędruje w krainę wiecznej sajęsy. (Wieczór lub popołudnie dnia pańskiego czwartkowego)

I jeszcze jedno, odpowiedzi (nasze) may umieszczać również w tym temacie? (Chodzi mi głównie, o ogólne zaznajomienie się z tematem, czy będzie to Quiz z serii "kto pierwszy ten lepszy", czy pytania, do naszych postaci, na które mamy odpowiadać jak najbardziej sensownie, i kreatywnie)?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


P.S. ŚLEDZĘ WASZE POSTY

No to się Kruczku wydałeś. Wiem, że to twoja decyzja, jednak, czy nie łatwiej byłoby pozostać z tym w ukryciu? Przecież teraz, każdy będzie próbował podwyższyć "jakość" swoich postów, i skończy się na tym, że będziesz musiał polegać na twojej dotychczasowej obserwacji, zamiast sobie spokojnie nas podglądać. Tak wiem, to twoje decyzje, jednak sam z doświadczenia wiem, jaki niesprawiedliwy i nieszczery (zresztą większość osób w takiej sytuacji, o ile im na czymś zależy) potrafię być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się Kruczku wydałeś. Wiem, że to twoja decyzja, jednak, czy nie łatwiej byłoby pozostać z tym w ukryciu? Przecież teraz, każdy będzie próbował podwyższyć "jakość" swoich postów, i skończy się na tym, że będziesz musiał polegać na twojej dotychczasowej obserwacji, zamiast sobie spokojnie nas podglądać. Tak wiem, to twoje decyzje, jednak sam z doświadczenia wiem, jaki niesprawiedliwy i nieszczery (zresztą większość osób w takiej sytuacji, o ile im na czymś zależy) potrafię być.

  

Co nam tu posty dadzą jak nie powinny się już liczyć skoro :  

- On się wydał.  

- My tylko dostaniemy pytania i jest werdykt 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nam tu posty dadzą jak nie powinny się już liczyć skoro :  

- On się wydał.  

- My tylko dostaniemy pytania i jest werdykt 

Wiem, że pewnie Kruczek zdążył nas przejrzeć na wylot, jednak uwierz, poziom naszych postów, może naprawdę zadecydować nad tą "posadą". 

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie, że pewnie Kruczek zdążył nas przejrzeć na wylot, jednak uwierz, poziom naszych postów, może naprawdę zadecydować nad tą "posadą". 

 

Chyba nie czaisz. Chodzi o to, że jeśli i tak się zdradził, to chyba nie musimy specjalnie  

zachowywać się jak z lorda rodem, nie?  

Teraz tylko nasze odpowiedzi na pytania decyduję o wszystkim. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wzięliście pod uwagę tego, że Kruczek mógł nas obserwować już

od dłuższego czasu.

Właśnie o tym mówię. Chociaż wiem, iż mogłem napisać coś w złym kontekście, rujnując jednocześnie przekaz.

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż mi się przypomina Matrix. "Panie Anderson..."

 

Jakość postów przejawia się od początku działalności danego użytkownika na forum lub klaruje się w niedługim czasie. Takie jest moje zdanie. I nie trzeba wielolonijkowych wypowiedzi, aby powiedzieć coś z sensem. Ja, na ten przykład, się lubię czasem rozpisać, ale to nie znaczy że od razu musi to nieść ze sobą jakiś przekaz.

 

@Kruczku, chiałeś nabijać liczbę postów w dziale, da? Nie narzekaj.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągać bo pozabijam. 
Lecą pytania,zadania, tak szybko jak samoloty na WTC.

Zadanie nr 1
Opisz siebie w 5-10 zdaniach (Bez wypracowań bo nie chce mi się tego czytać). Uwzględnij swoje dobre i złe cechy.

Zadanie nr 2
Napisz, co masz zamiar zrobić dla działu. (Jaki z Ciebie pożytek może mieć Wielka I Potężna z równie Wielkim i Potężnym Avatarem)

Zadanie nr 3
Dlaczego postanowiłeś/łaś się zgłosić?

Zadanie nr 4 
Co sądzisz o naszym forum?(Uwzględnij ogólny poziom wypowiedzi użytkowników)

Zadanie nr 5
Napisz pierwsze słowo które przyjdzie Ci na myśl.

Zadanie nr 6
Jaki Twoim zdaniem na miesiączkę pingwinów ma wpływ zorza polarna?

Zadanie nr 7 
Miałeś/łaś jakieś punkty ostrzeżeń na forum?

Zadanie nr 8 (NAJWAŻNIEJSZE)
Opisz jak cudowna, wspaniała, potężna, wszechmocna, wielka, wszechzajedwabista jest Trixie!

Zadanie nr 9 
Kto jest Twoim wzorem do naśladowania?

Zadanie nr 10 (Dla chętnych)
Jakie jest Twoje podejście do życia

Zadanie nr 11 
Napisz ile czasu spędzasz na forum

Zadanie nr 12
Co wiesz o swojej postaci?

PISZCIE, czas nieograniczony, ale bez przesady.
                                                                                                                                                                           Powodzenia.
            







Łby poukręcam każdemu, kto znowu zacznie spamować w tym temacie. On służy TYLKO I WYŁĄCZNIE rekrutacji, nie rozmowom ~Decaded

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas, na moje wypociny, jeśli ktoś chce przeczytać (w co wątpię), to zapraszam niżej

1: Po pierwsze, nie lubię pisać o sobie, jednak konieczność, to konieczność. Dużo czytam (mógłbym wymieniać godzinami co lubię, a czego nie, jednak tuaj chodzi raczej o mój  charakter).Zczynając od dobrych cech: zawsze staram się być miły, potrafię ogarnąc, to co piszę( czasami mi się, to jednak nie udaje), jestem kreatywny(co często ukazuje się, w mojej chaotyczności), staram się, być w miarę sensowny, mimo nieśmiałości, kiedyś kogoś bliżej poznam jestem komunikatywny (aż za bardzo, czasem kiedy mówię, masz ochotę, walnąć mnie patelnią w głowę), kiedy się do czegoś zobowiążę przeważnie to robię (jesli nie, zgłaszam rezygnację\mówię,że tego nie zrobię, o tyle wcześniej, by znalazł, się ktos na moje miejsce). No i teraz, chyba najmniej lubiana część wypowiedzi:wady: potrafię być nieszczery(zwłaszcza,by kogos nie urazić), za spokojny ( nigdy nie wybucham emocjami, przez co mogę się nie liczyć z czyimś smutkiem),  jestem wyjątkowo podejrzliwy, czasami często za dużo gadam, dodatkowo jestem roztrzepany, i jesli się noe ogarnę caotyczny. No i oczywiście normalne cechy których nie mozna zaliczyć na złe lub dobre: po pierwsze nieśmiałość, przy zawieraniu nowych znajomości, po drugie wieczna radość (jedyna, bliżej znana mi emocja), no i potrzecie (nie) najważniejsze lubię nowe doświadczenia, jednocześnie będąc strachajłem. Mam nadzieję, że tyle wystarczy

2:To, co w każdym temacie być powinno (zapytajki, eventy galerie, listy fanficków, zabawy itd.) Dodatkowo książka kucharska Snips&Snails(miliony smaków gumy do żucia), źrebięce lata; sensacje i niuanse (w końcu, S&S byli debiutem Gubby gums). No i rozwinięcie, czyli tematy zabaw i dyskusjii

Zabawy

-Przypasuj gumę do żucia uczestnikowi

-Skutki uboczne (avatar podaje zaklęcie, użytkownicy podają, co może być jego skutkiem ubocznym[aluzja do Magic duel, i połączenia S&S rogami] najciekawszy opis wygrywa)

-Bestia-Avatarzy jak S&S podają zwierze, które przyprowadzili do Ponyvill (aluzja do małej niedźwiedzicy) użytkownicy piszą, co może stać się w Ponyvill. Wygrywa uczestnik z najciekawszym opisem, w zamian ona, ma prawo wybrać kolejne monstrum.

-Piszemy FF- Forma prostej ankiety. W pierwszym etapie, użytkownicy wybierają w głosowaniu  trzy tagi. W drugim etapie, jeden z  avatarów, pisze fragment FF. Następnie opcje się rozdwajają

a) Użytkownicy piszą (na pv) ciąg dalszy, najciekawszy, zostaje wybrany przez obu avatarów, i w ten sposób, powstaje solidne dzieło, o bohaterach .

b) W ankiecie podane są opcje (np. Romans, Śmierć bliskiego, wybuch śmiechu, wypadek, wagary), a uzytkownicy w głosowaniu wybierają jedną z nich. Następnie na podstawie wygranej odpowiedzi pisany jest dalszy ciąg.

Jednak i tak, i tak w obydwu opcjach, opowiadanie ciągnęłoby się, dłuuuuuuuuuugi czas.

Dyskusje

-Skłonność S&S do "pachołkowania"

-Lekkomyślnoś S&S (oczywiście, jeśli mnie wybierzecie, będę pisał pełne imiona, na tą chwile podaje tylko skrót dla zmniejszenia "objętości" podania).

-Co ma ślimak do nożyczek, czyli jak poznazli się S&S

Ogólna dyskusja o Snipsie

-Ogólna dyskusja o Snailsie.

A, no i oczywiście quiz Snipsa i Snailsa.

Dla trixie też mam pomysły, jednak , na razie ich nie podam (jesli Kruczek zechce, zmienię zdanie).

3: Jak już wyżej pisałem, lubię nowe wyzwania. Wydaje mi się, że byłbym dobrym avatarem i daję sobie szanse. W dodatku nie ma pokusy zdobycia koorku, więc pozycja odpowiednia dla mnie (po co mi kolorek, jeszcze by mi się wydawało, że jestem kimś lepszym).No i oczywiście zajedwabistość Trixie, i możliwość pomocy, w sprawach jej działu.

4: Ogólnie dość przyjazne miejsce. Jedyne co mnie irytuje, to hejterzy (jest taka jedna...). No i oczywiście statusy typu "Jestę Changelingię" i "Live sucks".Znajdują się tutaj również mili użytkownicy, więc tak źle nie jest.

5: Pierwsze słowo, które przyjdzie Ci na myśl. 

6: Cóż. ( to znaczy, iż masz się szykować na litanię) Jest ona zjawiskiem tak spektakularnym, że nie może pozostać bez wpływu na miesiączkę pingwinów. Wszelakie kolory pojawiające się na niebie, przykuwają uwagę, i zmuszają do zastanowienia się, nad bytem egzystencjonalnym każdego żywego stworzenia. Jej fenomen, może znaczącą oddziaływać na psychikę wywołując zachwyt. Skoro wywiera taki wpływ na postrzeganie świata, może mieć również skutki fizyczne? Prawda? Więc w tym okresie miesiączka pingwinów, może zaprzestać, zajęta podziwianiem widoków. Jesli z kolei założymy, iż nie ma ona żadnych fizycznych skutków, możemy zaryzykować stwierdzenie,że może ona doprowadzić do śmierci. Pingwin stojący w miejscu, przez dłuższy czas, jest w stanie wydzielić ogromną kałużę krwi, której ciepło, stopi cienką pokrywę lodową, powodując tym samym globalne ocieplenie, oraz wciągnięcie pingwina pod wodę. Z kolei taki pingwin, nie byłby w stanie wydostać się na ląd, z powodu braku krwi, a co za tym idzie osłabienia.

7: Jak dotąd nie, jednak tylko Bóg, wie co może się stać.

8: Jej wysokość Trixie Wielka i potężna Trixie, ocieka zajedwabistością. Nie! To zajedwabistośc ocieka nią. W dodatku, ma zdumiewające umiejętności magiczne. Cała ta Tłailajt Sparkl może się schować. W dodatku, amulet na pewno je nie pomagał. Pewnie to była atrapa. Tak naprawdę jest to część planu, opanowania Equestrii. Jednak wracając do tematu; Wielka i potężna jest tak zajebista, że zwykłe słowa (żadne słowa!) tego nie opiszą.

9: Nie mam wzorów do naśladowania. Jestem sobą, i sam sobie mentorem w życiu.

10: Skrajny optymista. Rzadko kiedy doświadczam innych emocji niż radość. Twierdze, że wszystko da się naprawić, dlatego warto spróbować, niezależnie, czy to zepsute krzesło, czy silna relacja.

11: To zależy od tego, ile mi zadają do domu. Dopiero po odrobieniu lekcji, i ewentualnych zajęciach dodatkowych 9 plus wyjścia ze znajomymi w weekend) Siadam do komputera. Dlatego najwięcej czasu spędzam tu w weekendy.

12: Po pierwsze, nie umie używać gumy do żucia. Po drugie, ma skłonności do lekkomyślności (wyprawa razem ze Snailsem po małą niedźwiedźicę). Po trzecie jest skłonny do podziwu. Po czwarte pragnie sławy ( po słynnym incydencie, z Gubby Gums, ponownie okleił się gumą, aby znów wylądować na pierwszej stronie. No i po piąte, jest prawdopodobnie kiepskim magikiem (nigdy nie widzimy go, gdy używa magii).

                                                                                                                                                                                    To by było na tyle, zyczę wszystkim powodzenia. -Gorgon

Edytowano przez Gorgon
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Los chyba nie chciał żebym dzisiaj napisała odpowiedzi, ale mój optymistyczny mózg stwierdził iż je napiszę, więc los nie ma tu już nic do gadania  :pinkie4:.

1. Jestem normalnym człowiekiem o dobrych i złych cechach, które każdy ma. Pochodzę z normalnego i bardzo przyjemnego miasta, mam normalne, pełne ironii i sarkazmu życie i normalną, własną oryginalność(jeśli zechcę, to jestem bardzo kreatywna i pomysłowa, często to słyszę od innych osób). Jestem miła, lubię pomagać, z chęcią daję rady, poprawiam nastrój i podejmuję wyzwania. Jeśli z kims się zaprzyjaźnie, pozostaję lojalna przyjaźni i nigdy o niej nie zapominam, nienawidzę nieuczciwości, obgadywania za plecami i popisywania się. Niestety lubię też się rządzić, mieć wszystko pod kontrolą, przechwalać się (w sensie dzielić się nadmiernie osiągnięciami) i się popisywać. Na moje szczęście nie upodabniam się do Rainbow Dash, najwyżej mam podobny charakter. Z tego właśnie powodu pomyślałam, że ciekawie byłoby spróbować sił jako pomocnik-sługa, zawsze coś nowego.

 

2. Mam zamiar ożywić ten dział, pomóc w jego prowadzeniu (jak zapewne każdy), ale także dodać mu uśmiechu i ciekawości. Niech stanie się jak najbardziej godny Wielkiej i PotężnejTrixie. Powinno być w nim wszystko co najlepsze i co możliwe do wymyslenia. Dużo dyskusji, zabaw, eventów, konkursów. Nie będę wypisywać moich wszystkich pomysłów osobno (nie chcę zamęczyć Kruczka, jeśli mi się uda zostać avatarem, to pokażę pomysły). W każdym razie jest ich wiele, i do Trixie i do Snailsa i do Snipsa, do całej trójki. Z pewnością byłoby co robić, prościej mówiąc, nie byłoby czego nie robić.

 

3.Dlaczego? Bo to dla mnie coś nowego. Coś ciekawego, dlatego myślę, że warto choćby spróbować. (Jestem na forum pół roku, a tu zgłaszam się po raz pierwszy.)

 

4. Krążą w internecie na temat tego forum straszne opinie, jednak ja twierdzę, że nie jest takie złe. Co z tego, że pełne jest małych dzieci (Toleruję nawet pięciolatka, jeśli pisze z sensem, jednak niestety zazwyczaj tak nie jest. Sama też najstarsza nie jestem, ale chyba nie jest ze mną tak źle), nieogarów i niewiadomo czego. Są też normalni ludzie i to się liczy. (według mnie jest mnóstwo normalnych, ale co ja tam wiem)

 

5. Biedronka (Czemu pomyślałam o biedronce?  :rariderp:)

 

6.  Tyle co piernik do wiatraka (oczywiście młyn posiada wiatrak, a w młynie mieli się mąkę, która przyda się do naszych pierników). Dlatego powstały też stwierdzenia, iż zorza ma wpływ na miesiączkę pingwinów.

 

7. Tak, jeden, za bezsensowny post, który rzeczywiście był bezsensowny i na dodatek nie w tym temacie.

 

8. Trixie jest najwszechsupermocnopotężnym i wspaniałym jednorożcem w Equestrii. Nawet w momentach, kiedy zostaje pokonana, potrafi wyglądać zwycięsko. Jest bardzo ciekawą klaczą i uważam, iż została za mało razy przedstawiona w serialu. Najwyraźniej niektórzy nie potrafią dostrzec jej niepowtarzalnej zejedwabistości. Dziwnym jest, że pod słowem zajedwabistość jeszcze nie ma jej imienia.

 

9. Moim osobistym? Wszyscy dobrzy ludzie.

 

10. Absolutnie optymistyczne. To właśnie jest we mnie dziwne, potrafię cieszyć się, że drzewo rośnie, że Słońce świeci, po prostu cieszę się, że żyję.

 

11. Od 15 min. do godziny (no dobra do 2 godzin), tak coś około. Może więcej może mniej, nie wiem nie liczę.

 

12. Kucyk w wieku szkolnym, jednorożec ze znaczkiem (taki fajny ślimak), potrafi już używać magii. Jest nierozważny, chudy, nieodpowiedzialny i posłuszny wszechpotężnej. Ma piegi i nietypowe oczy, pakuje się ze Snipsem w kłopoty (rym xD).

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

Jestem osobą bardzo pogodną, umiejącą się dogadać praktycznie z każdym co zawsze wykorzystuję do swoich

niecnych celów. Jeśli chodzi o szkołę, to lubię być w centrum uwagi. Chętnie się pochwalę moją nigdy niewygasającą kreatywnością, dzięki której wymyślam projekt zaraz po usłyszeniu polecenia wydanego przez nauczyciela. Niekiedy umiem wykazać się powagą jak i moralnością którą sprowadzam wielu moich znajomych na ziemię. Jestem lojalną i odpowiedzialną przyjaciółką która często płata psikusy kolegą z poza paczki.

Lubię czasem być złośliwa czy wredna, niestety, prawie każdemu człowiekowi sprawia

przyjemność widok kolegi ślizgającego się na skórce od banana uprzednio podstawionej tam przez nas(mnie!).

Także wykazuję się "drobiazgowością" przez którą lubię się czepiać małych, nieistotnych detali.

_________________________________________________________________________

2.

Wprowadziłabym wiele ciekawych i godnych uwagi pomysłów.

_________________________________________________________________________

3.

Postanowiłam się zgłosić gdyż (to zabrzmi burżujsko, wiem) powoli nie mam co

ze sobą zrobić. Mam coraz więcej czasu wolnego a rzeczy którymi dotąd

się zajmowałam magicznie zaczynają mnie nudzić.

Cała moja ferajna albo wyjechała za granicę albo jest zajęta.

Pomyślałam, że chociaż przydam się tu, na forum.

_________________________________________________________________________

4.

Forum jest bardzo dobrze zrobione, design strony też mi się podoba a i

większość userów jest ultra miła.

Na takie forum każda pegasis i każdy brony wchodzi uśmiechnięta/y.

Poziom wypowiedzi jest zadowalający, rzadko spotyka się użytkownika

mającego na celu "pokazać jaki to z niego hardcor" gdyż tacy ludzie (na szczęście) wolą

przesiadywać na Facebook'u.

_________________________________________________________________________

5.

Temperówka

_________________________________________________________________________

6.

Wybacz, nie interesuję się pingwinami i ich cyklami miesiączkowymi :rainderp:

_________________________________________________________________________

7.

Oczywiście.

Miałam 1 pkt ostrzeżenia.

_________________________________________________________________________

8.

Mimo, iż Iluzjonistka najzwyczajniej w świecie kłamię to jest w niej coś co mnie ciekawi.

Mianowicie chodzi mi o talent magiczny który jest bardzo rozwinięty, nie byłabym zaskoczona

gdyby okazało się, że po Twilight nie ma nikogo tak dobrego jak Trixie.

Także wygląd nie jest zły, BA! Nawet śmiem twierdzić, że "Wielka i Potężna" jest

ładniejsza od Twi.

Tak, mam słabość do niebieskiego.

_________________________________________________________________________

9.

Gdybym napisała, że mam kogoś kogo podziwiam to skłamałabym.

Jeszcze nie zobaczyłam człowieka który wydawałby mi się na tyle idealny bym go ubóstwiała

i oblepiła sobie cały pokój jego cytatami.

Mam jeszcze sporo czasu na znalezienie kogoś zajedwabistego.

_________________________________________________________________________

10.

Jestem mieszanką realisty i optymisty, raz umiem spojrzeć na sytuację przez różowe okulary

zaś innym razem ograniczam zbędne śmichy-chichy do zera i biorę się ostro do roboty.

_________________________________________________________________________

11.

Sporo.

Zawsze można mnie "zobaczyć" w godzinach wieczornych.

_________________________________________________________________________

12.

Kilka faktów o Snipsie:

Jest pulchniutką, słodziutką pyzą z uroczymi brwiami wielkości banana.

W tajemnicy przed Trixie wyznaje Rainbow Dash.

Mimo, iż zdobył swój uroczy znaczek to z chęcią uczy się nowych rzeczy typu "Hula hop"

Nie potrafi się postawić większemu od siebie.

Lubi być w centrum uwagi.

Został nazwany w oparciu o rymowankę "What Are Little Boys Made Of?"

_________________________________________________________________________

Voila!

Nie za długo, nie za krótko ale w sam raz!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie pierwsze:

 

No więc jak zapewne każdy się domyślił, imię moje Tomasz. Jestem ponury, często popadam w nastroje nie licujące z przesłaniem serialu, nie cieszę się ze swoich zwycięstw, jeżeli jakieś się trafią. Za to potrafię docenić i uszanować cudzą pracę oraz wkład w jakieś przedsięwzięcie. Przyparty do muru jestem w stanie wiele zdziałać, potrafię poświęcić czas i środki dla osiągnięcia swojego celu. Niestety nie zawsze przejmuję się przy tym opinią lub radami innych, wolę wydawać rozkazy niż ich słuchać, lecz kiedy nie mam wyjścia, podporządkowuję się. Bywam chłodny, czasem chamski. Z uporem maniaka wierzę w pewne rzeczy i staram się trzymać określonych zasad. Z jednej strony nie jestem uporządkowanym człowiekiem, ale z drugiej nie cierpię anarchii i bezładu, dlatego walczę z tą wadą. Gdy tego zapragnę, jestem kreatywny, potrafię zbudować w wyobraźni wiele przeróżnych rzeczy, czy są to obrazy, czy działania. W rzeczywistości wcielanie planów w życie nastręcza mi czasem trudności, których unikam jak mogę.

***

Pytanie drugie:

 

Po mojemu wszystko zależy od zainteresowania użytkowników, które można podtrzymać odpowiednimi środkami. Dla przykładu mniej ambitni zadowolą się kilkoma zabawami, bardziej ogarniętych zwabi porządna dyskusja. Warto byłoby spróbować rozkręcić jakąś sesję.

***

Pytanie trzecie:

 

Postanowiłem zgłosić się ponieważ mógłbym spróbować swoich sił jeżeli chodzi o kreatywność, pomoc innym oraz ograniczone relacje interpersonalne. Poza tym traktuję to jako coś nowego, potencjalnie ciekawego oraz wartego wypróbowania. Dodatkowo zamierzam oswajać się z obowiązkami związanymi z pomocą w dziale lub zarządzaniem takowym, żeby kiedyś móc startować dalej. 

***

Pytanie czwarte:

 

Za starego forum było lepiej!

To znaczy, od strony estetycznej stary silnik wydawał mi się zdecydowanie lepszy. Ciemne tło było autentycznie ciemne i nie raniło moich biednych oczy. Ponadto odnoszę wrażenie, że dawniej ogólny poziom wypowiedzi oraz kontaktów między użytkownikami był nieco wyższy. Zdarzały się niesnaski, nawet kłótnie, lecz takie wątki także niosły jakąś wartość, nie ograniczając się z reguły do wyzywania siebie nawzajem.

 

Z drugiej strony dno prześwituje równie rzadko, co szczyty. Nieczęsto spotyka się użytkownika regularnie pokazujacego, dlaczego ludzkość może kiedyś wyginąć. Ludzie starają się dbać o ortografię i interpunkcję, pomijając pojedyncze przypadki. Administracja wywiązuje się ze swoich obowiązków, choć czasem wydaje się (subiektywnie) zbyt odległa od przeciętnego szaraczka.

***

Pytanie piąte:

 

Łagier.

***

Pytanie szóste: 

 

Z naukowego punktu widzenia nie jest to udowodnione, jednak jako, że zorza to jony uderzające o pole magnetyczne ziemi i ta drogą przenoszone do górnych wastw atmosfery, niewykluczone jest iż energia w nich zawarta wpływa na zachowanie tych ptaków. Mimo tego jednak wedle mnie nie ma żadnego znaczenia.

***

Pytanie siódme:

 

Dziesięć za propagowanie komunizmu w różny sposób. Jeden za złamanie regulaminu wewnętrznego działu, nie wiem o co chodzi. I jeden za "inne".

W sumie 12.

***

Pytanie ósme:

 

Trixie posługuje się magią. To daje jej możność dokonywania pewnych rzeczy niedostepnych zwykłym kucykom. Wywyższa się, czego osobiście nie lubię, lecz w gruncie gotowa jest do namiastki skruchy. Ponadto jedno trzeba jej przyznać: chyba nikt nie ma tak dobrej otoczki wokół swojej osoby. Mistrzowsko wykreowała swój wizerunek. To w sumie tyle.

***

Pytanie dziewiąte:

 

Mam swój wzór do naśladowania, lecz nie mogę go tu wymienić. Pewne nazwiska są niemile widziane.

Drugim wzorem jest moja prababcia. Żyła skromnie, uczciwie, w zgodzie ze swoimi przekonaniami. Wytrwale wierzyła w Boga oraz w dobroć innych ludzi. Nie poddała się w nazistowskim obozie. Umarła w pokoju z Bogiem, rodziną i innymi.

***

Pytanie dziesiąte:

 

Pesymista troszczący się o dobro najbliższych. Idealista wierzący, że da się coś zmienić albo umrzeć, próbując to uczynić, co bardziej prawdopodobne.

***

Pytanie jedenaste:

 

Zależy. Przeciętnie półtorej godziny dzienne, z wahaniami wynikającymi z dostępu do publicznego komputera. Z reguły zjawiam się późnym popołudniem.

***

Pytanie dwunaste:

 

Jest jednorozcem dziwnego, zgniłoniebieskiego koloru. Jego znaczkiem są półotwarte nożyczki. Trzyma się blisko takiego wysokiego chuderlawego, wyglądają na co najmniej dobrych znajomych. Uczęszcza do szkoły, do klasy pani Cherilee. Nie wydaje się zbyt ambitny, łatwo daje się zwieść.Nie odpowiada kanonom piękna, choć do całkowitej brzydoty jeszcze mu daleko.

 

 

Skończyłem.

Edytowano przez Po prostu Tomek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jestem Ślimak, a teraz nawet Posterunkowy. Wieczny przynudzacz z dziwnym poczuciem humoru, który robi wszystko wooooooooolno, ale dokładnie aż do przesady, bo przez swoją lekką nerwicę natręctw wszystko sprawdza po parę razy.

 

2. W dziale będę robił to, co Avatar Wielkiej i Potężnej Trixie chce bym robił. Zajmował się zabawami, myślał nad rozwijaniem działu, przejmował obowiązki Avatara, jak ten będzie zajęty i oczywiście chwalił potęgę Wspaniałej Trixie! :trixie:

 

3. Bo Snails to mój ulubiony backgroundowy kucyk. Trixie też jest niczego sobie. Fajnie by było pomagać prowadzić jej dział.

 

4. Skupisko mnóstwa fajnych ludzi i rzeszy nie aż tak fajnych, którzy to często robią bałagan, czy to przez nieskładną pisownię czy to przez nieodpowiednie zachowanie.

 

5. Heterochromia.

 

6. Miesiączka to cykl rytmiczny, więc zorza nie powinna na niego wpływać. Tak sądzę.

 

7. Nie, nigdy.

 

8. Trixie to najwspanialszy jednorożec w całej Equestrii. Jej sztukom magicznym nie ma równych, a Twilight to może jej co najwyżej róg szorować! Dzięki swojej wrodzonej skromności i nieprzeciętnej wiedzy na temat magii zna ją cała kraina. Gdyby nie to, że Celestia jest ślepa, to właśnie Trixie byłaby teraz księżniczką magii i latała dumnie nad poddanymi, pozwalając im skąpać się w swojej chwale i blasku! 

 

9. Nie mam wzoru do naśladowania.

 

10. Realistyczne. Staram się, jak mogę, ale wiem, że nic mi z nieba nie spadnie.

 

11. Dużo, ostatnio nawet za dużo. Wchodzę po parę razy dziennie, łącznie to będzie co najmniej z 2 godziny. Ale zazwyczaj więcej.

 

12. Jego specjalnością są ślimaki, co wnioskuję po cutie marku. Sprawia wrażenie mało rozgarniętego głupka. Ma dziwną wymowę. Zupełnie jak ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...