Skocz do zawartości

Kłamczuszysko zmyśla wszystko, czyli Chwalipięta. [Zabawa fajna taka]


Kruczek

Recommended Posts

Jak wszyscy wiemy, Wielka i Potężna Trixie nie była do końca szczera, podczas opisywania swoich cudownych dokonań. 
Waszym zadaniem jest powalenie na kolana przechwałki poprzedniej osoby i napisaniu swojej.

Na zasadzie "Ostatnio, pokonałem smoka używając jedynie widelca i siły swojego intelektu" 
Odpowiedź na to:
"A w jakiej to było grze? Poza tym nie miałeś widelca!
Ja, to ostatnio wygrałem wybory parlamentarne!"


A więc zaczynamy.

Podczas gdy wy siedzieliście w domu, ja zdążyłem uratować szefa mafii w Arabii Saudyjskiej, przed rozwścieczonym gangiem arabskich podpalaczy konnych!

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Uderzyłeś się w drodze do spożywczaka? Fajny sen.

Dziś udało mi się zaprosić braci Mario na herbatkę i ciastka, nauczyli mnie trudnej sztuki

przetrwania w ściekach a i zbudowali dla mnie wielką drapaczkę do pleców!

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, może jeszcze miała wymiona z których sypały się tęczowe draże? Daruj sobie, to była

nowa z twojej klasy. :ming:

Nie zgadniecie co mnie spotkało dziś na ulicy! Po chodniku spacerował Speedy Gonzales!

Dał mi trochę sera, oświadczył się mojej skarpetce i zaproponował prace w jego rodzinnej firmie! :rainderp:

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, powiedz jeszcze, że tańczyła salsę z ziarenkiem ryżu. Nie wyspaliśmy się dzisiaj? :ming:

Przed chwilą przez okno wbiła mi się liga sprawiedliwych pod pretekstem szukania

nowej kwatery! Od dziś WonderWoman będzie mnie trenować a Batman odrobi mi fizykę i matmę! :rainderp:

Zazdrościsz?

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...