klimuk777

Heroes of the Storm

Recommended Posts

taaa wszyscy mają dobre passy a ja dalej szukam osoby, która chętnie by pograła z początkującym i która by wyjaśniła, w miarę możliwości co robić, żeby nie dostawać personalnych docinek pokroju "get away from keyboard" czy "Jaina u r a cancer log out" :v w sensie pomogła by w miarę możliwości ogarnąć jak w grę

Zarya dostała buffa, może przedtem była kiepska, ale teraz ma po prostu OP dps. :spike: No cóż, trzeba korzystać, może wrócę na to P1 i powalczę o diament w końcu. :derp6: 

No tak, więc istotnie wróciłem do P1. 

I powalczyłem o diament.

I wbiłem. :derp6: Zarya OP i z pewnością te kilkanaście wygranych przyspieszyło moją wspinaczkę, ale w sumie i tak wisiało to w powietrzu, biorąc pod uwagę, że w dużej części gier dostawałem MVP, a w pozostałych i tak bardzo przyczyniałem się do wygranych, nawet jeśli nie topowałem meterów, przez co system nie mógł wykryć, kto te gry ciągnął. Marzył mi się ten diament na koniec wakacji, ale jednak nie wierzyłem, że go wbiję. Szkoda, że nie będę miał za bardzo czasu na grę w trakcie roku, bo wyznaczyłbym sobie jako cel wbicie mastera, a tak zostanie mi tylko casualowanie. Wciąż ten poziom w HotSie wydaje mi się odpowiadający niskiej platynie/wysokiemu goldowi w LoLu. 

Odświeżę temacik pytankiem o nową postać. Jak się wam podoba? Mi bardzo ^^ Zarówno wizualnie jak i gameplayowo. Póki co wypróbowałam pewien build oszczędzający manę i daje on spore możliwości. Duży heal + całkiem przyzwoity dmg jeśli jest taka potrzeba. Tylko trzeba szybko reagować, a z tym jeszcze mam małe problemy. Cóż, kwestia treningu. 

Jeśli ktoś nie widział prezentacji, a nie chce oglądać w kliencie to proszę: 

Spoiler

Edited by Uszatka

Tak oglądam ten film i widzę, że coraz bardziej podoba mi się ta postać. Zawsze fajnie mi się grało klerykami lub innymi postaciami wsparcia w różnych mmo więc uważam, że i tą postacią będzie się bardzo dobrze grało. Chyba czas wrócić do Bohaterów burzy.:squee:

Warto spróbować ^^ Mi się postać ogromnie spodobała. Aż specjalnie dla niej doładowałam klejnoty by móc kupić. 

ohoho :squee:No to ładnie... trafili w gusta i portfelik się odchudził. :yay:Dziś już nie dam rady sprawdzić sobie tej postaci, ale na pewno zrobię to jutro... no powiedzmy o ile znowu nie będzie takiej sauny jak dzisiaj, bo się człowiekowi wszystkiego odechciewa.

Ano. Nie pamiętam bym w Hotsie kiedykolwiek doładowała walutę tylko po to by kupić bohatera. Jedynie skiny kiedyś kupowałam za prawdziwe pieniądze, ale wtedy innej opcji nie było. 

Ja również czasem doładowywałem w kilku grach kryształy czy inną walutę za prawdziwe pieniądze, ale nie były to jakieś duże sumy i raczej tak jak u Ciebie... skiny albo jakieś dopałki typu przez 7 dni mam zwiększony exp o 50 procent. :suspicious:

Sally Whitemane.
Sally jest kapłanką światłą i wielką inkwizytorką Szkarłatnej Krucjaty. Historia inkwizytorki zaczyna się w czasie gdy plaga umarłych prześladowała Lordaeron. Rodzina Sally uległa pladze zmuszając dziewczynę do zabicia swoich rodziców i pozostałych nieumarłych. Pozostawiło to skrzywienie w dziewczynie, która od tego momentu znajdywała przyjemność tylko w niszczeniu wszelkich nieumarłych. Sally dołączyła później do fanatycznej Szkarłatnej Krucjaty. Pod jej przywódctwem Krucjata stała się jeszcze bardziej fanatyczna… wręcz wpadła w ekstremizm i przestała ufać każdemu, kto nie był członkiem krucjaty. Ich fanatyzm sprowadził wiele cierpienia i kosztował życie wielu niewinnych ludzi.

Sally Whitemane jest postacią z klasy pomocnik. Inkwizytorka nie nadaje się do walki z mobami i innymi graczami. Na linii jej atak jest słaby i długo zabija moby, a jej zdolności są również kompletnie nieprzydatne w zabijaniu mobków. Postać za to się wyśmienicie sprawdza w towarzystwie reszty drużyny, poważnie utrudniając przeciwnej drużynie uśmiercenie którejkolwiek postaci. Bardzo interesujące w niej jest to, że tylko jeden skill wymaga many. a cała reszta to umiejętności, które po prostu mają czas odnowienia.

Postać oceniam bardzo dobrze, gdyż wpasowuje się idealnie w mój ulubiony styl gry, czyli całkowite nastawienie na leczenie i wspomaganie drużyny z okazjonalnym leczeniem co jakiś czas. 

Mój ulubiony build to:
Clemency + High Inquisition + Zealous Spirit + Scarlet Aegis + Self Righteous + Radiance + Scarlet Crusade.
Build na manę i leczenie. Dodam jeszcze, że postać jest trudna ale bardzo przyjemnie się nią gra. 

Spoiler

Whitemane.jpg

Edited by Starlight Sparkle
  • Upvote 2
  • Like 1

W końcu po niezliczonych porażkach udało mi się opracować taktykę gry Yrel, która przynosi efekty. :yay:

Spoiler

5b8db9a9b9cb4_Beztytuu.thumb.jpg.a2da0659cc417f528ccd88491f387595.jpg

Edited by Starlight Sparkle
  • Upvote 1

To była najgorsza rzecz w całej rozgrywce... generalnie stosuje zasadę skoku potem uderzenia młotem i zależnie od sytuacji albo E i odskok, albo Q i działamy dalej. Ważne jest też D, jeśli nas gonią, gdyż natychmiast mamy załadowany na full skill albo jak mamy szybko kogoś gdzieś dziabnąć. :squee:

Inna opcja ciekawa to przygotowanie skoku i czajenie się lekko z tyłu tylko potrzebny jest skill niwelujący spowolnienie z młotkiem. Skaczemy na tyłu uderzamy młotkiem w kogoś słabszego tak by poleciał w czułe objęcia naszej drużyny po czym szybko E i skok na drugą stronę. Przydatne w szybkim użyciu młotka albo skoku jest D.:dunno:

Nie wiążemy się też w starcia 1vs1, bo to nie ma sensu za wolno zadajemy obrażenia. Pomagamy uciekać naszym za pomocą młotka lub przybijamy wrogów do ścian albo skokiem wykańczamy uciekających. Kael i jego kula nie mają znaczenia jak mamy ulti z absorbowaniem dmg... wręcz prosimy go by w wirze walki uderzył właśnie w nas Czasem przywraca 1/3 życia zwłaszcza w mid meczu. :squee:

• Upvote 2