Skocz do zawartości

[Dyskusja] Wonderbolts w Kolejnych Sezonach


Sosna

Recommended Posts

Witajcie!

Jak wiecie IV sezon naszego ukochanego serialu zbliża się nieubłaganie. W takim razie zapytam was: jak myślicie jaka będzie rola najlepszych lotników w Equestrii? Czy w nadchodzącym sezonie w ogóle się pojawią? Oraz czy Rainbow Dash w końcu dostanie szansę dostania się do WB?

Piszcie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Wonderbolts rzadko są ukazywani w serialu, więc można nieco zmienić sens w dyskusji. Bo nawet, jeśli ukazaliby się w IV sezonie.. to ile? Raz czy dwa? A zakładanie co nowych tematów typu: WB w sezonie V! WB w sezonie VI! itd. - jest moim zdaniem bez sensu. W związku z tym zmieniam tytuł dyskusji, na tą, która wiąże się z całą przyszłością WB w serialu, a nie tylko z IV sezonem. Dziękuję. ~ Aretra

 

Szkoda, że dyskusja stoi cicho, ale temat wydaje mi się intrygujący. Nie wiem, jak sądzą inni. 

Uwielbiam WB w całości, ponieważ wszystkich członków cenię prawie tak samo. Największym bólem jest to, że są dość rzadko ukazywani. Niestety, nie mogę się jednak spodziewać nie wiadomo jakiej aktywności ich w serialu, bo to jest praktycznie niemożliwe. To jest minus drugoplanowych postaci - twórcy głównie zajmują się tymi postaciami z pierwszego planu..To chyba oczywiste. Ucieszyłabym się, jakbym zobaczyła chociaż jeszcze jeden-dwa odcinki na temat Wonderbolts. Jest naprawdę dużo możliwości, w jaki sposób mogliby zostać ukazani, a te sposoby naprawdę można uznać za ambitne. Coś może o ich historii? Ciekawi mnie charakter innych członków. Chociażby Fleetfoot? Misty? A temu poświęcony chociaż jeden odcinek + Rainbow Dash(bądźmy szczerzy.. Nie było odcinka, w którym by główną bohaterką nie była jedna z m6, albo cała szóstka. W tym wypadku, stawiam na RD, no chyba, że zaskoczą mnie czymś innym). Nie sądzę, by stało się to jeszcze w IV sezonie, no ale cóż.. Cuda się zdarzają. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Wonderbolts będą się pojawiali coraz rzadziej i rzadziej. Głównie to ino jako przelotna wzmianka on nich od Rainbow. Ewentualnie może jeszcze raz pojawić się Lightning Dust i nawiąże do wydarzeń z akademii.

Sam jestem fanem Wonderbolts i boli mnie trochę fakt robienia z nich postaci drugoplanowych, a nawet epizodycznych. Żaden z nich nic nie wnosi do serialu, a są jedynie ozdobnikami i marzeniem życiowym dla RD. Taki też jest cel ich istnienia w serialu. Smutne, ale prawdziwe...

Marzy mi się taki odcinek, w którym np. RD, czy którykolwiek inny kucyk udaje się do muzeum i poznaje tam ich historię, może jakieś niechlubne początki, kryzysy zespołu, poprzednich kapitanów itp. Wonderbolts (tak jak i wszystko inne z serialu) to temat rzeka, więc liczę, że autorzy pokuszą się kiedyś i rozwiną ich temat.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, tej grupie, powinno się poświęcić więcej czasu antenowego, czy też nawet paru odcinków.

Charakter Fleefoot już został ukazany, ale członkowie tacy jak Misty, czy Suprise, jeszcze nie zostali objawieni, więc warto

było by im poświęcić parę minut czasu, co było by ciekawym urozmaiceniem sezonu.

Ciekawie by było oglądać początki grupy, np. jak to mówił przedmówca w muzeum.

Jeszcze ciekawiej było by widzieć dajmy na to: Któryś z członków zostaje poturbowany, a RD, musi go zastąpić.

Był ten wątek w najnowszym odcinku, ale warto by było pokazać w ten sposób ich życie, i spędzanie czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Odcinki z Wonderbolts to niezła myśl. Z marszu stały by się pewnie moimi ulubionymi, ale to nie ważne. Kłopot jednak jest taki, że trudno było by je przedstawić w ciekawy sposób. Bądźmy szczerzy... co na takich treningach, czy pokazach się dzieje? Jak wszystko idzie zgodnie z planem to absolutnie nic... Co prawda odcinki mogły by być przez to bardziej efektowne, ale nic po za tym.

Ciekawe było by przedstawienie też ich relacji. Nie wierzę w to, że wszyscy się wzajemnie kochają i każdy jest gotów skoczyć w ogień za drugim. Starczy przypomnieć odcinek "Rainbow Falls". Soarin nabawił się kontuzji i jak sam powiedział nikt go nie odwiedził. A tak btw. Wonderbolts, to przecież nie tylko Spitfire, Soarin i Fleefoot, więc jaki był problem ze sprowadzeniem kogoś innego z zespołu w formie zastępstwa? Derpy bez problemu mogła zastąpić Rainbow Dash, więc czemu do ekipie Cloudsdale nie można było ściągnąć dajmy na to Misty? Od zagadka...

Co do pomysłu z odcinkiem, gdzie Rainbow musi zastąpić poturbowanego członka Wonderbolts to pewnie doczekamy się go... ale kiedy generacja czwarta będzie umierać i zapewne w jednym z ostatnich odcinków w formie "szczęśliwego zakończenia", by zamknąć universum i historię wszystkich postaci. Im częściej będą się pokazywać tym większa szansa na to, że Rainbow, dołączy do nich i z szóstki głównych postaci zrobi się pięć. Cieszmy się więc, że raz na sezon się pokazują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście sądzę, że jakiś odcinek w przyszłym sezonie lub jeszcze w obecnym będzie poświęcony Wonderbolts. Przecież niemożliwym jest by postacie, którym kibicuje Rainbow oraz najwspanialsi lotnicy w Equestrii zostali ot tak pominięci i zsunięci na plan tak daleki, że zostaną zapomniani. Twierdzę również, że niejednokrotnie zobaczymy Wonderbolts jako tło np. do odbywających się zawodów lotniczych, czy pokazów akrobatycznych. Jednakże co do zachowania Spitfire i Fleetfoot to muszę wyrazić głęboką dezaprobatę odnośnie tego, jak potraktowały Soarina po jego upadku. W końcu stanowią zespół, a w zespole wszyscy powinni się trzymać razem jednakże rozumiem to, że nie wszystko mogło zagrać i rozumiem także to, że nie wszyscy w zespole muszą się przyjaźnić i mogą się pojawić wewnętrzne konflikty. Jednak sądzę, że Wonderbolts są na tyle zgranym zespołem, iż drobne sprzeczki im nie zaszkodzą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
Gość ChrisEggII

Dziwi mnie to, że jak dotąd RD się jeszcze tam nie dostała, bo wydaje się być bardziej sprawna od niejednego członka zespołu.

Co ja myślę na temat występu WB w kolejnym sezonie? Prawdopodobnie nic się nie zmieni, bo próba dostania się tam Rainbow jest jednym z wątków serialu, który zostanie zakończony wraz z ostatnim odcinkiem (to coś jak znaczki dla CMC, czy kres możliwości rozwoju Twi).  Dostaną w ciągu sezonu jeden odcinek, a przez pozostałe będą się epizodycznie pojawiali, bądź będą się pojawiały o nich wzmianki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...