Sign in to follow this  
Dayan

Komentowanie na Youtube

Recommended Posts

Mój problem dotyczy nie tyle komputera, co z wstawianiem jakiegokolwiek komentarza na serwisie Youtube pod jakimkolwiek filmikiem i w dziale dyskusji na moim kanale.

Wczoraj musiałem chyba założyć nowy (trzeci!) profil google+, tyle, że jest mi to praktycznie niepotrzebne. Po co mi jeden kanał na Youtube, jeden na google+ i do tego ten kanał Youtuba mam połączyć z google+. Na co mi to? 

Wolałbym aby było tak jak dawniej, ale widać, że Youtube robi się coraz dziwniejsze. Już udziwniają od wielu lat. Jak nie design to kwestia komentowania.

Inni użytkownicy są wręcz wściekli.

aha, trzecią stronę również odciąłem od konta yt i usunąłem.

Co mam zrobić aby komentować, ale bez konieczności zakładania nowej strony google+, która i tak mi się nie przyda.

i jeszcze jedno... nie chcę łączyć konta na youtube z imieniem i nazwiskiem.

Nic nie zrobisz, Google+ chce "przebić" FB i być jak FB.. co jest tragedią bo nigdy im to nie wyjdzie, podrabiają jak mogą, ale wszystko jest denne, a teraz żeby dawać komentarze itp trzeba mieć konto YT połączone z Google+ A mozesz nie używać imienia i nazwiska wchodząc w ustawienia YT i tam masz chyba coś z reflinkiem url i tam mozesz ustawić nick po czym zmienia się tylko na YT, przynajmniej tak było niedawno, nie wiem jak teraz, ale Google+ powinno się ogarnąć, wszystko dla hajsu ;x

Guest Anekito

Mój problem dotyczy nie tyle komputera, co z wstawianiem jakiegokolwiek komentarza na serwisie Youtube pod jakimkolwiek filmikiem i w dziale dyskusji na moim kanale.

Wczoraj musiałem chyba założyć nowy (trzeci!) profil google+, tyle, że jest mi to praktycznie niepotrzebne. Po co mi jeden kanał na Youtube, jeden na google+ i do tego ten kanał Youtuba mam połączyć z google+. Na co mi to? 

Wolałbym aby było tak jak dawniej, ale widać, że Youtube robi się coraz dziwniejsze. Już udziwniają od wielu lat. Jak nie design to kwestia komentowania.

Inni użytkownicy są wręcz wściekli.

aha, trzecią stronę również odciąłem od konta yt i usunąłem.

Co mam zrobić aby komentować, ale bez konieczności zakładania nowej strony google+, która i tak mi się nie przyda.

i jeszcze jedno... nie chcę łączyć konta na youtube z imieniem i nazwiskiem.

Nie chcesz łączyć YT z imieniem i nazwiskiem?

Na razie możemy tylko się na to nie zgadzać "Nie chcę używać imienia i nazwiska", albo "Używać obecnej nazwy".

Jestem jednak pewien, że musimy się zadowolić tym teraz, niedługo(miesiąc, może więcej) nie będzie można już używać normalnego nicku, tylko imienia i nazwiska. A szkoda.

Nie dziwię się, że inni użytkownicy są wściekli. Wszystko było dobrze, dopóki się Google nie wepchało.

Miałem nawet sytuację, że musiałem zrobić nowy kanał, po czym.... wszystkie moje filmy, komentarze, subskrybcje, znajomości i wiadomości zostały... BRUTALNIE usunięte.

Dobrze, że jeszcze w Supporcie pracują jacyś ogarnięci ludzie, pomogli mi wszystko do normy poskładać.

Takie zmiany to kij w mrowisko Internetów

No dobrze, ale jak sądzicie co powinienem zrobić? Pójść na rękę i założyć nową (czwartą :lol: ) stronę google+ i ją jakoś prowadzić, albo ją olać?

Połącz któryś profil z G+ z YT i będzie dobrze, chyba, że się nie da spod dwóch różnych emaili ;x Ale pewnie się da bo to zupełnie co innego.

Youtube był wspaniały, dopóki google się nie wepchało. Byłoby jeszcze do przeżycia ze zmianami wizualnymi, lecz łączenie kont... Dno.

• Upvote 1

Up: Literówka...

A jeśli chodzi o komentarze, to cóż, na mnie to większego wpływu nie miało bo i tak miałem już wcześniej konto na google. Ale dla innych rzeczywiście może to być irytujące.

Znaczy się... ja mam osobne na Youtube z nickiem DayanDey, i drugie konto na Google+ z imieniem i nazwiskiem. Kiedy loguje się na google+ automatycznie też na youtube, hasła są praktycznie takie same.

mi chodzi tylko o to by nie łączyć imienia z nickiem. 

A może założę drugie konto google+, ale je zignoruje?