Skocz do zawartości

Quiz o Trixie


Churchille

Recommended Posts

Oba przypadki polegały na zaatakowaniu poczucia estetyki Rarity.

W pierwszym, tj. Boast Busters, po pokonaniu AJ i RD przez Trixie Rarity zaczęła twierdzić, że jednorożec powinien przede wszystkim mieć styl. W odpowiedzi Trixie przefarbowała włosy krawcowej na zielono.

W drugim, Magic Duel, Trixie stworzyła na Rarity suknię w paskudnym, brązowym kolorze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba przypadki polegały na zaatakowaniu poczucia estetyki Rarity.

W pierwszym, tj. Boast Busters, po pokonaniu AJ i RD przez Trixie Rarity zaczęła twierdzić, że jednorożec powinien przede wszystkim mieć styl. W odpowiedzi Trixie przefarbowała włosy krawcowej na zielono.

W drugim, Magic Duel, Trixie stworzyła na Rarity suknię w paskudnym, brązowym kolorze.

Nie chcę uprzedzać faktów, bo niech Cię męczą tu z parę dni jeszcze Dziurka z Insomnią, ale śmiało możesz wybrać sobie award, spośród propozycji w temacie Sugestii do działu. :derp6:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę uprzedzać faktów, bo niech Cię męczą tu z parę dni jeszcze Dziurka z Insomnią, ale śmiało możesz wybrać sobie award, spośród propozycji w temacie Sugestii do działu. :derp6:

Jeśli dobrze zrozumiałam co napisałeś to masz rację.

Offtop: Swoją drogą, Quizu nie powinien zakładać kruczek? Przecież to chyba on jest Avatarem?

Kruczek jest zbyt leniwy i zły~Kruczek

Jak będzie miał ochotę to założy.

Po co mam zakładać, jak mnie wyręczyliście? :v~Kruczek

No bo ten jakoś popularności nie ma...

Edytowano przez Keyhole
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ontop:

AJ miała ugniatać jabłka na maseczkę z musu jabłkowego. Kopytami...

 

 


Nie chcę uprzedzać faktów, bo niech Cię męczą tu z parę dni jeszcze Dziurka z Insomnią, ale śmiało możesz wybrać sobie award, spośród propozycji w temacie Sugestii do działu.

 

Co, już? Chyba za duże combo nabiłem... http://s4.ifotos.pl/img/TrixieCzM_naepwhw.png - ten jest ładny. BTW, czy tylko ja nie widzę środkowej propozycji Insomni z  tego posta, bo 500 Internal Server Error? EDIT: E, już nieważne.

Nie już, niech Cię jeszcze męczą~Kruczek

Edytowano przez Kruczek Van Dort
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...