Skocz do zawartości

Kucyk orła nie pokona! [NZ][TCB][Comedy][Violence][Collab][Random]


Ghatorr

Porzeczki czy morele?  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej badassowe i zasługuje na użycie jako broń w ficu?

    • Dżem morelowy
      21
    • Dżem morelowy
      6
    • Dżem morelowy
      4
    • Dżem morelowy
      8
    • Dżem morelowy
      7
    • ... Dżem porzeczkowy (gratuluję, przez ciebie Ghatorr jest teraz smutny)
      69


Recommended Posts

Taaak... sporo cię omija... właśnie dyskutujemy z Gandzią co ma być w kolejnym rozdziale. Tag "random" idealnie opisuje, jak przebiega nasz proces twórczy.

Oczekujcie dużo krwi i dżemu porzeczkowego. Albo morelowego. Nie umiemy się zdecydować...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzę na tytuł i myślę... takie pie... ekhem... bicie kotkiem młotka... albo młotkiem kotka...? Jakoś tak. Never mind. Zatem utwierdziwszy się w przeczuciu, że napisał to Ghatorr (za pierwszym razem zgadłem!) spojrzałem jeszcze na tagi. Spoglądam - comedy! Myślę sobie "No to czytamy!". Zajęło mi trochę czytanie tej rymowanki, po czym zwróciłem uwagę, że ma tutaj swój głos i Gandzia. Demokracja, to despotyczny monarcha. W demokratycznym bowiem kraju żyjąc, przeciążony siłą argumentów zostałem. Czytając to ze startu stwierdziłem, że jest banalne i poniżej dna, przyznając temu czemuś 8,5/10. Ze względu na to, że to prolog jest, nie śmiem zakładać, że w dalszych rozdziałach byłoby coś lepiej... no może odrobinę, ponieważ osiągnięty tutaj humor jest bezapelacyjnie nie do pobicia. Dziękuję.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaach, to rozumiem, Jochenowi chodzi o to, by mi nagnać nowych czytelników :3

 

 

Hmmm... powiedzmy , że się staram :)

 

 

 

@Jochen Black

Bardzo zburzę Twój światopogląd, jeśli powiem, że to właśnie Twoje komentarze podbudowały moją ciekawość dot. twórczości Ghatorra? 

 

 

Wiesz nigdy mi nie zależało by komuś bronić... "zakosztować" twórczości tegoż Pana, jednak czytając powyżej zaprezentowane opowiadanie zauważyłem iż żarty w nim przedstawione nie są aż tak zabawne jak to prezentują autorzy... przeciwnie zauważyłem dość ciekawe tendencje.  

 

"Zza nich wyłonił się kolejny mężczyzna. Ten wyglądał niepozornie - ot, bujne wąsy, brązowe włosy, stara blizna na policzku. Mimo to dało się od niego wyczuć specyficzną aurę, jaka zwykle towarzyszy wielkim przywódcom, ludziom, którym pisane są rzeczy wielkie, mające zmienić bieg historii."

 

Bardzo ciekawe, ale czy to nie jest aby za narcystyczne podejście do samego siebie ? Ghatorr...

 

Poza tym ta nadmierna propaganda wspaniałej i wszechwładnej Polski... można by to jednak troszkę stonować.  

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


"Zza nich wyłonił się kolejny mężczyzna. Ten wyglądał niepozornie - ot, bujne wąsy, brązowe włosy, stara blizna na policzku. Mimo to dało się od niego wyczuć specyficzną aurę, jaka zwykle towarzyszy wielkim przywódcom, ludziom, którym pisane są rzeczy wielkie, mające zmienić bieg historii."
 
Bardzo ciekawe, ale czy to nie jest aby za narcystyczne podejście do samego siebie ? Ghatorr...

A mówiłem, Ghatorr, rozpiszmy konkurs pt. "Zgadnij, kto jest autorem akapitu", będzie fajnie patrzeć, jak się ludzie mylą, a ty "nie-e, po co..."

Tak dla informacji - fragment ten napisałem ja.


Poza tym ta nadmierna propaganda wspaniałej i wszechwładnej Polski... można by to jednak troszkę stonować.  

http://www.wielkarzeczpospolita.net/

Chcemy osiągnąć taki stan. Jak ci się nie podoba - przykro mi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem, Ghatorr, rozpiszmy konkurs pt. "Zgadnij, kto jest autorem akapitu", będzie fajnie patrzeć, jak się ludzie mylą, a ty "nie-e, po co..."

Tak dla informacji - fragment ten napisałem ja.

http://www.wielkarzeczpospolita.net/

Chcemy osiągnąć taki stan. Jak ci się nie podoba - przykro mi.

Może wreszcie coś fajnego zrobicie :P... nie no żart ale warto by było tak "opisać co kto napisał".  Znam koncepcje Ghatorra zatem wnioskowałem iż to on. Twoich jeszcze nie znam ale to zapewne ulegnie zmianie. 

 

 

 

Chcemy osiągnąć taki stan. Jak ci się nie podoba - przykro mi.

Ależ dlaczego masz sądzić.... iż mi się takowy stan nie podoba ?  Wszak również mogę poszczycić się obywatelstwem polskim. 

Jednak mieszając pojęcie  polskość jako walki z Equestrią... otrzymujemy opowiadanie o znikomych wartościach.   No chyba , że chodzi tu o rozbudzanie patriotyzmu... 

Ale kosztem mordowania kucyków ? 

Edytowano przez Jochen black
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może wreszcie coś fajnego zrobicie ... nie no żart ale warto by było tak "opisać co kto napisał".  Znam koncepcje Ghatorra zatem wnioskowałem iż to on. Twoich jeszcze nie ale to zapewne ulegnie zmianie.

Następnym razem specjalnie dla ciebie każdy fragment będzie opatrzony wielkim neonem z napisem [TO PISAŁ GHATORR] albo [TO PISAŁ GANDZIA]. Nie no, ludzie, nie dajmy się zwariować.

 


Ależ dlaczego masz sądzić.... iż mi się takowy stan nie podoba ?

Albowiem


Poza tym ta nadmierna propaganda wspaniałej i wszechwładnej Polski...

A mu tu tylko pokonaliśmy III Rzeszę. W siedemnaście dni. Przy pomocy mecha. Tylko to komedia/random, w niej może przejść znacznie więcej.

 


Ale kosztem mordowania kucyków ? 

Eee... Ghatorr, zamordowałeś jakieś kucyki w tym ff? Bo ja sobie żadnego nie przypominam. Możesz mi, Jochenie, pokazać paluszkiem opis takiego morderstwa w wykonaniu żołnierzy II RP? Pomijam tu oczywiście fakt, że wspominani są również equestriańscy dysydenci, pojawia się pozytywna postać Lyry...

 

Ty ten ff na pewno czytałeś?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^^ Jeśli kojarzę użytkownika pod innym nickiem, to pozwolę sobie zrobić antyreklamę. Ten typ tak ma. Rozumiesz, swoboda interpretacji.

Mmmm nie wiem czy jednak mnie kojarzysz,  gdyż to forum jest jednym które odwiedzam. 

 

 

 

A mu tu tylko pokonaliśmy III Rzeszę. W siedemnaście dni. Przy pomocy mecha. Tylko to komedia/random, w niej może przejść znacznie więcej.

 

 

 

Ciekawa koncepcja, ale nie sądzisz iż trochę zagmatwana ? 

 

 

Następnym razem specjalnie dla ciebie każdy fragment będzie opatrzony wielkim neonem z napisem [TO PISAŁ GHATORR] albo [TO PISAŁ GANDZIA]. Nie no, ludzie, nie dajmy się zwariować.

 

 

No właśnie nie dajmy się "zwariować" i pokażcie pracę poszczególnych autorów.... 

Edytowano przez Jochen black
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie dajmy się "zwariować" i pokażcie pracę poszczególnych autorów.... 

Dla twojej informacji - collab to współpraca dwóch autorów, która powinna być rozpatrywana jako całość.

 

Wręcz przeciwnie, jeśli już, to "przesadnie" uproszczona

Racja, zapomnieliśmy zrzucić atomówkę na Monachium.

Edytowano przez Gandzia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaram się jak Kartagina:) 

<kopiuj wklejka na FgE>

Fanfik ciekawie napisany. Ale skąd wy wzięliście takich FOL - owców? Gdzie bym nie przeczytał to zawsze wchodzi stado inteligentnych niczym kostka bauma ludzi. A tutaj proszę - ktoś myśli nawet:) Mimo wybitnie antycelestiańskiego charakteru (za co zostaniecie rozstrzelani makowcem) fanfik uważam za bardzo dobry. Plus za humor i podejście do historii. A jak ktoś łapie ból plota o występujące tam postacie to tylko współczuć:) 

 

Jedno mnie tylko zdziwił - skąd apteczki podczas "gry"? Skoro to było coś w rodzaju "Gry Endera" (niby siedzisz przed TV a walczysz na prawdę? Chyba że nie doczytałem i Kutrzeba grał w CoDa:)

<koniec>

Albania nie istnieje! Znasz jakiegoś albańczyka? Internet się nie liczy - wszystko w nim na temat Albanii to manipulacja i ściema!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...