Skocz do zawartości

Kucyk orła nie pokona! [NZ][TCB][Comedy][Violence][Collab][Random]


Ghatorr

Porzeczki czy morele?  

115 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co jest bardziej badassowe i zasługuje na użycie jako broń w ficu?

    • Dżem morelowy
      21
    • Dżem morelowy
      6
    • Dżem morelowy
      4
    • Dżem morelowy
      8
    • Dżem morelowy
      7
    • ... Dżem porzeczkowy (gratuluję, przez ciebie Ghatorr jest teraz smutny)
      69


Recommended Posts

Czytam już drugie z twoich dzieł, o zupełnie odmiennej tematyce od poprzedniego. Lecz zdanie przewodnie pozostało takie samo. Pisz dalej, kiedy tylko przyjdzie ci natchnienie. Trudna sztuka rozweselić kogoś dobrze podaną rzeczywistością "co by było gdyby" połaczoną z nutkami patriotycznymi (oczywiście w związku z Niemcami). Osobiście nie mam nic przeciwko "antycelestiańskości" czy jak to tam zwać, tej opowieści. Przeciwnie, przyklaskuję. Ale nie to jest tutaj miodem. Po prostu całe dzieło pozwoliło mi raz jeszcze odkryć pokłady kreatywności tkwiące w ludziach i samym fandomie a na dodatek dało mi możność oderwania się od rzeczywistości na krótki czas.

Cieszę się. że Kucyk Orła nie pokona! ujrzał światło dzienne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Pewnego razu suczka państwa Długoszowskich odczuła potrzebę bliższego spotkania z odpowiadającym jej urodzeniu pieskiem. Generał znalazł odpowiedniego psa, włożył galowy mundur, zarzucił pelerynę, wziął suczkę pod pachę i pojechał pod ustalony adres. Drzwi otworzyła dystyngowana pani. Stwierdziła, że taka usługa kosztuje dwieście złotych. "Dwieście złotych?" - zapytał zdziwiony Wieniawa. "Tak, mój piesek jest w doskonałej formie, ponadto jest olimpijczykiem, ma dużo odznaczeń, medali i orderów" - wyjaśniła kobieta. Wieniawa uniósł prawą brew, wyprężył się, odsłonił pelerynę, z lewej strony pokazując swoje ordery. Przejechał po nich otwartą dłonią, demonstrując je od Virtuti po Legię Honorową, i stwierdził: "Proszę Pani, grosza bym od Pani nie wziął!" "

 

Nieważne jak epicki jesteś - Wieniawa-Długoszowski będzie epicki 20% bardziej. 

Edytowano przez Ghatorr
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Piękne!

Lepiej być nie może! tekst na razie za długi nie jest a już się wielokrotnie śmiałem do rozpuku. ma być min 20 rozdziałów ;-)

jedynie że Polska jest over Powered... aż szkoda Wehrmachtu. trzeba pamiętać że choćby niewiadomo jak wytężyć polską gospodarkę to niemcy będą mieli znaczącą przewagę liczebną. a raczej żadna fabryka z 1936 nie jest w stanie budować Abramsy. no i wywiad niemiecki tak głupi nie jest..

no i nie chcę wiedzieć co zrobicie ZSRR... :-(

Ps: Mumia 5 - z Leninem. to mnie dobiło :-D

Edytowano przez izy97
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biegnę z wyjaśnieniami.

 


a raczej żadna fabryka z 1936 nie jest w stanie budować Abramsy.

Autorzy - a już na pewno 50% autorów - mają tego świadomość. Dlatego też już gotowe Leopardy i Andersy pochodzą z XXI wieku. W polskich fabrykach produkujemy tylko zmodyfikowany sprzęt przedwojenny albo taki, który miał wejść do produkcji w latach 40. XX wieku.


no i wywiad niemiecki tak głupi nie jest..

Wyobraź sobie, że do gabinetu Obamy wchodzi szef CIA i mówi, że Naddniestrze ma Niszczyciele Gwiezdne. Absurdalne? Tak. Tak samo jak mechy w II RP.


no i nie chcę wiedzieć co zrobicie ZSRR...

Oj, ale będzie rzeźnia, normalnie nie ma przebacz...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Tfu, pardon, pomyłka - pierwsze 10 stron pierwszego jest bardziej randomowe niż cały prolog, o. Nie wiem kiedy będzie, najlepsza odpowiedź to - "kiedy będzie gotowy". Postaramy się jednak napisać go jak najszybciej i jak najlepiej.

Edytowano przez Ghatorr
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosz, powiedzcie że rozdzia bdzie na sylwestra bo nie wytrzymam. ;_; Potrzebuj sporej dawki miechu.

Mam jednak obawy co do tego fanfika. Mam nadziej że nie powtórzy si sytuacja jak z "BA:Praca wspólna" że autorom si znudzio i przestali. Stracilibymy genialny ff w którym polacy pojechali niemcom i zrobi to Celestii.

Edytowano przez tom98dober
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My? Używać czitów? My tylko zamierzamy wyzwolić potęgę tajnej broni Wojska Polskiego:

dżem porzeczkowy!

za pomocą której zniszczymy cały świat! MUAHAHA!

 

A tak serio - Ghatorr wprowadza was w błąd. Na początek zamierzamy załatwić Polszy kolonie. I dżem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saperze drogi, on tutaj już jest

śliczną klaczką, która pewnie bardzo się polubi z ogierem imieniem Stallion, Stallin... cos w tym stylu

Izy97 drogi, przypominam, że mówimy u o armii, z której ludzie uciekali, by walczyć z komunizmem, nawet po ataku ZSRR na Polskę 17 września.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Saperze drogi, on tutaj już jest

śliczną klaczką, która pewnie bardzo się polubi z ogierem imieniem Stallion, Stallin... cos w tym stylu

Izy97 drogi, przypominam, że mówimy u o armii, z której ludzie uciekali, by walczyć z komunizmem, nawet po ataku ZSRR na Polskę 17 września.

Wiem,co się z nim stało,ale nie znalazłem

Śmiejącej się klaczy Hitlera

 

Swoją drogą,ciekawe co by wyszło z połączenia uniwersum parodii Upadku i Mlp...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Panie i panowie! Klacze i ogiery! Miłośnicy dżemu morelowego i porzeczkowego! Generale Wieniawo-Długoszowski! Oto przed wami pierwszy rozdział Gandzio-Ghatorrowego fanfika "Kucyk Orła nie pokona": Kac Wawa 1939, czyli do czego może doprowadzić świętowanie zwycięstwa!

 

Rozdział I: Kac Wawa 1939

 

Następne rozdziały wkrótce!

 

Jeśli uważnie się wczytaliście i znacie moje fici rzeplickie, to pewnie zauważyliście, że pewna grupka Kozaków trafiła do tego świata... Jeśli chcesz, by to TWOJA postać pomogła im wrócić do domu, to zrób okładkę!

Edytowano przez Gandzia
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...